×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Створення корпоративного сайту під...

У цьому огляді постараємося розібратися, які функції виконує веб-майданчик такого масштабу і наскільки він корисний, етапи розробки та розкрутки в...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

У сучасних реаліях бізнесу світова павутина відіграє чи не найголовнішу роль. І все ж, створення корпоративного сайту під ключ - це корисна послуга IT-компаній або данина моді? У цьому огляді постараємося розібратися, які функції виконує веб-майданчик такого масштабу і наскільки він корисний, етапи розробки та розкрутки в інтернеті.

Навіщо фірмам потрібен веб-портал?


Корпоративний сайт - це чи не «обличчя» бренду, особливо якщо ви новачок у цій ніші послуг і товарів. Ресурс виступає в ролі кладення корисної інформації про професійну діяльність підприємства, умови співпраці, акції, відкриті вакансії, презентації та інші новини. Тобто, це база даних, звідки клієнт і потенційні партнери черпають важливі відомості.

Багато підприємців вважають, що простенького лендингу цілком вистачить. Так, це припущення не позбавлене сенсу, якщо ви не збираєтеся масштабувати свою справу. Актуально для фітнес-тренерів, психологів, для продажу одного або декількох продуктів, в тому числі і в сфері інфобізнесу. Але односторінники не допомагають вирішувати потрібні завдання серйозним фірмам.

Професійно розроблений і грамотно структурований корпоративний веб-сайт допоможе:

 • Створити позитивний імідж торгової марки;
 • Залучити більше покупців і можливих партнерів;
 • Просунути продукт і виділити серед конкурентів;
 • Приймати в режимі онлайн-заявки на покупку;
 • Знайти кваліфікованих співробітників;
 • Проводити маркетингові опитування, покращуючи торговельну пропозицію.


До того ж корпоративний сайт компанії може йти в тандемі з інтернет-магазином. Таким способом можна підвищити продажі і зацікавленість користувачів, адже більшість воліють проводити угоди в мережі, економлячи свій особистий час. Однак головною метою все ж є побудова двосторонньої комунікації з різними соціальними групами.

Сайт для організації - це не тільки зовнішня взаємодія, а й внутрішня. Всередину структури впроваджується досить складний програмний продукт, що дозволяє налагодити спілкування між співробітниками, філіями з інших міст. Найчастіше, присутні такі розділи:

 • Особистий кабінет;
 • Онлайн-чат;
 • Події;
 • Новини та порядок денний;
 • Накази;
 • Сховище файлів.


Все це впливає не тільки на професійний імідж, а й дозволяє ефективно виконувати свою роботу, налагодити суспільні зв'язки і підвищити рейтинг.

Поговоримо про технічну сторону


Розробка корпоративного сайту - це копіткий процес, що займає багато часу і вимагає професійного підходу. Вже скористатися послугами безкоштовних онлайн-платформ не вийде. Тут потрібен надійний хостинг і набір інструментів, щоб ресурс працював як швейцарський годинник. Звичайно, все це в рамках бюджету, який обумовлюється заздалегідь при укладенні контракту з виконавцем.

Всі роботи ведуться за певним алгоритмом:

 1. Створення корпоративного сайту починається з аналітики. Потрібно визначити всі головні цілі майбутнього проекту. Також вивчаються конкуренти, їх сильні сторони; обмірковується стратегія їх «обходу»;
 2. Підготовка ТЗ і проектування. На цьому етапі опрацьовуються основи дизайну, демонструються замовнику начерки і обумовлюються технічні деталі;
 3. Формування та верстка. Після того, як макет буде готовий і затверджений, починається активне заповнення контентом, налаштування робочих модулів і так далі;
 4. Тестування. Необхідно виключити більшість багів до того, як проект буде запущений;
 5. Запуск на хостинговому майданчику. Це вже фініш всіх робіт, коли розробник вже повністю готовий продукт розміщує в кінцевій «локації» і доводить до логічного завершення всі налаштування.


На перших порах підтримка корпоративних сайтів здійснюється програмістом. Він стежить, щоб всі елементи роботи злагоджено і ефективно функціонували. У разі виявлення помилок, їх виправляють.

Яким має бути ідеальний ресурс?


Сайт для фірми повинен відповідати особливим стандартам якості. Адже зараз безліч конкурентів у певній ніші бізнесу і обійти їх дуже непросто. Слід продумувати нові «фішки», адаптувати під вимоги пошуковиків, але, при цьому, залишатися вірним іміджу бренду. Будете ви дотримуватися мінімалізму або вам знадобиться щось яскраве і незвичайне, в будь-якому випадку доведеться дотримуватися наступних правил:

 • Зручність і простота. Ніхто не хоче витрачати час, щоб розібратися в складних підструктурах. Для юзера важливо зайти на сторінку і протягом хвилини знайти все, що необхідно, а не намагатися зрозуміти складну задумку розробника;
 • Адаптивність. Якщо проект неможливо відкрити на смартфоні або іншому гаджеті, то всі зусилля пішли прахом;
 • СЕО-оптимізація. Куди без цього потужного інструменту? Просування корпоративного сайту починається з грамотно підібраних ключовиків, заголовків і так далі. Тільки в цьому випадку пошуковики зможуть відшукати і запропонувати користувачам веб-майданчик;
 • Швидкість. Ніхто не хоче витрачати дорогоцінний час в очікуванні завантаження.
 • Система керування або CMS - всьому голова! Очевидно, що завжди використовуються тільки платні «движки» і «адмінки». Найбільш добре зарекомендувала себе в плані надійності і стабільності 1С-Бітрікс.

Контент: важлива складова


Корпоративний web-сайт - це не тільки «красива» обгортка і система, що прекрасно працює, важливо ще й його наповнення. Багато хто вважає, що текстове оформлення вже нікого не цікавить і можна займатися «копіпастом». Насправді унікальні та корисні тексти - це один з основних елементів.

Щоб інформацію прочитали потрібно дотримуватися низки правил:

 • Грамотність;
 • Корисність та актуальність;
 • Унікальність;
 • Адекватне розташування ключових запитів.


Таку роботу довіряють професійним копірайтерам і редакторам. Після того, як текстове наповнення буде готове, потрібно подбати про фото- і відео-контент. Сайт для компанії повинен зацікавити споживачів. Можливо, в якості «фішок» будуть використані огляди на якусь продукцію або буде презентація послуг. Загалом, тут все залежить від розробленої концепції.

Зворотний зв'язок


Інтернет-ресурс для компанії створюється не тільки з метою ознайомлення ЦА з пропонованим спектром послуг, а й з розрахунком на повну двосторонню взаємодію. Як інструмент для зв'язку виступають: e-mail, месенджер або модуль «зворотний дзвінок». Тут дуже важлива оперативність, щоб ви не втратили клієнта. Його запит повинен оброблятися протягом декількох секунд, і розробники намагаються максимально налагодити цю функцію, щоб менеджери могли в результаті швидко зреагувати.

Замість ув'язнення


Успіх торгової марки залежить в першу чергу від її репутації. Для цього в хід йдуть різні підходи, що позитивно впливають на динаміку розвитку, підвищення інтересу у ЦА, розширення партнерської бази і так далі. Замовити корпоративний сайт - значить підвищити престиж. Але, крім того, добре налагоджений ресурс допоможе вам:

 • Підвищити рейтинг у пошуковій видачі;
 • Швидко реагувати на заявки, що надійшли, пропозиції для співпраці;
 • Налагодити тайм-менеджмент;
 • Вигідно презентувати продукцію.


Ціна корпоративного сайту залежить від багатьох факторів: складність, масштаби, кількість підструктур. Все це враховується під час особистої зустрічі. Не варто забувати, що в кінцеву вартість будуть включені платні «движки» і користування хостингом. Звичайно, дешевші варіанти є більш привабливими. Але, найчастіше, це вказує на:

 1. Застосування безкоштовних CMS, які видаватимуть помилки і баги, знижуючи ефективність;
 2. Шаблонний веб-дизайн. Такий підхід навряд чи дозволить виділитися серед конкурентів;
 3. Відсутність оптимізації. Доведеться доплачувати за послуги СЕО-фахівця.


Якщо ви не хочете переплачувати і водночас отримати якісний робочий продукт, тоді звертайтеся в «ADS group». Ми створимо корпоративний сайт під ключ за всіма стандартами і вимогами пошукових систем.

У команді працюють досвідчені програмісти, дизайнери, SEO-фахівці та маркетологи. Розробимо і впровадимо ефективну стратегію просування та підвищення рейтингу. З готовими проектами ви можете ознайомитися на нашому порталі. Переконайтеся в нашій надійності, а головне професіоналізмі!


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом