×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Реклама в...

Реклама в інтернеті має вагому перевагу - вплив на вузьке коло онлайн-користувачів. Web-ресурс, що надає товари або послугу, стає об'єктом...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Одним з найдієвіших інструментів сучасного маркетингу є Інтернет. У реклами в інтернеті є одна дуже вагома перевага - невимушений вплив на вузьке коло онлайн-користувачів. Web-ресурс, що надає певну продукцію або послугу, стає об'єктом рекламації. Успіх всієї рекламної кампанії безпосередньо залежить від якості даного онлайн-ресурсу. Якщо ви вирішили розмістити рекламу в інтернеті, фахівці компанії «ADS group» з радістю вам у цьому допоможуть.

Види інтернет-реклами

З розвитком інформаційних технологій продавці і покупці отримали можливість взаємодіяти через інтернет, у зв'язку з чим онлайн-реклама стає все популярнішою з кожним днем. До основних її видів належать:

 • Медійна (банерна). Передбачає розміщення реклами в інтернеті у вигляді тексту або графічних зображень. До достоїнств відноситься те, що в більшості випадків банер містить анімацію, здатну привертати увагу користувачів. Медійна онлайн-реклама захоплює досить велику аудиторію. Збільшує кількість продажів розкручених брендів, а також просуває нові торгові марки. Сьогодні банери активно використовуються при проведенні різних промо-акцій.
 • Пошукова. Результатом пошукової інтернет-реклами є просування web-сайту в ТОПові позиції пошуковиків. Для цього проводиться цілий ряд робіт із зовнішньої та внутрішньої оптимізації веб-ресурсу. Мета розкрутки полягає не в тому, щоб залучити велику кількість відвідувачів, а привести якісних, орієнтованих на конкретний продукт потенційних клієнтів.
 • Контекстна. Це текстовий блок або текстово-графічне оголошення, яке відображається строго відповідно до вмісту веб-порталу. Інтернет-маркетинг реклама даного типу публікується в основному на спеціальних рекламних онлайн-ресурсах або на сторінках пошукових систем. Головна мета контекстної онлайн-реклами - отримати хороший потік покупців, що спричинить збільшення обсягу продажів. Вона більше підходить для просування існуючого бренду. Сприяти просуванню нового продукту з використанням контексту досить складно і навряд чи вийде досягти бажаних результатів. Головна перевага такої інтернет-реклами полягає в тому, що всі дані демонструються саме своєю аудиторією, зацікавленою конкретним продуктом. До мінусів відноситься недовгий ефект, що закінчується разом з рекламною кампанією.
 • Таргетингова. Ідеальний варіант для розкрутки в соцмережах. Оголошення з зображенням або текстом чудово привертають увагу цільових покупців. Послуги інтернет-реклами сайту даного роду замовляють для оповіщення про будь-які події. Онлайн-реклама добре діє на аудиторію і не вимагає великих витрат. У такому випадку головне вибрати вдалу картинку. Ефект таргетингу залежить від грамотного складання оголошень.
 • Вірусна. Розноситься з блискавичною швидкістю. У більшості випадків, це картинка або чіпляючий ролик. Основна мета - підвищити впізнаваність бренду і розкрутити нову торгову марку. Вірусний маркетинг відмінно сприймається відвідувачами сайтів, і не вимагає великих матеріальних вкладень. Однак, таку онлайн-рекламу неможливо прогнозувати і відстежити її результати.

Всі перераховані вище різновиди інтернет-реклами є найвідомішими, проте існують й інші методи просування бренду в мережі, в число яких входять: продакт-плейсмент, розсилка електронною поштою, спам. Вибираючи той чи інший спосіб, слід враховувати такі показники:

 • наскільки відомий бренд;
 • рівень конкуренції;
 • аудиторія;
 • завдання, які ставить перед собою рекламна кампанія.

Варто розуміти, що не існує універсального маркетингового інструменту, здатного забезпечити всебічну розкрутку. Чим більше інструментів буде використано при розкрутці бренду, тим більше відвідувачів ви зможете залучити.

Переваги онлайн-реклами

Уявлення продукту в мережі має масу переваг, в порівнянні з рекламою на радіо або в друкованих виданнях. Серед головних переваг реклами в інтернеті можна відзначити:

 • охоплення цільової аудиторії. Розміщена в мережі інформація буде залучати не випадкових відвідувачів, а тільки тих людей, кому вона дійсно цікава;
 • якість. Весь представлений в мережі матеріал краще сприймається користувачами за рахунок своєї якості;
 • величезний вибір варіантів онлайн-реклами. Різноманіття вибору дозволяє якомога швидше відповідати на запитання клієнтів і надавати всю необхідну інформацію;
 • можливість налаштування під своїх потенційних покупців. Дана перевага дозволяє налаштовувати банери з урахуванням географії, інтересів користувачів та інше;
 • прийнятна вартість. Правильна постановка цілей при розробці стратегії по залученню тільки зацікавлених людей дозволить максимально скоротити бюджет і оптимізувати всі витрати;
 • ненав'язливість. У порівнянні з мерехтливими відеороликами на телебаченні або радіо, онлайн-реклама не відриває відвідувачів сайту від їх головної мети - отримання інформації.

Як ми працюємо?

Хочете просунути свій бренд і не знаєте, як це зробити? Фахівці компанії ADS group з радістю допоможуть вам налаштувати інтернет-рекламу і підвищити тим самим рівень продажів. Будь-яка робота з оптимізації починається з вивчення інформації про продукт, постановки цілей і завдань, аналізу конкурентів і ступеня їх активності у вашому середовищі. На основі всіх отриманих даних фахівці збирають і аналізують пошукові запити, а також визначають - як саме користувачі будуть знаходити вас. Після цього виконується розробка і налаштування продавальної кампанії. Зібрані ключові слова розподіляються за тематикою, змістом, частотністю. Для кожного ключевика складаються унікальні оголошення, що мотивують здійснити покупку або замовити послугу.

Ми не просто створюємо і запускаємо кампанію, а й стежимо за тим, що відбувається з нею надалі. Ми робимо все необхідне для того, щоб замовники в результаті отримували ефективно працюючий і розвивається інструмент по залученню клієнтів. В результаті ви можете розраховувати на збільшення продажів і ефективну витрату рекламного бюджету. Гарантуємо, що ваша кампанія буде налаштована відповідно до всіх встановлених цілей. Наші фахівці несуть відповідальність за виконання поставлених цілей, тому зроблять все необхідне, щоб досягти максимальної ефективності в роботі онлайн-сервісу. Ціна наших послуг залежить від обсягу виконаних робіт і кількості задіяних інструментів маркетингу.

Чому варто замовляти інтернет-рекламу у нас?

Агентство інтернет-реклами ADS group - це найкраще місце, де можна замовити рекламу в інтернеті. У нашій команді працюють висококласні фахівці з багаторічним стажем. Кожен з них докладає всіх зусиль для успішного досягнення всіх поставлених цілей.

Ми ведемо сувору звітність перед замовниками і підходимо до вирішення будь-якого завдання з максимальною відповідальністю. Для кожного проекту розробляється унікальна стратегія взаємодії з цільовою аудиторією. У роботі застосовується величезна кількість ефективних інструментів, що дозволяє швидко домагатися поставлених цілей.

Комплекс наших робіт завжди спрямований на те, щоб підвищити рівень впізнаваності бренду наших клієнтів. Багато ресурсів замовників, які звернулися до нас, сьогодні займають топові позиції в пошукових системах. Ми завжди раді новому співробітництву і готові допомогти як великим брендам, так і представникам малого бізнесу.

На сайті представлено портфоліо з прикладом виконаних робіт, що надає клієнтам можливість оцінити результати, яких домагається наша команда. Ми працюємо не на кількість, а на якість, і наголошуємо на результатах замовника, а не на особистому прибутку.

Щоб замовити послуги інтернет-реклами, заповніть заявку на нашому сайті або зв'яжіться з менеджерами за одним із зазначених номерів. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання і запропонують найвигідніші умови співпраці. Гарантуємо відмінний сервіс і доступні ціни.


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом