×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

SEO-просування...

SEO-просування самостійно: реальність чи міф? Розгляньмо цю...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

SEO просування самостійно: реальність чи міф? Розгляньмо цю статтю.

Які навички потрібні для SEO просування?

SEO просування вам необхідно, щоб ваш сайт було видно користувачам при введенні запитів, що відповідають вашій діяльності або продукції, що реалізується, в пошукових мережах. Для того, щоб освоїти цю професію, необхідне розуміння:

 • Як формується сторінка за допомогою html;
 • Що таке семантичне ядро;
 • У чому відмінності title від description і навіщо вони потрібні;
 • У чому полягає функція strong і b;
 • Чому так важливі заголовки;
 • Як влаштована робота CMS.

Без цього SEO-просування самостійно неможливе. Тому для початку слід запастися теоретичними знаннями, а потім переходити до практики.

Структура вебмайданчика та підбір «ключів»

Просування сайтів самостійно починається з визначення структури вебресурсу. Потім переходимо до підбору «ключів». Вони допомагають розкрутити проєкт і відстежити позиції майданчика в пошуковиках. Для того, щоб підібрати ключові слова ми рекомендуємо скористатися сервісом AdWords KceWord planner.

Отже, вам необхідно побудувати структуру сайту так, щоб користувачам було зручно знайти той чи інший розділ. І на основі отриманих даних підібрати релевантні «ключі» з синонімами. Після визначаються посадкові сторінки, і вже безпосередньо ведеться робота саме з ними.

Оптимізація сайту

У цьому розділі ми розберемо, що означають терміни: Title і Description, а також яку роль виконують заголовки.

Title - це елемент вебсторінки. Він враховується при ранжуванні сайту в пошукових системах. Саме він практично завжди показується в спіппеті. Без нього СЕО просування сайту самостійно буде неможливим.

Є кілька правил, як його необхідно скласти:

 • Найбільш значущі запити повинні мати пряме входження;
 • Необхідно включити в елемент фразу, що просувається;
 • Значущі запити повинні укладатися в перші 12 слів;
 • Рекомендується додати тематичні синоніми;
 • Не розділяйте «ключі» знаками перепинання.
 • Description - опис сторінки. Гугл використовує вміст цього рядка для снипету. Основні правила написання:
 • Унікальність тексту;
 • Входження ключових слів.

Просування сайту в Гугл самостійно не буде можливим без правильного складання заголовків h1-h6. Саме вони відповідають за структуру сторінки сайту. Тому необхідно дотримуватися ієрархії в їх написанні. N1 повинен бути використаний всього один раз, і ми рекомендуємо в нього включити самий ТОПовий запит.

Аудит вебмайданчика

Аудит проводиться з метою виявлення багів на сайті, які є причиною повільного просування в пошукових системах. Наприклад, якщо майданчик видає неправильний сервер, то веб-сторінки не індексуватимуться. Крім того, ви можете «заборонити» пошукову роботу і взагалі заходити на ваш ресурс, якщо внесете зміни до файлу «robots.txt»..

Всі помилки необхідно виявляти і виправляти в максимально швидкому темпі, щоб не втратити позиції в пошуковій видачі або зовсім не потрапити під фільтри.

Контент

SEO просування сайту самостійно обов'язково має містити якісний і унікальний контент. Тексти для розділів сайту, блоку або для карток товарів повинні бути обов'язково написані з урахуванням підібраних раніше ключових слів.

У заголовку N1 необхідно використовувати головний «ключ» обов'язково в прямому входженні. Можна трохи скоригувати фразу, щоб вона краще вписувалася в текст, наприклад, розділити слова знаками перепинання.

Також у тексті повинні бути присутні й інші заголовки N2-N6, адже чим більш структурована стаття, тим вона краще сприймається користувачами. Використовуйте марковані або нумеровані списки, щоб текст не виглядав як суцільне «простирадло».

Слідкуйте за кількістю ключових слів у статті. Уникайте переспама! Минули ті часи, коли в SEO текстах були присутні достаток ключевиків. В іншому випадку пошукові роботи знизять рейтинг вашого сайту.

Унікальність - один з найважливіших параметрів. Не допускайте копіпастів, а краще найміть для цих цілей професійних копірайтерів.

Перелінковка

Після наповнення ресурсу контентом, необхідно його перелинкувати. Це означає розставляння посилань між текстами або вебсторінками.

Чому це так важливо? Ви створюєте зручну для користувачів навігацію. Крім того, пошукові роботи оцінюють сайт за внутрішньою вагою. Та й перелинковка покращує індексацію. Тому просування сайту в пошукових системах самостійно для цієї операції буде неповним і малоефективним.

Посилальна маса

Наявність зовнішніх посилань також впливає на просування майданчика. Якщо раніше потрібно було домовлятися з іншими фахівцями, то тепер можна виконувати цю операцію за допомогою спеціальних сервісів.

Але нарощувати посилальну масу необхідно поступово, щоб це виглядало максимально природно, інакше потрапите під фільтри.

Аналітика

Яке ж пошукове просування сайту самостійно без аналітики? Адже вам потрібно знати, наскільки ви просунулися і що потрібно виправити. Більшість професіоналів рекомендують використовувати для цих цілей Google Analytics.

 1. З його допомогою ви зможете відстежувати:
 2. Кількість відвідувачів на сайті;
 3. Яка кількість переглядів розділів ресурсу на одного користувача;
 4. Скільки часу люди провели на сайті.

Це була коротка інструкція, як виконати СЕО-просування самостійно, але, якщо у вас немає часу розбиратися у всіх тонкощах цього процесу, ми пропонуємо свої послуги! Заповніть форму нижче, і з вами зв'яжеться наш співробітник для обговорення деталей співпраці.


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом