×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

SEO в 2020 році vs глобальна пандемія...

Команда «ADS group» закликає всіх представників бізнесу продовжувати, або ж активізувати пошукове просування. А наші кваліфіковані фахівці будуть раді посприяти процвітанню вашого бізнесу...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Сьогодні спалах епідемії коронавірусу торкнулася майже всі сфери життя і професійної діяльності людей у ​​всьому світі. Всі ми спостерігаємо стрімке падіння економіки в багатьох країнах, включаючи Україну. Великі підприємства блискавично намагаються вжити заходів і змінюють стратегії «на ходу», підлаштовуючись під ситуацію, що склалася, дрібний бізнес закривається на час карантину, а звичайні користувачі збирають гроші і готуються до розвитку гіршого сценарію.


Відкиньте паніку ! Давайте подивимося на реальність з об'єктивної точки зору. Насправді, який бізнес ви не вели б до початку епідемії, повірте, він може процвітати і приносити прибуток навіть в умовах проведення карантинних заходів. Цей новий світ може допомогти вам «злетіти» або ж стрімко «впасти» і втратити все, над чим ви працювали роками або навіть десятиліттями.

Не зупиняйтеся на досягнутому! Продовжуйте інвестувати в SEO!Отже, з чого слід почати? Якщо ви виділяли бюджет на пошукове просування до початку введення карантинних заходів, продовжуйте це робити і зараз, а ще краще - збільште виділений бюджет, якщо у вас, звичайно, є така можливість. Запам'ятайте, ніколи не потрібно ставити SEO «на паузу»! Насправді зупинка робіт по SEM означає, що ви готові поступитися своїм місцем на ринку конкурентам. Повірте, ваші конкуренти не дрімають і з задоволенням скористаються з'явилася можливістю, і продовжать інвестувати значні кошти в пошуковий маркетинг.


Нижче ми пропонуємо вам розглянути основні причини того, чому слід продовжувати інвестувати в SEO в період глобальної пандемії.

  1. Пошуковий маркетинг призведе вам нових клієнтів. У період кризових ситуацій виживають ті, у кого є гроші. Пошуковий маркетинг в таких випадках є одним з тих інструментів просування, які забезпечують рентабельність інвестицій. Роботи по SEM допоможуть вам створити попит на ваші товари і послуги, що призведе до приросту прибутку. Як платний, так і органічний пошуковий маркетинг обов'язково досягне вашого покупця в той момент, коли той перебуває в стані потреби. Не звертайте зараз увагу на верхню частину воронки і атрибуцію. Генерація продажів і лидов за допомогою SEM можлива завдяки зв'язку між споживачем і вашим брендом. Навіть в умовах карантину люди потребують в товарах і послугах. Це сприяє збільшенню потреб людей.А приміщення свого бренду в поле зору ЦА забезпечує прискорення прийняття рішення покупцем про придбання ваших товарів або послуг.
  2. Відстежуйте ефективність SEM. Для того, щоб переконатися в тому, що ви не викидаєте гроші «на вітер», стежте за показниками продажів і відвідуваності вашого ресурсу за допомогою системи аналітики. Це дозволить вам оптимізувати виділений бюджет і робочі процеси SEO-фахівців. У сформованій зараз ситуації досить складно передбачити поведінку ваших потенційних покупців, тому відслідковувати аналітику вкрай необхідно. Своєчасна зміна тактики забезпечить вам охоплення аудиторії, яка націлена купити ваші товари або послуги, а якісний контент буде відповідати цьому настрою вашої ЦА, що поліпшить поведінкові чинники.
  3. Дефіцит збільшує попит. Уже все помітили перші ознаки того, що люди шукають певні товари, а, якщо не знаходять необхідну продукцію, приступають до пошуку альтернатив. Якщо ваш веб-ресурс з'являється в результатах пошуку, то саме ви, а не ваші конкуренти, отримуєте величезну перевагу і збільшуєте прибутковість бізнесу.


Повірте, зараз у вас є можливість закласти надійний фундамент для свого бізнесу, який дозволить вам отримувати результати і «знімати вершки» ще довгі роки. Саме ці результати приведуть вас до тріумфу. Тому команда «ADS group» закликає всіх представників бізнесу продовжувати, або ж активізувати пошукове просування. А наші кваліфіковані фахівці будуть раді посприяти процвітанню вашого бізнесу навіть у важкі часи.


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом