×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Відеоконтент

Багато хто з вас вже чули, що таке відеоконтент і про його переваги, але все ще сумніваєтеся, чи потрібно вкладати в створення відеороликів бюджет? У цій статті ми розповімо, чому вашому...

Найважливіші метрики для онлайн-магазинів

Пропонуємо ознайомитися з шістьма важливими метриками, які, ви упустили з уваги.

Ціна на сайті: все, що потрібно знати для того, щоб продати

Критеріїв купівлі багато, але основна частина споживачів приймає рішення про замовлення, ґрунтуючись на вартості. Звичайно, не варто ставити непомірно низьку ціну - це не вигідно для вашого бізнесу, та й до того ж, якщо дешево, то, значить, «кульгає» якість.

Медійна реклама в мережі та її ефективність

Медійна реклама в інтернеті являє собою банер з мультимедійними або анімованими деталями. Розміщуються вони на web-ресурсах, найчастіше інформаційних.

Стратегії просування в 2018 році: як зробити ваш інтернет-магазин прибутковим?

У цій статті команда фахівців IT-компанії ADS group зібрала корисні поради, як вивести ваш ресурс в ТОП і завоювати аудиторію.

Хто такий інтернет-маркетолог і його обов'язки?

Інтернет-маркетолог - це фахівець з маркетингу, який займається аналізом ринку збуту, питаннями підвищення обсягу продажів і розкрутки нової продукції в інтернеті.

Тренди інтернет-маркетингу 2020

Тренди інтернет-маркетингу 2020 ☛ Фішка нового десятиліття - просування бренду через лідера. Бренди, які асоціюються з яскравою особистістю викликають більше довіри.

Нативна реклама

Нативна реклама (native advertising) ☛ «Природна реклама» - не так нав'язлива, як банерна, добре сприймається аудиторією і відмінно працює на збільшення кліків.

Канали просування інтернет-магазину

Для розкрутки та успішної торгівлі необхідно залучити кілька каналів онлайн просування: контекстна реклама, SEO, розсилка email.

8 типів ремаркетингу для вашого бізнесу

Якщо ви запустили ремаркетинг, але результатів так і не дочекалися, то саме час вам переглянути свою стратегію. У цій статті ми підготували для вас 8 типів кампаній, які вам все ж варто запустити. Готові? Поїхали!

Інвестуйте в рекламу! Допоможіть своєму бізнесу стати сильнішими!

Пандемія коронавірусу послабила сьогодні позиції багатьох ваших конкурентів. Саме час скористатися нестандартними пропозиціями експертів у галузі інтернет-маркетингу.

  • ADS Group instagram
  • ADS Group facebook
  • ADS Group twitter
×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом