×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Проектування і розробка інтернет-проектів

Розробка «під ключ» проектів будь-якого ступеня складності

Отримайте безкоштовний аудит вашого сайту!


послуги

Можливо, у вас залишилися питання?

Залиште свої дані і ми все Вам докладно розповімо.

 Якщо вирішили зайнятися бізнесом в системі e-commerce, покладатися виключно на власні сили – не найкращий варіант. Щоб утриматися на плаву в бурхливому морі онлайн-торгівлі, правильним буде запастися підтримкою професіоналів.

Компанія ADS group надає широкий спектр маркетингових послуг за доступними цінами. З нашою допомогою зумієте побудувати правильну стратегію просування товарів і послуг в інтернеті, створити зручний майданчик з інтуїтивно зрозумілим управлінням, розробити впізнаваний фірмовий стиль та інше.

Чому важлива стратегія?

Послуги інтернет-маркетингу починаються з продуманої стратегії. Вона дозволяє:

 Щоб переконатися в життєздатності обраного напрямку дій, пропонуємо своїм клієнтам почати розробку сайту з MVP-версії. Запуск мінімально життєздатного продукту дозволяє протестувати проект в дії з найменшими витратами, оцінити, як працює обрана стратегія, яких коригувань потребує, наскільки ефективний зв'язок з цільовою аудиторією.

Проаналізувавши результат, агентство інтернет маркетингу побудує роботу на вдосконаленні слабких ділянок бізнесу та активний розвиток сильних напрямків. Для цього будуть задіяні всі інструменти інтернет-маркетингу.

Які послуги виконуємо?

Наше інтернет-маркетингове агентство виконує весь комплекс послуг:

Можна замовити весь комплекс дій або певний вид послуги з інтернет-маркетингу. Вибравши потрібний вам напрямок, просто клікніть кнопку «Обговорити вартість» та консультант зв'яжеться з вами найближчим часом.

Відмітна особливість роботи інтернет-агентства ADS group ‒ доступні ціни. Вони узгоджуються з клієнтом в рамках обраного пакета послуг. У процесі роботи над проектом наші експерти пропонують гіпотези розвитку проекту для покращення показників і прибутковості бізнесу.

Навіщо потрібна веб-аналітика?

Для будь-якого бізнесу важливо чітко уявляти, наскільки задоволені відвідувачі ресурсу, як вони поводяться, переглядаючи запропоновані товари, що шукають в першу чергу та інше. І тут не обійтися без грамотної веб-аналітики.

Цим можна займатися самостійно, використовуючи сервіси Google Analytics і Яндекс.Метрика, або довірити роботу фахівцям професійного агентства інтернет-маркетингу, щоб позбавити себе від рутинної роботи.

Систематичний аналіз дозволяє визначити конверсію сайту – яка кількість користувачів після відкриття сторінки зробили цільову дію: зробили покупку, підключили послугу, зареєструвалися, дали згоду на розсилку тощо.

Завдяки своєчасно проведеним аналізом будете в курсі того, які понесли витрати в певний період, скільки заробили та який чистий прибуток.

Отримані дані дозволяють оптимізувати роботу в системі електронної торгівлі, налагодити взаємини з цільовою аудиторією, вести в правильному напрямку роботу по залученню нових клієнтів.

 Що таке SEO-оптимізація?

Наступний етап в боротьбі за своє місце в інтернет-просторі – вийти на перші позиції в пошуковій видачі. Замовляючи комплекс робіт в агентстві інтернет-просування, ви гарантовано отримаєте послугу SEO-оптимізації.

Фахівці розроблять семантичне ядро ​​– підберуть ті ключові слова та фрази, які будуть чітко зображати суть сайту. На їх основі буде розроблена семантика для підготування текстового контенту, який дозволить підняти ресурс в ТОП, а користувачі зможуть знайти потрібну інформацію, товари, послуги в системі пошуку.

Ключі будуть унікальні для кожної сторінки сайту та відповідати її змісту.

Правильно підібрані ключі сприяють збільшенню трафіку зацікавлених користувачів.

Суттєве значення в пошуковому просуванні має наявність адаптованої під мобільні пристрої версії сайту. Наші IT-фахівці подбають про це.

Підготовлення унікального контенту

Без корисних статей найкрасивіший та технологічний ресурс не буде приносити бажаного результату. Серед фахівців агентства з маркетингу є група копірайтерів, які створюють тематичний контент.

Чим цікавіше тексти, тим охочіше сайт рекомендують друзям і знайомим, що своєю чергою сприяє збільшенню корисного трафіку та працює на імідж компанії.

Тексти обов'язково наповнимо візуальним контентом для залучення більшої уваги користувачів.

Розробляючи якісний інтернет-маркетинг, агентство запустить дієву рекламну кампанію, використовуючи соціальні мережі, email-розсилки, банери, ролики на Youtube-каналі та інше.

Ми показали роботу агентства в загальних рисах. Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до наших консультантів.

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом