×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

...

Багато хто з вас вже чули, що таке відеоконтент і про його переваги, але все ще сумніваєтеся, чи потрібно вкладати в створення відеороликів бюджет? У цій статті ми розповімо, чому вашому...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

7 причин, чому варто використовувати відеоконтент


Давайте спочатку визначимося, що означає термін «відеоконтент»? Під цим поняттям мається на увазі ролик, чий сюжет заснований на потребах і болях цільових споживачів. Це можуть бути відеоінструкції, презентації нового продукту або послуг. Загалом, корисне відео, яке приверне увагу потенційних клієнтів.

Статистика показує, що за минулий рік близько 60% відомих брендів почали активно впроваджувати в рекламну кампанію відеоконтент. Фахівці вважають, що цього року цифра стане ще вищою.

Отже, розберемо 7 причин, чому вашому бізнесу необхідні ролики, що продають:

 1. Відео підвищують конверсію. Саме відеоролики краще за інші канали взаємозв'язку працюють на збільшення конверсійних даних. А значить, ваш сайт зможе зайняти лідируючі позиції в списку пошукової видачі.
 2. Підвищення продажів. Звернемося до статистичних досліджень: понад 70% споживачів оплачують товар після перегляду презентації. Вся справа в тому, що людський мозок краще вловлює саме візуальну інформацію. Хоча, безперечно, текстове наповнення також дуже важливе.
 3. Допоможе створити довірчі відносини з покупцями. Багато людей недовірливо ставляться до покупок в інтернет-магазинах. А докладний ролик, що демонструє товар в дії або з різних ракурсів, дозволить підвищити рівень довіри до вашої продукції і фірми. 60% споживачів висловилися про те, що переглянуті відео допомогли їм прийняти позитивне рішення на користь покупки.
 4. Відеоконтент «люблять» пошукові роботи. Переглядаючи ролики відвідувачі довше затримуються на вашому сайті. Тому робот відзначає ваш ресурс, як корисний і підвищує його рейтинг.
 5. Відео допоможе просунути ваші акаунти в соціальних мережах і збільшити охоплення аудиторії. «Прямі трансляції» і відеоролики захопили соцмережі! Саме цей вид контенту набирає найбільше лайків і репостів. Тому ігнорувати його, якщо ви хочете просунути свій аккаунт ніяк не можна.
 6. Відео люблять дивитися всі - навіть ледачі. У більшості випадків людина навряд чи проміняє 60 секунд відеоролика на текстове «полотно». Звичайно, бувають ситуації, коли перегляд неможливий, наприклад, на робочому місці, але, в більшості випадків, відео, що цікавить, буде збережено в закладки до більш вдалого моменту.
 7. Підвищує успіх рекламних кампаній у кілька разів. Візьмемо як приклад електронну розсилку з презентацією нового товару. Вбудований у лист ролик збільшує кількість кліків більш ніж на 90%. А якщо включити слово «відео» в заголовок, то відкриттів буде на 20% більше, а число відписок скоротитися на 25%.


Тому, якщо ви досі не використовуєте відео для просування бренду, то радимо вам почати це робити якомога швидше.


Які види відеоконтенту існують?


Поговоримо про те, які види відеоконтенту ви можете використовувати, щоб залучити ваших потенційних споживачів:

 • Приклади, як можна використовувати товар або пропоновану послугу. Отже, одне з ключових слів, яке використовується в написанні якісних текстів, - це «уявіть». Потенційний клієнт вже уявляє себе володарем певного предмета, учасником заходу і так далі. За таким же принципом працюють і відеоролики. Наприклад, ви власник агентства, що займається організацією весіль. Зніміть відео про те, який красивий захід очікує молодят, якщо вони звернуться саме до вас;
 • Демонстрація. Це прекрасна можливість для інтернет-магазинів вигідно і цікаво представити свій товар. У сюжеті повинна йтися про те, якими характеристиками володіє товар, чим він корисний і так далі. Робіть акцент на різні відчуття. Тобто, що буде відчувати людина, торкаючись до предмета, наприклад, якщо мова йде про одяг, ювелірні прикраси і так далі. Дайте характеристику звучанню, якщо демонструєте аудіоколонки і так далі;
 • Процес «до» і «після». Актуально для б'юті-тематик, що показує професіоналізм майстрів візажу та перукарського мистецтва, а також показує кінцевий ефект від застосування косметичних засобів. Для створення роликів залучайте «звичайних» людей, а не супермоделей з ідеальною шкірою і волоссям. Це допоможе підвищити довіру до пропонованої послуги;
 • Огляд. Це не реклама продукту, а швидше експертна думка про нім. Розповідайте про переваги продукту, робіть порівняння з його попередніми версіями, як і де використовувати. Загалом, дайте повну інформацію споживачеві, щоб на її основі він зміг прийняти рішення про покупку;
 • Презентація. Тут все теж має бути коротко і по справі. Ніяких «красивих» фраз, а тільки конкретні факти, цифри, графіки і так далі. Найчастіше використовується для лендингу або картки товару;
 • Запрошення. Такий ролик добре «працює» на першій або останній сторінці, а також у сториз у соцмережах. Ролик повинен вийти максимально коротким, емоційним і цікавим! Тут потрібно проявити креативність, щоб ваше запрошення «вистрілило», а не загубилося серед конкурентів;
 • Відгуки. Чим більше інформації про вас отримає клієнт, тим простіше йому буде прийняти позитивне рішення на вашу користь. Відеовідзиви ваших клієнтів допоможуть сформувати позитивну репутацію. Але тут є «підводні камені». Відгуки можуть вийти сумбурними і не зовсім конкретними, тому заздалегідь підготуйте список питань, щоб людина не відхилялася на зайві подробиці.


Секрети створення якісного відеоролика


Отже, питання: як збільшити продажі за допомогою відео? Відповідь проста: створіть якісні та корисні ролики. Відео поганої якості з непродуманим текстом, жахливим світлом і так далі тільки відлякують споживачів. Тому в створення річного контенту потрібно вкласти не тільки ідею, душу, а й фінанси.

А тепер давайте поговоримо про те, як правильно створювати відеоконтент, щоб він був цікавий цільовій аудиторії:

 • Залучаємо правильно. Найважливіші перші 10 секунд ролика. За статистикою, понад 30% користувачів вимикають відео протягом цього часу. Людині потрібно знати, навіщо їй витрачати свій дорогоцінний час на вас. Яка вигода чекає на нього? Актуальна інформація, знижка, презентація нового товару, навчить, як користуватися тим чи іншим предметом і так далі. Не забувайте, що в соціальних мережах ролик йде спочатку в беззвучному режимі. Тому важливо привернути увагу яскравими і оригінальними першими кадрами. Субтитри важливі, адже вони дозволяють подивитися ваш ролик навіть тоді, коли звук включити неможливо.
 • Додайте драйву. Нікому не цікаві нудні і «прісні» відео. Дивуйте і зацікавлюйте аудиторію. Це можуть бути яскраві вставки, мальовані персонажі і так далі.
 • Не забувайте про оптимізацію! Зробіть описи та заголовки цікавими, корисними та інтригуючими. Користувач повинен знати, навіщо йому дивитися ваше відео і про що там будуть говорити. Наприклад: «Як зібрати дитячий столик-трансформер?» або «5 ознак якісного тексту». Використовуйте ключові слова.
 • Навчайте аудиторію. У більшості випадків люди хочуть дізнатися щось нове, а не тільки дивитися на милих котиків. Тому покрокові інструкції лідирують за переглядами. Тема може бути будь-якою, навіть металопластиковими вікнами. Адже ви можете показати, як правильно відрегулювати ручку на металопластиковому вікні. Не хвилюйтеся, що після цього до вас не звертатимуться за послугами, мовляв, клієнти навчатимуться робити все самі. Кому потрібно, той і так знайде дану інформацію в мережі, а ви зможете підвищити довіру до своєї компанії. Вебінари - це ще одна форма спілкування з вашою аудиторією. Крім того, ви зможете відповісти на запитання вашої ЦА в режимі онлайн, а значить, збільшити рівень лояльності потенційних клієнтів.
 • Покажіть, що ви такі ж «прості» люди, як і ваші споживачі. Ніщо так не підвищує довіру, як демонстрація «робочої кухні» компанії. Познайомте з працівниками, які працюють над замовленнями клієнтів, дизайном сайтів і так далі. Станьте ближче до свого споживача;
 • Придумайте свою фірмову «фішку». Ваші відеоролики повинні бути впізнаваними, тому можна додати обкладинки з цікавим дизайном, створити мальованого персонажа і так далі. Так ви зможете сформувати аудиторію постійних глядачів, які будуть репостити відео, тим самим просуваючи ваш бренд.
 • Але найголовніше - аналізуйте всі результати. Таким чином, ви зможете зрозуміти в правильному напрямку ви рухаєтеся або варто внести корективи у вашу рекламну кампанію? На допомогу різні інструменти-аналітики, які допоможуть побачити повну картину і тримати руку на пульсі.


Замість висновка

Хочете просунути ваш бізнес і завоювати цільову аудиторію? Або ваша мета посунути конкурентів у вашій бізнес-ніші? Тоді звертайтеся в «ADS group». Ми допоможемо вам вийти на новий рівень і досягти бажаних цілей!

Заповніть форму нижче, і з вами зв'яжеться наш менеджер!


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом