Розробка
Інтернет-маркетинг
Як створити сайт безкоштовно? - це, мабуть, одне з найбільш популярних питань користувачів, які хочуть почати продавати в інтернеті, зробити своє портфоліо, або для будь-яких інших проектів. У цьому огляді ми хочемо вам запропонувати ТОП кращих конструкторів і безкоштовних платформ для інтернет-майданчиків, а також розповімо, як правильно працювати з ними.
Для того, щоб створити сайт безкоштовно, і при цьому не вивчати гору літератури з програмування, скористайтеся спеціальними конструкторами або сайтбілдерами. Ми пропонуємо вам на вибір кілька найпопулярніших і найпростіших у використанні варіантів:
Втім, сайтбілдерів існує величезна кількість. Але ми постаралися запропонувати вам найбільш сучасні і цікаві з практичної точки зору конструктори. Всі вони мають хостинг і CMS-движок, а також велику кількість шаблонів, які допоможуть вам розробити привабливий для майбутніх відвідувачів проект. Але найголовніша перевага - вам не потрібні навички програмування і не потрібна робота з кодом.
І хоча описані вище конструктори різні за інтерфейсом, але сам процес створення веб-майданчиків з нуля практично не відрізняється. Окремі кроки можуть трохи відрізнятися, але в цілому порядок дій приблизно такий:
Тепер ви знаєте, як створити сайт безкоштовно. Це досить легко і не вимагає спеціальних навичок. Після публікації вже готового інтернет-майданчика можна сміливо приступати до його просування.
Тепер ми розповімо, як створити сайт самому безкоштовно за допомогою безкоштовної платформи WordPress. Давайте розглянемо її основні переваги:
Отже, давайте розберемося, як створити свій сайт безкоштовно на WordPress. Для початку вам потрібно подбати про дві речі:
І хоча платформа безкоштовна, але за домен і хостинг необхідно щомісяця вносити платіж в межах 3-5 $. Власна назва виглядає більш презентабельно для відвідувачів, та й хороший хостинг є запорукою продуктивної та безперебійної роботи майданчика, що дуже важливо для майбутнього просування.
Тепер переходимо до установки WordPress на ваш домен. Як правило, всі використовують автоматичний варіант в один клік:
Після встановлення переходимо до вибору шаблону. Для цього:
Дуже зручно, що при зміні тем ваш вже завантажений контент не видаляється, тому ви можете скільки завгодно експериментувати без ризику.
Щоб створити нову сторінку, клацніть на розділі «Страниці» (на бічній панелі), а потім на кнопку «Додати нову». Після цього ви побачите документ, схожий на Microsoft Word. Там ви зможете додати потрібний текст, зображення, посилання тощо.
Якщо ви хочете, щоб на вашому сайті був присутній блог, то зверніть увагу, що всі записи будуть йти в послідовному порядку. Для зручності пошуку та розміщення контенту бажано використовувати рубрики.
Заголовки сторінок повинні обов'язково включати ключові слова! Щоб внести зміни, зайдіть до параметрів, а потім до розділу «Загальні», щоб заповнити спеціальну форму.
Хочете вимкнути коментарі, щоб знизити кількість непотрібного спаму і полегшити модерацію? Тоді:
Щоб ваша головна сторінка не виглядала, немов пост у блозі, її необхідно зробити статичною. Для цього:
Платформа WordPress пропонує великий вибір плагінів. Це спеціальні програми, які допомагають розширити функціональні можливості платформи. Вони додадуть вашому майданчику додаткові властивості, які не були спочатку включені в стандартний набір. Це можуть бути різні фотогалереї, форми для передплат, а також оптимізація веб-сайту під інтернет-магазин. Загалом, це корисні «плюшки», якими ми рекомендуємо скористатися.
Ми вам розповіли всі секрети, як зробити свій сайт безкоштовно. Але на цьому робота з ресурсом не закінчується, і попереду вас чекає ще один етап - просування. Наша команда «ADS group» пропонує свої послуги з просування різних інтернет-проектів в Україні. Зацікавлені? Тоді заповнюйте форму нижче, і ми з вами обов'язково зв'яжемося!