×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Створення сайтів на...

За словами розробників, створення сайтів на Тільді під силу навіть людині без найменшого досвіду в веброзробці. У статті ми розберемося, чи так це. Також ви дізнаєтеся, якими перевагами...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

За словами розробників, створення сайтів на Тільді під силу навіть людині без найменшого досвіду в веб-розробці. У статті ми розберемося, чи так це. Також ви дізнаєтеся, якими перевагами володіє конструктор порівняно з іншими сайтбілдерами.

 

Переваги Tilda


Tilda - конструктор сайтів, який, на думку більшості користувачів, зараз найбільш «модний». Ним користуються багато фрілансерів, що займаються різними видами веб-розробки та генеруванням контенту, а також його віддають перевагу web-студії. Завдяки своїм технічним можливостям він здатний конкурувати з деякими CMS.

Отже, ось основні причини, чому варто зробити сайт на Тільді:

 1. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. А значить, вам не потрібно довго розбиратися у всіх тонкощах і вже тим більше мати досвід крутого веб-розробника.
 2. Орієнтованість на візуальну привабливість публікованого контенту. Tilda конструктор ідеально підходить для лонгридів, чим можуть похвалитися деякі сайтбілдери.
 3. Можливість створення конверсійних лендингів. Вам будуть доступні привабливі та функціональні шаблони.
 4. Підходить для розробки інтернет-магазину. Ви можете створити сайт на Тільді, який завдяки своєму привабливому дизайну і зручному для користувачів функціоналу зможе продавати ваші товари або послуги.
 5. Tilda Publishing пропонує користувачам три тарифи: безкоштовний, персональний і бізнес. Перший підходить фрілансерам, яким потрібен невеликий, але привабливий сайт-візитка. Персональний можна використовувати для блогу, корпоративного ресурсу, інтернет-магазину тощо. Бізнес тариф стане в пригоді в крайньому разі, адже багато повноцінних CMS обійдуться дешевше.

Покрокова інструкція створення сайту


Створення сайтів на Тільді не вимагає від вас спеціальних знань. Ми пропонуємо вашій увазі покрокову інструкцію:

 • зареєструйтеся і виберіть тариф;
 • керування майбутнім ресурсом відбувається за допомогою вкладки «Мої сайти». Там же є кнопка «Створити сайт», на яку і потрібно клікнути. Після можна приступати до налаштувань шрифту, вибрати домен (на безкоштовному тарифному плані ресурс буде публікуватися на субдомені), змінити назву і так далі;
 • сторінки «збираються» з блоків окремо. Натисніть кнопку «Створити нову сторінку». Після цього ви відкриєте розділ з шаблонами. Всі вони поділені за категоріями;
  всі шаблони вже мають налаштовані блоки і заповнені контентом. Щоб вставити свій текст, натисніть кнопку «Контент». Зображення змінюються за допомогою «Провідника»;
 • якщо потрібно додати блок, натисніть піктограму плюса. Щоб подивитися, як буде виглядати сторінка після її публікації, скористайтеся функцією попереднього перегляду. Блоки можна продублювати, якщо необхідно приховати або скопіювати, а також пересувати по сторінці. Конструктор дозволяє регулювати ширину, змінювати колір тла, розміри елементів дизайну, редагувати анімацію тощо. Тому розробка сайтів на Тільді відрізняється зручністю і великими можливостями для створення привабливого для майбутніх відвідувачів дизайну;
 • якщо вам потрібно продублювати сторінки, ця функція знаходиться в розділі «Дії»;
  зайдіть у параметри, щоб вказати головну сторінку, яку будуть бачити відвідувачі відразу після завантаження ресурсу.


Функція «Zero Block» дозволяє створювати блоки з нуля, якщо ви не знайшли відповідного варіанта. Робота з інструментом займе більше часу, ніж, якби ви скористалися вже готовими шаблонами. Натисніть кнопку «Редагувати», щоб розпочати процес розробки з нуля. Вам відкриються можливості редагування: заміна тексту, завантаження зображень, кнопки, HTML, відео тощо. Розташування окремого елемента слід вказувати вручну залежно від варіанту відображення веб-ресурсу: на комп'ютері або мобільних пристроях.

Щоб створення сайтів на Tilda і робота з функцією «Zero Block» були більш зрозумілі і комфортні для користувача, на офіційному порталі конструктора є докладні відео з інструкцією.

Після завершення процесу створення web-ресурсу його залишиться тільки опублікувати. Спосіб залежить від обраного тарифного плану - субдомен або домен.

Створювати сайти на Тільді нескладно, хоча багатьом може здатися процес налаштування кожної сторінки окремо незручним, але функція дублювання перекриває цей недолік. У підсумку, ви отримаєте адаптивний і привабливий веб-ресурс.

У нас - в ADS group - ви можете замовити сайт на Тільді. Для цього заповніть форму нижче, і з вами зв'яжеться наш клієнт-менеджер!


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом