×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Редизайн...

Якщо ви хочете утриматися на вершині, залишатися кращими в своїй галузі, тоді доведеться невпинно працювати, в тому числі і над...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Редизайн сайту: що це таке і навіщо потрібно?

Судячи з численних досліджень, на інтернет-просторах сьогодні проводить левову дещицю свого часу кожен третій житель нашої країни. Поряд з послугами зі створення та просування ресурсів, власникам фірм сьогодні пропонують редизайн сайту. Фахівці IT-студії «ADS group» допоможуть розібратися детально, що означає таке поняття, спробують висвітлити найважливіші вимоги і моменти.

Оновлення електронного каталогу товарів або послуг - невід'ємна частина конкурентної боротьби. Якщо ви хочете утриматися на вершині, залишатися кращими в своїй галузі, тоді доведеться невпинно працювати, в тому числі і над ресурсом.

Редизайн сайту

Коротка розшифровка і важливі нюанси терміну

На думку професіоналів, редизайн і переробка сайту тісно пов'язані між собою. На практиці це означає ретельний аналіз, виявлення слабких місць, планування і втілення в життя будь-яких поліпшень. Це можуть бути:

 • зміни превалюючої колірної гами (з пастельних на більш яскраві, соковиті тони, підсвідомо діють на відвідувачів);
 • впровадження захоплюючої інфографіки (коли картинка «оживає» при наведенні курсора);
 • додавання нових текстів (описів з ключовими словами і фразами, рекомендацій та іншого формату, що несе в собі максимум корисних даних для клієнтів);
 • модернізація структури (розбивка на розділи, теки тощо);
 • поліпшення навігації (щоб навіть людина, яка слабо знає комп'ютерну грамоту, змогла швидко зорієнтуватися);
 • перелінковка (перепривязка) сторінок;
 • зміна (укрупнення) масштабів, ракурсу фото в каталозі, і багато іншого.

Середня ціна редизайну сайту знаходиться в доступних межах. Зважитися на такі витрати, як радять досвідчені фахівці, необхідно:

 1. обов'язково - раз на 3-5 років (для впровадження останніх інновацій, щоб крокувати в ногу з часом);
 2. у терміновому порядку - якщо створений ресурс не приносить очікуваного «вихлопу» (підвищення прибутку, розширення клієнтської бази, зростання продажів, повторних покупок);
 3. за бажанням - якщо ви хочете вибитися в топ пошукових систем, затриматися в ньому надовго.

Всьому свій час: як зрозуміти нагальну необхідність процедури?

Понесені витрати на веб-редизайн, за умови поглибленого аналізу та грамотного виконання поставлених завдань, виправдовують себе сповна. Згадайте, скільки разів за час існування вашої компанії ви відкривали нові філії, представництва, робили в них ремонт, змінювали концепцію рекламних кампаній, встановлювали передове програмне забезпечення, здійснювали інші дії, націлені на залучення нових клієнтів? Чому ваш головний ресурс, здатний приносити солідний дохід, повинен залишатися недоторканим, морально і технічно застарілим?

Фахівці радять замовити редизайн сайту в таких випадках:

 1. Безперервне скорочення кількості візитів користувачів, слабка конверсія, аж до повного занепаду ресурсу.
 2. Технічні помилки, що доставляють роздратування потенційним покупцям замість насолоди простотою оформлення замовлення. Навіть одне неробоче посилання може призводити до втрати клієнтів.
 3. Мудра навігація (орієнтація за меню). Пам'ятайте, інтернет-портали створюють для звичайних людей, а не для професорів «семи п'ядей у лобі». Те, що для програміста здається простим, для пересічної людини може виявитися занадто складним.
 4. Зміни фірмової символіки фірми. Якщо ви змінили вивіску, надрукували нові візитки для персоналу, замовили рекламні буклети з кидким логотипом, вам необхідний недорогий редизайн сайту, що дозволяє внести потрібні оновлення в електронну базу.
 5. Розширення (зміна) цільової аудиторії. Таке явище - не рідкість у наші дні. Вчора ви виробляли виключно жіночий парфум, але дослідження ринку показали зростаючий інтерес споживачів до чоловічих лінійок. Вихід - терміново зайнятися оновленням онлайн-порталу, додавши туди нові пункти меню.
 6. Моральний знос. Якщо термін життя ресурсу перевищує 4-5 років, і за цей період у ньому нічого не змінювалося, зараз найкращий час для модернізації! В реальності подібний крок означає застосування нових сервісів, програмних продуктів, освоєння нових платформ, розширення функціоналу та інші нововведення.
 7. Для замовників, які високо цінують свій час і гроші, редизайн веб-сайту порівняємо з печаткою нових візиток. Якщо ви добре зарекомендували себе на ринку, знайшли власну нішу, впевнено рухаєтеся вперед, то переходите від простих чорно-білих візиток до більш солідних, з тисненням, позолотою. Те ж стосується і вашого ресурсу - дотримуючись приказки, зустрічають по одежині!

Значимість послуги

Які саме цілі переслідує доопрацювання сайту? Чи варто витрачатися для того, щоб потішити своє самолюбство? Процедура модернізації має величезне значення для подальшої розкрутки. Ось основні моменти, що вказують на їх тісний взаємозв'язок:

 1. Поліпшення першого враження відвідувачів про вашу компанію, додаткові окуляри до вашого позитивного іміджу. Ви можете скільки завгодно рекламувати продукт або послугу по радіо, влаштовувати промоакції, роздавати рекламні листівки, вручати дисконти постійним клієнтам. Але, якщо онлайн-ресурс виглядає «сірим», тьмяним, то всі ваші зусилля зводяться в кінцевому підсумку до нуля.
 2. Психологічний фактор. Яскраве оформлення дозволяє сконцентруватися на важливих деталях (ось чому пропозиції про знижки, розпродажі часто роблять у жовтих, помаранчевих, червоних тонах).
 3. Збільшення часу відвідування. Цікавий зміст «затримує» користувача, він починає більш вдумливо вивчати сторінки. Результат - зростання довіри, формування лояльних відносин.

Замовити редизайн інтернет-сайту означає подбати про щоденний приріст доходів. Сьогодні за допомогою мережі роблять різноманітні покупки: продукти з доставкою на будинок, питна вода, одяг, взуття, дитячі іграшки, аксесуари, меблі, а також знаходять підрядників для будівництва, ремонту будинку, постачальників для виробництва і так далі. Прийшла пора освоїти нові горизонти, «застовпивши» собі солідну нішу!

Що потрібно знати замовнику?

Вартість редизайну сайту розраховується індивідуально для кожного клієнта. Це роблять на основі попереднього аудиту і поглибленого аналізу, що виявляє сильні і слабкі сторони. Однакових ситуацій не буває, у кожного ресурсу можна знайти масу переваг і недоліків. Зберігаючи перші, прибираючи другі, отримуємо приголомшливий підсумок! Вам доведеться заплатити тільки за виконані роботи з модернізації, а не витрачатися на створення каталогу з нуля.

Як не потрапити впросак при пошуку виконавців, готових виконати поліпшення? Професіонали не беруться переробити сайт, якщо у фірми кардинально змінилися концепція, напрямок діяльності. Натомість непомітні, на перший погляд, зміни в дизайні, вмісті та функціоналі згодом дадуть про себе знати збільшенням конверсії, підвищенням суми середнього чека, зростанням клієнтської бази.

Якщо ви хочете зробити редизайн сайту в стислі терміни, отримавши при цьому необхідні гарантії якості, корисні рекомендації, звертайтеся до менеджерів IT-студії «ADS group». Ми розрахуємо кілька альтернативних варіантів, вам залишиться тільки вибрати оптимальний з них.

 


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом