×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

SEO оптимізація...

SEO-оптимізація сайту допомагає вебресурсу зайняти високі позиції в рейтинговій видачі пошукової...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

SEO оптимізація сайту допомагає вебресурсу зайняти високі позиції в рейтинговій видачі пошукової системи. А значить, більше користувачів зможуть перейти на майданчик і зробити цільову дію - зробити замовлення товару або послуги, зателефонувати і так далі. Тому головними завданнями «сеошника» є:

 1. Підвищення якості вебсторінок, щоб вони відповідали пошуковим запитам;
 2. Покращення якості контенту та структури вебресурсу;
 3. Оптимізація коду;
 4. Удосконалення зовнішніх факторів, що впливають на популярність і значущість інтернет-майданчика.

Однак SEO-оптимізація сайту не дає сьогочасний результат. Основні алгоритми просування ресурсу задають пошукові роботи. Наприклад, Гугл з великою швидкістю оновлює системи ранжування, тому фахівцеві потрібно враховувати абсолютно всі фактори, і не завжди можна вчасно зреагувати на зміни або вплинути на деякі технічні моменти. Тому SEO є дуже ефективним інструментом, але результат відкладено за часом.

Як працює SEO: зовнішня і внутрішня оптимізація

СЕО-оптимізація сайту працює комплексно. Необхідно поліпшити одночасно якість публікованого контенту, технічну складову ресурсу, юзабіліті, щоб користувачам було максимально зручно користуватися ресурсом. Потрібно, щоб інформація коректно відображалася на мобільних пристроях, інакше майданчик буде «пасти задніх» у видачі.

Умовно оптимізація ділиться на два види:

 1. Зовнішню;
 2. Внутрішню.

Внутрішня пошукова оптимізація покращує якість ресурсу і допомагає поліпшити його позиції в пошуковій видачі. У комплекс робіт входить:

 • Складання семантики - підбір «ключів», за якими користувачі зможуть знайти цей сайт;
 • Підвищення якості структури майданчика;
 • Усунення технічних багів. Найбільш поширені помилки пов'язані з битими посиланнями, низькою швидкістю завантаження сторінок;
 • Вдосконалення юзабіліті;
 • Покращення релевантності вебсторінок;
 • Оптимізація фото та інших зображень;
 • Роботи з внутрішньою перелінковкою.

Саме внутрішня SEO-оптимізація web-сайту вважається найбільш трудомісткою і нею потрібно займатися постійно, щоб ресурс не втрачав своїх позицій. Саме від цього залежатиме успіх проєкту в цілому.

Завдання фахівця полягає в тому, щоб створити якісний і зручний для користувача інтернет-майданчик. А також стежити за унікальністю і корисністю публікованого контенту, інакше люди просто не будуть затримуватися на сайті.

Зовнішня SEO пошукова оптимізація - це процес нарощування посилальної маси. На цей момент головною проблемою є вибір якісного сайту-донора, оскільки пошукові системи посилили методи боротьби з даним способом просування. Тому варто вибирати тільки тематичні не заспамлені майданчики, яких зараз стає все менше.

У процесі роботи над зовнішньою оптимізацією фахівець складає список посилальних донорів, а також пише тексти для посилань і навколосилочного оточення, а вже потім їх можна публікувати.

Для того, щоб наростити природну посилальну масу і не потрапити під фільтри Google необхідно:

 • Постійна публікація унікального і корисного для користувачів контенту;
 • Обмін посиланнями тільки з перевіреними майданчиками;
 • Написання та публікація пресрелізів;
 • Висока активність у блозі.

Крім цього, необхідний постійний моніторинг і аналіз результатів. Без цього результати будуть досить непередбачуваними. Використовуючи аналітику можна переконатися в тому, що стратегія просування обрана правильно або ж потрібно внести корективи.

Які бувають види оптимізації?

Оптимізація і просування сайтів бувають декількох типів: «білі», «сірі» і «чорні». Тобто, вони діляться на:

 • Ті, які дозволені і заохочуються пошуковими роботами.
 • Ті, які не заборонені, але можна потрапити під санкції.
 • Абсолютно суперечать правилам.

Звичайно, краще співпрацювати з тими фахівцями, які практикують дозволені методи просування. Це позбавить вас від вирішення проблем і звернення до інших фахівців для виправлення ситуації, що склалася. І хоча багатьом підприємцям хочеться практично сьогочасного результату, не варто ризикувати. У такому випадку можна просто потрапити під фільтри і «скотитися» вниз у пошуковій видачі.

Також слід звернути увагу на те, що алгоритми просування з кожним роком змінюються, тому те, що працювало сьогодні, може перестати приносити плоди завтра. Тому до довгострокових, але ефективних інструментів відносять саме SEO. Сайтів існує безліч і до кожного ресурсу необхідно підібрати оптимальний метод розкрутки.

Які фактори впливають на швидкість просування?

В першу чергу - це вік вебресурсу, якість його юзабіліті і публікованого контенту. Тобто, якщо майданчик створений буквально вчора, то процес його розкрутки буде досить довгим, оскільки у Гугл є багато фільтрів для «молодих» сайтів. Також, якщо майданчик має багато технічних помилок, не унікальний опис товарів і статті, то тут доведеться довго повозитися, щоб все виправити і вивести на належний рівень. Тобто, чим більше технічних та інших помилок, тим більше часу займе очікування результатів.

На швидкість розкрутки впливає конкуренція. Чим вище вона в конкретній ніші, тим важче доводиться фахівцям.

Однак, незалежно від кількості внутрішніх і зовнішніх факторів, просування займає від трьох місяців. Тобто, по закінченні даного часу ви зможете помітити тенденцію до поліпшення.

Наші фахівці з ADS group допоможуть вашому сайту зайняти високі позиції в пошуковій видачі і обійти конкурентів. Заповніть форму нижче, і з вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення подробиць!


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом