×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Створення...

Створення сайту-візитівки допоможе вам без особливих фінансових витрат розкрутити ваш бізнес в Інтернеті. Вартість такого майданчика дешевша, ніж у великих корпоративних ресурсів і...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Створення сайту-візитівки допоможе вам без особливих фінансових витрат розкрутити ваш бізнес в Інтернеті. Вартість такого майданчика дешевша, ніж у великих корпоративних ресурсів і онлайн-магазинів. По суті - це невеликий веб-сайт всього на пару сторінок, де відображені основні цілі і завдання компанії, її основні послуги та переваги. Такий варіант вважається найбільш прийнятним, якщо ви тільки починаєте вихід на ринок.

У чому переваги сайту-візитки?


Найголовнішим плюсом є саме вартість. Замовити сайт візитку дешевше, ніж корпоративний ресурс, тому багато бізнесменів воліють саме такий варіант як початковий проект на перших стадіях запуску бізнесу на ринок.

Друга перевага - це короткі терміни створення. Сам ресурс відрізняється дуже простою структурою - всього в кілька сторінок, де відображена основна і корисна для потенційного клієнта інформація. Тому термін розробки становить приблизно тиждень, але, звичайно, все залежить від самого виконавця, тому даний пункт варто обговорювати з розробником індивідуально. Можна робити на основі стандартних шаблонів, але краще все ж доплатити за унікальний дизайн, який буде функціональним і зручним для користувачів. Але все залежить від бюджету замовника.

До того ж створення сайту-візитки має й інші додаткові плюси. Ресурс дуже простий у технічному обслуговуванні. Після запуску готового майданчика потрібно буде додати контент: тексти, зображення, відео тощо. Інші роботи не потрібні. Тобто, ви отримуєте дуже простий та інформативний ресурс, який можна починати просувати в пошукових системах.

Ви звичайно можете поставити питання, якщо сайт такий простий, то навіщо він моїй компанії? Справа в тому, що наявності майданчика в Інтернеті підвищує лояльність споживачів. До того ж зараз всі бізнесмени, які мають офлайн точки продажів або надання послуг так чи інакше представлені в мережі.

Отже, резюмуючи все вище написане, зробити сайт візитку для компанії вигідно, тому що:

 • Доступна вартість, порівняно з іншими аналогічними веб-ресурсами;
 • Простота і зручність у технічному обслуговуванні;
 • Швидкий запуск майданчика;
 • Можливість подальшого розширення до повноцінного корпоративного сайту.


У чому недоліки «візиток»?


Отже, здавалося б, що створення сайту візитки складається з одних лише достоїнств, адже ви можете заощадити фінанси, але при цьому отримати повноцінний ресурс, готовий до просування і залучення клієнтів. Але все, навіть у, здавалося б, ідеально для бізнесу рішення є недоліки, на які варто обов'язково звернути увагу. І в першу чергу це стосується технічної сторони - у сайту обмежений функціонал. У ньому практично немає складних модулів, наприклад, калькулятори для попереднього розрахунку вартості послуги, інтерактивні карти і так далі. Багато з цих функцій здатні значно полегшити життя вашим потенційним клієнтам, але через невисоку вартість робіт їх не додають.

Крім того, не для всіх типів компаній рекомендовано створювати саме візитку. Давайте розберемося, наприклад, у вас досить відомий в Україні завод або підприємство, які має певний статус і вагу на ринку, і створювати такий простий ресурс буде розцінено, як ознака того, що у вас справа йдуть не дуже райдужно, раз ви не хочете витратити гроші на більш серйозний проект. Такий варіант хороший для бізнесменів-початківців, які потім будуть розширювати функціонал майданчика, а на даному етапі їм потрібен сайт тільки для старту.

Деякі фахівці вважають, що просувати сайт-візитку складно через обмежену кількість сторінок. Вся інформація підноситься в стислому вигляді, щоб донести до потенційного клієнта саму суть проекту, а це тягне за собою обмеження в підборі семантики. Але грамотні seo-фахівці зможуть вивести в ТОП видачі будь-який ресурс, тому варто вибирати професіоналів з наявним портфоліо.

Підсумуємо всю інформацію:

 • Сайт-візитка має стислий функціонал, що не завжди добре впливає на просування та зацікавленість потенційних клієнтів;
 • Не підходить для великих компаній, які вже багато років існують на ринку, так як виглядає не дуже презентабельно;
 • При використанні конструкторів сайтів відносно складно просувається.
 • Створювати самому або довіритися професіоналам: етапи розробки сайту-візитки
 • Ви можете створити сайт-візитку і своїми силами. Для цього можна використовувати конструктори сайту. Є безкоштовні варіанти, а є і платні з більш розширеним функціоналом.

Але в будь-якому з цих випадків ви отримуєте не унікальний дизайн і не конкурентоспроможний ресурс. Зазвичай, такі шаблони використовуються для створення портфоліо для фотографів, копірайтерів тощо. Для розробки сайту для компанії краще звертатися за допомогою до фахівців, які зможуть створити унікальний дизайн і грамотно попрацювати з кодами.

У розробку сайту-візитки входить унікальний дизайн, який буде адаптований під мобільні пристрої, адже зручність перегляду на смартфоні та інших гаджетах є однією з перших вимог пошукових систем до сайтів. Якщо ви звертаєтеся до агентства, ви можете також замовити написання унікальних текстів для розділів. Копирайтеры смогут создать контент, который поможет вашему ресурсу выйти в ТОП. Також ви можете замовити відразу і рух, щоб поступово отримувати цільовий трафік і нових клієнтів.

Отже, що ви отримуєте, замовляючи створення сайту-візитки у фахівців:

 1. Повну розробку структури майбутнього ресурсу;
 2. Створення унікального дизайну або підбір шаблону, якщо створюється майданчик на одному з конструкторів;
 3. Написання тестів і SEO-просування після запуску майданчика (якщо додатково замовляєте дані послуги);
 4. Наповнення зображеннями та іншим контентом;
 5. Вивантаження готового проекту на хостинг і підключення домену.


Після старту ваш ресурс готовий до перегляду вашим клієнтами і доступний за посиланням. Тепер seo-фахівець може приступати до розкрутки вашого ресурсу в пошукових системах. Але ви можете відмовитися від цієї послуги, але в такому випадку сайт буде марним, або ви будете вести співпрацю з віддаленими співробітником. У будь-якому випадку просування вам знадобиться, щоб підвищити впізнаваність вашого бренду, залучити покупців і підвищити рівень лояльності споживачів.

Чи можна модернізувати сайт-візитку?


Розробка сайту-візитки не займає багато часу, що є одним з головних плюсів таких невеликих веб-ресурсів. До того ж вартість робіт явно дозволить вам заощадити значну суму і витратити її на просування. До того ж ви завжди зможете модернізувати в майбутньому свій сайт, зробивши його більш функціональним, перетворивши його на повноцінний корпоративний інтернет-майданчик.

Для цього вам потрібно буде знову звернутися за послугами до фахівців. Розробники попередньо узгодять з вами дизайн майбутнього сайту, додадуть до наявного шаблону додаткові елементи, веб-сторінки, блоки тощо. Потім черга за контентом - тексти, зображеннями, фото тощо. Залежно що конкретно вам потрібно і від тематики.

Тому сайти-візитки вважаються досить зручними для проектів-початківців. Вони коштують досить дешево, але при цьому виглядають цілком презентабельно, а в майбутньому модернізувати і зробити з нього авторитетний корпоративний веб-ресурс. А звернутися за допомогою ви можете вже зараз в компанію «ADS group». Заповнюйте форму нижче, і ми з вами зв'яжемося!


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом