×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Скільки коштує зробити...

Скільки коштує зробити сайт? Напевно, це питання входить до TOP-10, які найчастіше чують від клієнта фахівці. Розберімось, від чого залежать ціни, чи варто спробувати створити веб-сайт самому...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Скільки коштує зробити сайт? Напевно, це питання входить до TOP-10, які найчастіше чують від клієнта фахівці. Давайте розберемося, від чого залежать ціни, чи варто спробувати створити веб-сайт самому або ж краще довіритися професіоналам.

Які веб-сайти скільки коштують?


Перш ніж відповісти, скільки коштує сайт, розглянемо, які веб-ресурси бувають і чим вони відрізняються:

  1. Landing Page або односторінковий сайт. Популярний серед представників фітнес-, б'юті-індустрії, а також різних коучів, психологів і так далі. Використовується для презентації одного або декількох продуктів, найчастіше новинок. Його головна мета - зачепити споживача, щоб він замовив товар, послугу або залишив свої контактні дані;
  2. Інтернет-магазин. Такий сайт повинен бути в першу чергу зручним для користувачів. Має багато розділів: віртуальний каталог з товарами, сторінки з інформацією про підприємця і про способи оплати і доставки, блог (не завжди);
  3. Сайт-візитка. Це невеликий веб-майданчик з кількома сторінками, де знаходиться інформація про компанії, а також про основні продукти, які випускає;
  4. Корпоративний сайт. Це повноцінний сайт, де є безліч веб-сторінок з інформацією про фірму, контактами, каталог з продукцією, розділи з презентаціями новинок, блог і так далі. Такі майданчики замовляють, як правило, великі компанії.


Природно, що вартість сайту буде варіюватися залежно від складності проекту. Чим менше сторінок, тим дешевше вам обійдеться його створення. Наприклад, ціна Landing Page в нашій IT-компанії «ADS group» від 500 $. За ці гроші ви отримуєте повне технічне обслуговування проекту та унікальний привабливий дизайн.

Вартість розробки сайту для великих компаній починається від 1500 $. Адже в цьому випадку необхідно розробити веб-дизайн майданчика, попрацювати з кодами та іншими технічними сторонами, щоб на виході вийшов зручний і ефективний ресурс, який буде зручний для користувачів.

Інтернет-магазин - це передусім торговельний майданчик і його головне завдання приносити власнику прибуток. Тому крім привабливого дизайну, включаючи і адаптивну верстку для мобільних пристроїв, він повинен мати хороше юзабіліті. Тому ціна створення сайту такого плану починається від 2000 $.

Але це приблизні розцінки тому, щоб дізнатися, скільки коштує створити сайт, варто зв'язатися з фахівцями. Ви зможете обговорити при особистій зустрічі сам проект, ваші побажання, а вже після вам оголосять точну суму. І ще один плюс нашої компанії - після укладення контракту ціна не змінюється! А значить, ви повністю застраховані від непередбачених обставин з технічного боку.


Самостійна розробка сайту VS робота фахівців: що вибрати?


Деякі бізнесмени вважають, що вартість створення сайту у фахівців дорога, тому простіше створити самому майданчик і починати розкрутку. Так, такий спосіб теж має місце бути. Тим більше що в мережі представлено безліч конструкторів платних і безкоштовних.

Якщо ви хочете максимально заощадити, то можна вибрати безкоштовну версію. Тоді ви отримаєте обмежений вибір шаблонів, домен третього рівня і обмежений функціонал. До того ж такі ресурси працюють досить повільно, не мають адаптивну верстку для мобільних пристроїв, а значить, користувачам буде незручно зробити замовлення або почитати інформацію про вас зі смартфона.

Платні сайтбілдери пропонують більший функціонал і непогану техпідтримку, та й з доменом не виникне проблем. Але сайт все одно не буде унікальним! Доведеться попрацювати, щоб створити зручний ресурс, а значить, на це піде багато часу, який ви могли б витратити на більш значущі справи. До того ж, ви не завжди зможете вгадати, наскільки майданчик вийде продаючою або чи буде залучати споживачів. Та й ціна за користування сайтом досить не маленька.

Сайти, які професіонали створюють під ключ, мають унікальний дизайн, зручний та інтуїтивно зрозумілий для користувачів інтерфейс, всі необхідні розділи та грамотно прописані коди. До того ж, ви завжди отримуєте звіти про виконану роботу, можете вносити правки і побажання, і при цьому займатися більш важливим справами. Все інше - турбота фахівців!

Хочете дізнатися, скільки коштує створення сайту для вашого проекту? Тоді заповнюйте форму нижче! З вами зв'яжеться наш менеджер, щоб обговорити деталі і призначити зручний для вас час для зустрічі та офісі нашої веб-студії «ADS group».


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом