×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Скільки коштує сайт під...

Фахівці компанії «ADS group» у цій статті розкажуть, скільки коштує сайт під ключ і чому хороша робота не може бути...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Фахівці компанії «ADS group» у цій статті розкажуть, скільки коштує сайт під ключ і чому хороша робота не може бути дешевою.

Основні складові сайту


Що зрозуміти, від чого фахівці запитують саме таку ціну за свою роботу, потрібно розуміти, які основні складові вебресурсу існують. Адже саме від обсягу робіт і залежить, скільки коштує сайт під ключ.

Ми наводимо список основних елементів майданчика та етапів робіт, які впливають на кінцеву суму:

 • Хостинг;
 • Домен;
 • Дизайн;
 • Верстка;
 • Імплементація;
 • Тестування.


Оплата хостингу


Щоб ваш сайт працював, як годинник, потрібен адекватний хостинг. Безкоштовний варіант - це поганий спосіб заощадити, адже тоді ви зіткнетеся з масою багів, технічних помилок і так далі. На початок 2020 року вартість хостингу становить приблизно 20 $ на місяць. Але кінцева сума залежить від конкретного ресурсу і вашого майбутнього майданчика.

Коли замовляється послуга «під ключ», то фахівці підбирають найбільш оптимальний варіант по співвідношенню ціна/якість, щоб ви не переплачували зайвого, але і майданчик міг безперебійно функціонувати.

Оплата домену


Це ціна оренди доменної адреси, яка буде посилатися на хостинг, де був розміщений ваш ресурс. Кінцева сума залежить від зони домену, тобто, com.ua. Вартість стартує від 5 $, але все знову залежить від вашого майбутнього майданчика, тому точні цифри обумовлюються після затвердження бюджету при укладенні угоди між виконавцем і замовників.

Вибір CMS


Зараз існує безліч движків для сайтів. Як правило, якщо ви замовляєте послугу створення ресурсу «під ключ», то фахівці вже працюють з кількома певними варіантами і знають, на яких краще створювати лендинги, інтернет-магазини, корпоративні ресурси тощо.

При необхідності і для розширення функціоналу прописуються модулі. Вартість кожного також залежить від складності і кінцевих цілей. Тому дане питання обговорюється в індивідуальному порядку з клієнтом.


Дизайн веб-сайту


Скільки коштує сайт під ключ залежить і від складності дизайну, який буде затверджено. Природніше, чим масштабніше ресурс, тим вище буде кінцева сума виконання. На всіх етапах виконання будуть обговорюватися подробиці і вноситися правки, щоб замовник міг залишитися задоволений кінцевим результатом.

Макет майбутнього майданчика створюється в кілька етапів:

 • Проект. На цьому етапі обговорюються розділи, функціонал т схеми сайту;
 • Розробка веб-дизайну. Фахівець створює файл PSD для верстки. Клієнт може при бажанні внести деякі правки;
 • Кінцеве твердження. На цьому етапі знову узгодять всі основні моменти з клієнтів, щоб потім почати працювати вже з готовим варіантом, який влаштовує обидві сторони.


Скільки коштує створити сайт під ключ залежить від вашого проекту і від кількості типових веб-сторінок. Якщо вам потрібен лендинг або односторінковий сайт, то кінцева сума буде набагато нижчою, ніж, якщо замовлений масштабний корпоративний ресурс або інтернет-магазин з безліччю розділів.

Хороший дизайн починається від 250 $. Економити не рекомендуємо, якщо ви хочете дійсно продаючий або авторитетний майданчик, який буде залучати, а не відлякувати клієнтів і партнерів.

Верстка


Це досить складний технічний процес. Спеціаліст працює над створенням інтерактивних веб-сторінок з готового дизайну сайту. Нарізаються зображення, іконки, блоки, де буде розміщено текст. Кінцева сума залежатиме від пари технічних параметрів:

Потрібно створити адаптивний дизайн. Це робиться для того, щоб ресурс адекватно відображався на мобільних пристроях і користувачі могли легко ним користуватися;
Обсяг. Це ключовий параметр, адже чим більше роботи, тим дорожче обійдеться сам проект.

Імплементація

Програмування та тестування веб-ресурсу належать до складних процесів, і прорахувати навіть приблизну вартість досить складно. Саме ціна цього етапу обговорюється індивідуально. Але якщо ви замовляєте майданчик «під ключ», то послуга вже включена в кінцеву суму. Але для інформації, в середньому фахівці беруть по 100 $ за кожен з етапів. Приблизно робота займає 2-3 тижні.

Наповнення контентом


Після всіх технічних робіт настає черга контенту. Адже саме наповнення сайту забезпечує йому в тандемі з грамотним і зручним дизайном успіх у подальшому просуванні.

Унікальний і корисний контент - статті, картки товарів, опис діяльності компанії, фотографії, відео і так далі теж коштує недешево. Якщо ви будете користуватися послугами сторонніх фахівців, наприклад, копірайтерів і замовляти тексти на біржі, то це буде коштувати дорожче, ніж, якщо ви включите дану послугу в загальний пакет при укладенні договору з виконавцем.

Чому варто замовляти сайти у професіоналів?


Отже, скільки коштує створити свій сайт, якщо звертатися в агентство? Якщо підбити попередні підсумки, то простий проект обійдеться від 500 $.

Багато бізнесменів, бажаючи заощадити, замовляли сайти у фрілансерів, чиї послуги обходилися вдвічі дешевше. Але результат був вельми плачевний. Сайт погано працював, мав неунікальний і не адаптивний під мобільні пристрої дизайн і не приніс клієнту нічого, крім додаткових витрат на виправлення помилок.

Краще відразу звертатися до фахівців, так як при переробленні чужих помилок цінник відразу зростає.

Що ви отримуєте, замовляючи послуга «сайт під ключ» в ADS group?
Отже, скільки коштує створити сайт в Україні? Все в першу чергу залежить від професіоналізму виконавців. Якщо це тільки фахівці-початківці, то не слід очікувати дуже хорошого результату. Хіба що вам зможуть створити більш-менш функціональний односторінковий ресурс. При зверненні до фрілансерів у вас немає ніяких гарантій, що виконавець впорається, а при гіршому розкладі поверне гроші у вигляді передоплати.

Тому скористайтеся нашими порадами і відразу звертайтеся до професіоналів. «ADS group» знають, як зробити привабливий і зручний для користувачів веб-ресурс. Ми постійно підтримуємо контакт з клієнтом, щоб створити дійсний креативний веб-дизайн, який буде мати хороше юзабіліті і при цьому буде відповідати всім існуючим трендам. Подбаємо і про адаптивність під мобільні пристрої.

Крім того, ми пропонуємо послуги з просування майданчика і виведення його в топ. Такий комплексний підхід забезпечить вам успіх у продажах і допоможе залучити більше клієнтів, обійшовши конкурентів, вже в перші місяці після старту проекту. А головне, що вам дається гарантія якості на всі виконані роботи.

Зацікавило? Тоді, заповнюйте форму, і з вами зв'яжеться наш менеджер, щоб запросити на зустріч у зручний для вас час.


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом