Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

WEB студія ADS group - проектування і розробка сайтів

КОРПОРАТИВНІ САЙТИ - ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ - LANDING PAGE - ІНФОРМАЦІЙНІ САЙТИ

Отримайте безкоштовну консультацію!


Клієнти


Наші компетенції

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНИ

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНИ

КОРПОРАТИВНІ САЙТИ

КОРПОРАТИВНІ САЙТИ

LANDING PAGE

LANDING PAGE

ПІДТРИМКА

ПІДТРИМКА


Переваги

Ваше виденье

ПРОЕКТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА З УРАХУВАННЯМ ВИМОГ ПОШУКОВИХ СИСТЕМ

Розроблений проект буде повністю готовий до подальшої оптимізації та просуванню

Ваше виденье

ВИКОРИСТАННЯ ПЕРЕДОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Використання сучасних технологій дозволяє не тільки виділитися на тлі конкурентів, а й забезпечити коректну і стабільну роботу сайту 24/7

Ваше виденье

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ

За вашим проектом закріплений персональний менеджер. Він стежить за ходом реалізації проекту та тримає вас в курсі планів і виконаної роботи

Ваше виденье

КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ

Ми готові застосувати всі наші знання та досвід для швидкої і якісної реалізації вашого проекту


кейси

Кейс №1

Швейна фабрика ZEMAL

Кейси

Кейс №2

Дизайн та будівництво housenew.com.ua

Кейси

Кейс №3

Стивідорна компанія nika-maritime.com

Кейси

ГОТОВІ ОБГОВОРИТИ ВАШ БІЗНЕС?

Ми знайдемо для Вас унікальне та індивідуальне рішення! Зателефонуйте, і ми оперативно зв'яжемося з Вами.


Ціни

від $2000

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

від $1750

ІНТЕРНЕТ-КАТАЛОГ

від $1500

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

від $500

LANDING PAGE


Гарантії

Робота за договором

Робота за договором

З кожним клієнтом укладаємо офіційний двосторонній договір

Підтримка менеджера

Підтримка менеджера

Менеджер регулярно консультує і інформує про хід робіт

Надання звітності

Надання звітності

В кінці місяця фахівці готують звіт про виконану роботу

Форми оплати

Форми оплати

готівковий розрахунок, безготівковий розрахунок, оплата на карту

ГОТОВІ ОБГОВОРИТИ ВАШ БІЗНЕС?

Ми знайдемо для Вас унікальне та індивідуальне рішення! Зателефонуйте, і ми оперативно зв'яжемося з Вами.

Одним з пріоритетних напрямків в WEB програмуванні є професійне створення сайту під ключ. Веб студія ADS group займає лідируючі позиції в рейтингу IT-компаній в Україні. Основна спеціалізація нашої компанії - це веб дизайн і розробка сайтів, що має на увазі опрацювання всіх етапів проектування якісного, сучасного, адаптивного і привабливого для інтернет-користувачів веб-сайту. Вартість послуг студії ADS group одна з найбільш прийнятних на ринку web-розробки, але в той же час нам вдається органічно поєднувати у своїй діяльності такі найважливіші аспекти як:

індивідуальний підхід до кожного хто звернувся клієнту;

найвищу якість послуг, що надаються в області web програмування;

розумна цінова політика, що є важливим пунктом для безлічі представників сучасного українського і європейського бізнесу в умовах

перманентного економіко-фінансової кризи.

Вищеназвані складові є визначальними факторами для кожного сучасного бізнесмена, який цінує власні часові та фінансові ресурси.

Створення сайтів в Україні

Як відомо, кожній сучасній комерційному підприємству, індивідуальному підприємцю або починаючої сервісної майданчику просто необхідно створити сайт в світовій павутині. Наявність грамотно оформленого інтернет-ресурсу дозволяє правильно організувати оперативну і ефективну взаємодію з партнерськими установами та організаціями, а також клієнтами по всій країні (і за її межами).

Крім цього, рішення розробити сайт для свого підприємства або компанії дасть можливість оптимізувати трудову діяльність вашої команди фахівців.

Якщо вашої організації необхідно якомога швидше провести оптимізацію всіх комерційних процесів, тоді зараз і є найвдаліший момент, для того щоб вдатися до високопрофесійної допомоги відомої української компанії ADS group, для якої веб-розробка є одним із самих основних напрямків.


Професійне проектування website for business за доступною ціною!

Створення і подальша розкрутка веб-сайту є найголовнішим напрямком нашої діяльності на протязі вже більше шести років. Наша компанія успішно займається веб-дизайном сайтів різної спрямованості для підприємств, фірм, сервісних центрів, індивідуальних бізнесменів не тільки з України, а й з усього світу. Тому наші компетентні розробники, програмісти і верстальники досконально знають кожен аспект створення та просування інтернет-магазинів, посадочних сторінок, сайтів-візиток, корпоративних веб-сайтів і будь-яких інших web-майданчиків.

Звертаємо вашу увагу на те, що проектування сайту під ключ являє собою дуже відповідальний і досить складний у технічному відношенні процес, тому його слід довіряти лише найбільш досвідченим виконавцям, досконально знають всі нюанси в своїй справі.

Ми пропонуємо найкращі ціни на створення веб-ресурсів! Вартість розробки і просування сайту в Україні вираховується виходячи з обсягу виконаної нашими фахівцями роботи і масштабності вашого поточного проекту. Більш детальні відомості щодо цінових пропозицій на послуги з web design знаходяться в розділі нашого офіційного веб-представництва в мережі або уточнити у наших компетентних менеджерів в телефонному режимі.

Також ви можете в будь-який зручний для вас момент написати на нашу робочу пошту і в самий найближчий час ви отримаєте максимально точну інформацію з вашого питання. Відома українська студія веб-розробки ADS group пропонує своїм клієнтам зі всієї України та інших європейських країн розробку і подальшу пошукову розкрутку таких видів веб-ресурсів:

Лендінг;

Корпоративний веб-сайт;

Сайт візитка;

Інтернет магазин.

Також наша web-студія може запропонувати кожному українському бізнесменові не просто замовити сайт, а створити і з максимальною ефективністю розрекламувати спеціальні бізнес-проекти, всі нюанси таких послуг обговорюються в телефонному режимі з високо компетентним представником компанії ADS group.

Або ви можете приїхати для обговорення всіх нюансів майбутньої співпраці в наш комфортабельний офіс, розташований в центрі міста Миколаїв. Ми обов'язково запропонуємо вам найкращу ціну на розробку і створення інтернет-сайтів, незалежно від того чи уявляєте ви найбільше виробниче підприємство або є приватною особою, що відкриває власний інтернет-магазин! Крім цього, наша компанія обов'язково допоможе кожному бізнес-суб'єкту залучити до покупки реалізованої вами продукції або ж замовлення вашого сервісу зацікавлену клієнтську аудиторію.

Ми використовуємо тільки перевірені дійсно високими показниками ефективності методики проектування, підтримки і подальшого розкручування веб-сайтів, тому ви можете бути повністю впевнені в фінальному результаті співпраці зі студією ADS group.

Якщо у вас виникли певні питання щодо наданих нашою студією веб-розробки та інтернет-маркетингу послуг, обов'язково зв'яжіться в телефонному режимі з нашим компетентним менеджером по роботі з клієнтами в зручне для вас час.

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом