×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Створення сайтів на...

Розробники стверджують, що створення сайтів на Weblium - на новому і найбільш сучасному сайтбілдері - обійдеться вам дешевше, ніж послуги професійного дизайнера, а результат вийде не гірше і при...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Розробники стверджують, що створення сайтів на Weblium - на новому і найбільш сучасному сайтбілдері - обійдеться вам дешевше, ніж послуги професійного дизайнера, а результат вийде не гірше і при цьому не потрібно розбиратися у всіх тонкощах веб-розробки. Давайте розберемося, чи так це насправді!

 

Сайтбілдер Вебліум: чим він відрізняється від своїх конкурентів?


Як відомо, сайтблідери допомагають полегшити життя користувачеві, якому потрібен сайт. За допомогою цих конструкторів можна отримати готовий ресурс вже протягом пари годин. Але такі «гіганти», як Wix, Godaddy або Weebly пропонують движки 5-річної давності, які застаріли і вже не відповідають сучасним потребам користувачів. Як особистий блог або портфоліо такі ресурси підійдуть, але для масштабних бізнес проектів - однозначно ні!

 

Конструктор сайтів Weblium має швидкий движок, який відповідає всім сучасним вимогам і здатний забезпечити: високу швидкість завантаження, індексація ресурсу пошуковими роботами, захищеність даних тощо. Крім того, веб-сайти створюються на основі шаблонів під конкретну бізнес-нішу. Майбутній ресурс матиме всі необхідні блоки, сторінки, елементи. Згодом шаблони можна модернізувати, щоб створити унікальний дизайн.

За допомогою Вебліум ви зможете створити сайт для різних бізнес ніш:

 • Модельних агентств.
 • Ресторанів і фаст-фудів.
 • Стоматологій.
 • Консалтингових компаній.
 • Фотографів і відеооператорів.
 • Веб-дизайнерів та IT-компаній.


Але це ще не межа, адже колекція шаблонів постійно поповнюється новинками, тому у вас завжди буде можливість отримати дійсно крутий і функціональний сайт. Ваш майбутній ресурс матиме всі необхідні блоки, куди можна вставити інформацію про компанію, галерею, де можна продемонструвати результати своєї роботи, кнопки зворотного зв'язку з клієнтами.

В адмінці ви зможете самостійно додати або прибрати якісь елементи, сторінки і так далі. Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє внести всі зміни максимально швидко, навіть якщо ви не надто досвідчений користувач. У будь-якому випадку при купівлі підписки вам забезпечена технічна підтримка.

Всі макети включають в себе:

 • набір безкоштовних зображень;
 • вбудовані free програми;
 • редактор зі зрозумілим інтерфейсом;
 • сховище необмеженого обсягу;
 • 3 макети;
 • SEO інструменти;
 • інструменти аналітики (Hotjar і Google Analytics), що дозволяють відстежувати конверсію і вчасно реагувати на її зниження.


На вибір користувача є три варіанти використання конструктора: Free, Pro, Reseller. Розробники рекомендують все ж оформляти річну підписку, якщо ви вирішили просувати ваш бізнес-проект, створений за допомогою Weblium.

Як створити веб-сайт на Weblium за 2 дні?


Створення сайтів на Weblium може зайняти у вас всього два дні. Давайте познайомимося з алгоритмом, який своїм користувачам пропонують розробники цього сайтбілдера:

Вибирайте шаблон майбутнього веб-ресурсу, який повністю відповідає вашій бізнес-ніші. Будь-яку з тем можна модернізувати за допомогою Weblium Studio. Це дозволить вам отримати сайт з унікальним дизайном.


Купуєте підписку. Як було вже сказано вище, розробники рекомендують купити саме річну, яка допоможе вам заощадити. До підписки входить: хостинг, сертифікат SSL, редактор зі зручним для користування інтерфейсом, техдопомогу і доменне ім'я.


Заповніть бриф і дочекайтеся дзвінка або повідомлення в особистий кабінет від менеджера. З співробітником ви зможете обговорити всі деталі, щодо дизайну вашого сайту. «Чернетка» буде готова протягом 2-х днів.

Після внесення всіх правок, веб-сайт буде перенесено на ваш індивідуальний обліковий запис. За допомогою зручної адмінки ви зможете керувати ресурсом: редагувати зображення, завантажувати контент, контакти, правити інформацію тощо.


У разі, якщо ви хочете отримати ексклюзивне доменне ім'я, то його можливо купити самостійно, а після застосувати для вашого ресурсу. Або є варіант оплатити різницю, коли веб-майданчик буде повністю готовий.

 

За допомогою сайтбілдерів спрощено розробку сайтів. Weblium пропонує великі можливості для створення привабливого ресурсу. Крім того, на відміну від інших популярних конструкторів, має швидкий движок і велику кількість корисних інструментів.

А якщо вам потрібен сайт з ексклюзивним дизайном і повною розкруткою, тоді звертайтеся до нас — в «ADS group». Заповнюйте форму нижче, і вам передзвонить наш менеджер!


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом