×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Створити сайт...

У цьому огляді ми хочемо вам запропонувати ТОП кращих конструкторів і безкоштовних платформ для інтернет-майданчиків, а також розповімо, як правильно працювати з...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Як створити сайт безкоштовно? - це, мабуть, одне з найбільш популярних питань користувачів, які хочуть почати продавати в інтернеті, зробити своє портфоліо, або для будь-яких інших проектів. У цьому огляді ми хочемо вам запропонувати ТОП кращих конструкторів і безкоштовних платформ для інтернет-майданчиків, а також розповімо, як правильно працювати з ними.

ТОП кращих безкоштовних сайтбілдерів


Для того, щоб створити сайт безкоштовно, і при цьому не вивчати гору літератури з програмування, скористайтеся спеціальними конструкторами або сайтбілдерами. Ми пропонуємо вам на вибір кілька найпопулярніших і найпростіших у використанні варіантів:

 • Wix - ідеальний варіант для розробки творчих проектів, наприклад, портфоліо для фотографів. Також з його допомогою створюють привабливі сайти-візитки і лендинги, що продають. Сайтбілдер непогано себе зарекомендував серед блогерів і в сфері eCommerce. Але для об'ємних інтернет-магазинів з тисячею категорій товарів цей варіант не годиться, але у вас вийде якісний майданчик зі своїми «смачними плюшками». За допомогою цього конструктора ви зможете створити свій сайт безкоштовно без навичок програмування; 

 • Tilda - найкращий вибір для новачків. Сайтбілдер в основному використовується для створення барвистих і зручних для користувачів лендингів і невеликих сайтів. Безкоштовних шаблонів достатньо. Але, щоб зробити сайт безкоштовно, доведеться трохи попітніти. Справа в тому, що конструктор «заточений» під односторінкові теми, тобто багатосторінкові проекти потрібно «збирати» з декількох веб-сторінок. Блоки досить різноманітні і легко налаштовуються, тому великих проблем з роботою у вас не виникне; 

 • uKit - найкращий конструктор для бізнесу. Це ідеальний варіант для розробки портфоліо, лендингів, сайтів-візиток та інтернет-магазинів. Конструктор має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. «Збирання» сторінок відбувається за допомогою додавання вже готових блоків і різних віджетів, що дозволяє створити функціональний майданчик для вирішення різних завдань. Головний плюс - створити безкоштовно сайт можна протягом 30 хвилин! Звичайно, це буде найбільш простий варіант, але ви завжди зможете його доопрацювати в процесі розвитку проекту;

 


 

 • Ucraft - сучасний і зручний сервіс для створення візиток, портфоліо і односторінковців, що продають. На вибір вам будуть запропоновані кілька десятків готових шаблонів з різним оформленням і тематикою. Природно, кожен з них ви зможете підігнати під власний проект і створити індивідуальний майданчик. Також є вбудований конструктор для розробки логотипів. Розробники подбали і про значний набір різноманітних віджетів.


 

Втім, сайтбілдерів існує величезна кількість. Але ми постаралися запропонувати вам найбільш сучасні і цікаві з практичної точки зору конструктори. Всі вони мають хостинг і CMS-движок, а також велику кількість шаблонів, які допоможуть вам розробити привабливий для майбутніх відвідувачів проект. Але найголовніша перевага - вам не потрібні навички програмування і не потрібна робота з кодом.

Покрокова інструкція, як зробити веб-сайт за допомогою сайтбілдерів


І хоча описані вище конструктори різні за інтерфейсом, але сам процес створення веб-майданчиків з нуля практично не відрізняється. Окремі кроки можуть трохи відрізнятися, але в цілому порядок дій приблизно такий:

 • Реєстрація. Це можна зробити через вашу електронну скриньку, або використовувати вхід через акаунт соцмереж.
 • Вибір тематики шаблону або типу веб-сайту.
 • Перегляньте всі запропоновані теми, і зупиніть свій вибір на конкретному варіанті.
 • Замініть вбудований контент на свій (зображення, текст, посилання, написи на кнопках тощо). Якщо необхідно, додайте або видаліть сторінки та блоки.
 • Налаштуйте дизайн майбутнього сайту (фон, шрифти, ефекти кольорів).
 • SEO-оптимізація. Додайте необхідні інтеграції сервісів, наприклад, кнопки соціальних мереж, інструменти статистики та аналітики, онлайн-калькулятор, чат для зв'язку з консультантом і так далі.
 • Прикріплення домену.
 • Публікація готового веб-сайту.


Тепер ви знаєте, як створити сайт безкоштовно. Це досить легко і не вимагає спеціальних навичок. Після публікації вже готового інтернет-майданчика можна сміливо приступати до його просування.

Найкраща безкоштовна платформа для створення сайтів


Тепер ми розповімо, як створити сайт самому безкоштовно за допомогою безкоштовної платформи WordPress. Давайте розглянемо її основні переваги:

 1. Відмінно підходить для новачків;
 2. Можливість створювати будь-які проекти: від простих лендингів до масштабних корпоративних сайтів;
 3. Платформа адаптована під мобільні пристрої;
 4. Хороша техпідтримка.


Отже, давайте розберемося, як створити свій сайт безкоштовно на WordPress. Для початку вам потрібно подбати про дві речі:

 1. Назві домену;
 2. Хостинг.


І хоча платформа безкоштовна, але за домен і хостинг необхідно щомісяця вносити платіж в межах 3-5 $. Власна назва виглядає більш презентабельно для відвідувачів, та й хороший хостинг є запорукою продуктивної та безперебійної роботи майданчика, що дуже важливо для майбутнього просування.

Тепер переходимо до установки WordPress на ваш домен. Як правило, всі використовують автоматичний варіант в один клік:

 • Зробіть вхід на вашому хостинг-акаунті;
 • Зайдіть на панель керування;
 • Знайдіть піктограму WordPress;
 • Виберіть домен;
 • Натисніть кнопку «Встановити зараз» і дочекайтеся завершення операції.


Після встановлення переходимо до вибору шаблону. Для цього:

 • Увійдіть до панелі керування;
 • Знайдіть кнопку «Вигляд» (вона розташована на бічній панелі) і виберіть «Теми». Вам на вибір буде запропоновано близько 1500 безкоштовних варіантів. Щоб швидше підшукати відповідну тему можна скористатися фільтрами або ввести ключові слова;
 • Коли ви визначитеся з вибором теми, «Встановити», а після «Активувати».

Дуже зручно, що при зміні тем ваш вже завантажений контент не видаляється, тому ви можете скільки завгодно експериментувати без ризику.

Щоб створити нову сторінку, клацніть на розділі «Страниці» (на бічній панелі), а потім на кнопку «Додати нову». Після цього ви побачите документ, схожий на Microsoft Word. Там ви зможете додати потрібний текст, зображення, посилання тощо.

Якщо ви хочете, щоб на вашому сайті був присутній блог, то зверніть увагу, що всі записи будуть йти в послідовному порядку. Для зручності пошуку та розміщення контенту бажано використовувати рубрики.

Заголовки сторінок повинні обов'язково включати ключові слова! Щоб внести зміни, зайдіть до параметрів, а потім до розділу «Загальні», щоб заповнити спеціальну форму.

Хочете вимкнути коментарі, щоб знизити кількість непотрібного спаму і полегшити модерацію? Тоді:

 1. Під час створення нової сторінки клацніть на кнопці «Параметри екрану» (правий верхній кут);
 2. Поставте галочку біля «Обговорення»;
 3. Автоматично з'явиться параметр «Дозволити коментарі», де необхідно прибрати позначку.


Щоб ваша головна сторінка не виглядала, немов пост у блозі, її необхідно зробити статичною. Для цього:

 1. Переходьте в параметри і потім у розділ «Читання»;
 2. Виберіть бажану веб-сторінку, яка потім стане головною. Якщо ваш сайт повністю блогерський, то вибирайте «Сторінка записів».


Платформа WordPress пропонує великий вибір плагінів. Це спеціальні програми, які допомагають розширити функціональні можливості платформи. Вони додадуть вашому майданчику додаткові властивості, які не були спочатку включені в стандартний набір. Це можуть бути різні фотогалереї, форми для передплат, а також оптимізація веб-сайту під інтернет-магазин. Загалом, це корисні «плюшки», якими ми рекомендуємо скористатися.

Ми вам розповіли всі секрети, як зробити свій сайт безкоштовно. Але на цьому робота з ресурсом не закінчується, і попереду вас чекає ще один етап - просування. Наша команда «ADS group» пропонує свої послуги з просування різних інтернет-проектів в Україні. Зацікавлені? Тоді заповнюйте форму нижче, і ми з вами обов'язково зв'яжемося!


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом