×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Відеомаркетинг - що...

У цій статті ми допоможемо вам розібратися з питанням: відеомаркетинг - що це і як він допомагає збільшити...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Щоб обійти конкурентів і залучити більше споживачів, необхідно постійно тримати руку «на пульсі» всіх змін в області digital-просування та інтернет-маркетингу. Ті інструменти, які допомагали залучити вашу аудиторію всього пару місяців тому, сьогодні можуть стати неефективними, і ви марно витратите свій бюджет. Постійний пошук нових рішень, регулярні тестування допоможуть вам зрозуміти, чи вірна обрана стратегія, чи потребує доопрацювання. Тому розглянемо найбільш трендовий спосіб просування товарів і послуг - відеоконтент.

Відеомаркетинг: для чого і кому він потрібен?


Отже, ще раз дамо визначення терміну «відемаркетинг», раптом ваші уявлення не зовсім збігаються з реальністю. Це спосіб комунікації з користувачами за допомогою відеороликів, що рекламують продукт або послугу конкретної компанії.

Чому відеоролики більш популярні, ніж інші види контенту? Відповідь проста: інформація в такому вигляді засвоюється краще. У споживача виникає ілюзія живого спілкування, тобто ваша компанія для нього не просто набір товарів з вигідними цінами, а живі люди, що надають послуги або продають продукцію. До того ж, подібні ролики можна зробити креативними або вірусними, які будуть спрямовані на залучення величезної кількості аудиторії.

Звернемося до статистики. За даними HubSpot 54% користувачів віддають перевагу перегляду відео, ніж іншим видам контенту. І ця цифра буде постійно зростати через високу популярність соціальних мереж. За даними цієї ж маркетингової платформи, відеоролики на цільовій веб-сторінці допомагають збільшити конверсію приблизно на 80%, а відкриваність електронних листів при розсилці - до 19%. Близько 90% опитаних споживачів відповіли, що саме перегляд роликів допоміг прийняти рішення для здійснення покупки.

Та й відео-контент в соціальних мережах в stories і в постах дає більше охоплення і лайки, ніж просто картинка з текстовим супроводом. Такий хід відмінно спрацьовує і для блогу, адже багато роликів здатні посилити текст, щоб вашій аудиторії було цікавіше стежити за оновленнями.

Якісний відео-контент потрібен будь-якій бізнес-ніші. Хоча багато хто може заперечити, що цікавого можна запропонувати споживачеві, якщо ви виробляєте м'ясні консерви. Це може бути ролик, де ви покажете, як виробляється ваша продукція, в яких умовах, щоб переконати клієнта, що він отримає не тільки якісний продукт, але і безпечний. Головне, тема повинна бути максимально «гарячою» і актуальною.

Де можна використовувати відеоролики?


Якщо у вас є сайт, то на його веб-сторінках можна розмістити ролики з презентацією товарів, розповісти про пропоновані вашою компанією послуги. Відмінно сприймається відео-FAQ, що дає відповіді на найпопулярніші питання. Наповнення сайту корисними відео сприяє підвищенню лояльності клієнтів.

Канал на Youtube «приведе» вам клієнтів, якщо інформація буде актуальною і чіпляючою. Цей відеохостинг дає величезний набір інструментів для успішного просування вашого бренду: просування роликів по ключах за допомогою заголовків, можливість вставити посилання на ваш ресурс, можна створити інтерактив і так далі. Загалом, даний сервіс - це один з ефективних інструментів просування вашого бренду на ринку.

Email-розсилка стає набагато ефективнішою і читаною, якщо в темі листа є слово «відео». Це може бути безкоштовний урок, презентація новинки або запрошення на майстер-клас - варіантів маса, як залучити більше аудиторії.

Багато компаній, які намагаються зацікавити клієнта під час особистої зустрічі, демонструють йому ролики з презентацією своїх професійних досягнень і так далі. Цей спосіб відмінно працює і під час виступів перед аудиторією.

Відеоролики: які форми відеоконтенту бувають?

Створення відеоконтенту для бізнесу принесе користь лише в тому випадку, якщо ви будете вкладати в нього бюджет. Звичайно, можна зробити ролик за допомогою безкоштовних онлайн-програм, або записати його на свій смартфон. Але, в такому випадку, можна зіткнутися з проблемою недовіри аудиторії: «Якщо у компанії немає грошей, щоб записати якісне відео, то, як вони можуть надати хороший продукт?». «Саморобні» ролики з телефону хороші, якщо вони являють собою щось креативне або, скажімо, ведеться пряма трансляція з виробничого цеху, заходи і так далі.

Існує кілька видів основних інструментів відеомаркетингу, які ви можете використовувати для просування продукту, розкрутки сайту і підвищення лояльності до бренду:

 • Презентація або візитка. Вам необхідно продумати сценарій з основними частинами: початок, розкриття проблеми, шляхи її вирішення та висновки. Щоб ролик вийшов «живим» і цікавим, вставте приклади з особистої практики, відповіді на найбільш популярні питання. Крім цього, в ролику повинен бути заклик до дії. Це, як правило, серйозне відео, де є графіки, озвучуються всі плюси і мінуси.
 • Трейлер нового продукту. Його основне завдання - привернути увагу потенційного покупця ще до старту продажів. Такі ролики дуже емоційні і креативні. Багато хто створює вірусні відео, щоб зацікавити аудиторію. Подібний інструмент ще зовсім «зелений» і мало хто ним користується, хоча його ефективність вже давно протестована і підтверджена.
 • Реклама. Тут все зрозуміло. Головна мета - розписати всі переваги продукту так, щоб його захотілося купити.
 • Інструкція. Багато хто стикався з проблемою, коли вам необхідно зібрати щось, що має вигляд конструктора, але інструкція написана «незрозумілою мовою». Тому на Youtube безліч саморобних відео, наприклад, «Як зібрати дитячий манеж?» і так далі. Створіть відеоінструкцію, як користуватися вашим товаром, як його зібрати і розібрати. Це додаткова турбота про споживача і плюс 10 до вашої карми. До того ж, цей інструмент відмінно працює, якщо на ринок випускається принципово новий товар, з яким мало хто мав справу.
 • Відеозвернення в електронному листі. Gmail дозволяє вставити ролик у тіло самого листа. Але переглянути його можна, тільки з поштового сервісу Гугл. Це непоганий спосіб привернути увагу аудиторії і підвищити її лояльність. Відео може містити привітання зі святами, запрошення на майстер-клас або креативну рекламу нового товару. У мережі можна знайти спеціальні сервіси, щоб брендувати ваше відеозвернення.
 • Запис навчального уроку. Якщо ваша компанія займається навчанням клієнта, то подібний ролик допоможе «зачепити» споживача і замотивувати придбати курс або записатися на заняття.
 • Блог. Відеоблоги стали дуже популярні, їх цікаво дивитися (якщо, звичайно, вірно підібрані теми) і вони створюють ілюзію живого спілкування. Створення відеороликів для бізнесу - це відмінний шанс розрекламувати свій бренд. Крім того, якщо розкрутити ваш блог, можна отримати додатковий дохід від реклами, яка буде демонструватися на вашому каналі. Тут також необхідний професійний підхід адже, якщо у вас серйозна фірма, то записані з телефону ролики явно викличуть недовіру у ваших клієнтів.
 • Відеосайт. Створення відео для такого масштабного проекту вимагає багато зусиль і часу, але зате ефект приголомшливий. Відвідувачу відкриваються не просто сторінки, наповнені текстом і картинками, а ціла екскурсія. За подібними ресурсами - майбутнє. Конверсія у таких майданчиків висока - і це логічно, адже зараз більшість користувачів не хочуть витрачати час на кліки і читання.
 • Відгуки клієнтів. Більшість людей перш, ніж щось замовити або скористатися послугами компанії, довго вивчають відгуки. Дуже круто працюють відгуки у форматі відео. Вони можуть бути у вигляді короткого інтерв'ю: клієнт розповідає, яка у нього була проблема, які завдання він поставив перед виконавцем, і що вийшло за підсумком. Всю інформацію можна об'єднати і створити кейс.


Як створити креативне і цікаве відео?

Головна мета будь-якої компанії, крім продажів - обійти своїх конкурентів. Тому, якщо ви почали впроваджувати відеомаркетинг, то вже можна залишити позаду багатьох «суперників» по ринку. Але, щоб зробити це якісно, ми пропонуємо коротку інструкцію:

 • Відео для сайту або вашого каналу має бути емоційним. Не обов'язково наймати на цю посаду професійного актора, виберіть з вашої команди співробітника з приємним тембром голосу і достатньо артистичного, щоб за ним було цікаво спостерігати;
 • Контент повинен бути регулярним. Для цього створіть чіткий план публікацій, щоб аудиторія точно знала, коли очікувати наступного виходу в ефір. Нові ролики краще постити мінімум раз на тиждень;
 • Визначіться з хронометражем. Огляд нового товару або презентація послуги не повинні займати багато часу, інакше споживач просто втомиться слухати всі переваги. Як правило, подібні ролики займають максимум 7 хвилин. А ось вебінар, навпаки, повинен бути довшим - близько 40-50 хвилин. Навряд чи хтось захоче витрачати більше часу навіть, якщо тема буде дуже цікава і «гаряча». Тому при написанні сценарію, дотримуйтеся часових рамок;
 • Вчіться у популярних блогерів. Саме ці люди спіткали всі секрети залучення та утримання аудиторії. Тому не забувайте підписуватися на їхні канали.

  Наповнення сайту якісним відеоконтентом - це потужний інструмент залучення клієнтів, а також збільшення продажів. Не варто їм нехтувати, якщо ви хочете розкрутити свій бренд і виділитися серед конкурентів.

  Наша команда фахівців ADS group знає, як залучити покупців не тільки з України за допомогою різних інструментів інтернет-маркетингу. Хочете увійти в TOP-10 і збільшити прибуток? Тоді заповнюйте форму нижче, і ми вам обов'язково передзвонимо!

Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом