×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Чи варто використовувати AMP сторінки у 2021...

У цій статті ми детально пояснимо, в чому суть нововведення, чим може бути цікава технологія АМР і чи варто її впроваджувати у 2021...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Для бізнесу, який веде свою діяльність в інтернеті, важливо бути на перших позиціях в пошуковій видачі. Чималу роль тут грає швидкість завантаження ресурсу. З 2015 року Google враховує це в ранжуванні, виводячи сторінки, створені за стандартом Accelerated Mobile Pages (AMP), на перші позиції пошукової видачі. 

У цій статті ми детально пояснимо, в чому суть нововведення, чим може бути цікава технологія АМР і чи варто її впроваджувати у 2021 році. 

Що таке АМР і кому це вигідно 

Позиціюється АМР як відкрите програмне забезпечення, яке дозволяє забезпечити користувальницький формат для інтернет-ресурсу. Запуск нової технології був викликаний необхідністю прискорити завантаження сторінок з мобільних пристроїв. Занадто велика мережа Гугл «поверталася» дуже повільно, що викликало ряд проблем. 

Першими на занедбану вудку клюнули медіа, сайти-каталоги, сторінки-зачіпки. Згодом функціонал розширився, і тепер АМР технологія впроваджується не тільки для користувацького контенту. Її можна застосовувати для e-mail, реклами, інтерактивних історій, в комерційній діяльності.