×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Розробка мобільних...

Оскільки все більше людей сьогодні шукають товари і послуги, курси навчання і т. д. за засобами смартфона, розробка мобільних додатків стає все більш актуальною для власників магазинів і...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Оскільки все більше людей сьогодні шукають товари і послуги, курси навчання і т. д. за засобами смартфона, розробка мобільних додатків стає все більш актуальною для власників магазинів і підприємств, що надають послуги в системі інтернет.

Займатися цим можна самостійно, якщо є багато вільного часу і впевненість, що створений продукт буде працювати ефективно.

Якщо не впевнені у своїх силах, зверніться до професіоналів. Замовити розробку можна у фрілансера або в агентстві.

Розробка з нуля


Команда ADS group допоможе з вирішенням будь-яких завдань: складні додатки або чат-бот; простий набір функціоналу або понад навантажені системи.

Завдання клієнта - окреслити перед нами свої проблеми, а ми знайдемо шляхи їх швидкого вирішення. Замовлення можна надіслати інтернетом, вказавши технічні завдання або розписавши своє розуміння кінцевого результату. Вкажіть орієнтовно бюджет, який готові витратити на розробку програми.

Якщо не маєте уявлення, що має бути в підсумку, не біда, зв'яжіться з нашими консультантами і в телефонному режимі обговорите проект. Кваліфікований фахівець візьме на себе передпроектну розробку, розрахує бюджет.

Ми сповідуємо у своїй роботі:

 • гнучкий підхід до поставлених клієнтом завдань;
 • пропонуємо оптимальні ціни;
 • вкладаємося в обумовлені терміни;
 • забезпечуємо повний стек розробки, тестування та управління.
 • Готову протестовану програму надамо вам для апробування в тестовому режимі, щоб ви оцінили зручність роботи та комунікацій, якість коду.

Для iOS і Android


Підготуємо розробку для пристроїв, що працюють на iOS і Android, з будь-яким функціоналом.

Приступаючи до роботи, вивчимо конкурентів замовника, їх слабкі і сильні сторони. Проведемо аудит поведінки користувача, продумаємо функціонал під кожну модель.

Додаток буде оригінально оформлено з урахуванням останніх трендів веб-дизайну. Красивий вид інтернет-магазину або корпоративного порталу з індивідуальним стилем позитивно позначиться на сприйнятті користувачами.

Готову мобільну програму вивантажуємо на AppStore або GooglePlay.

Вручивши замовнику розробку, не залишимо його один на один з її експлуатацією. Гарантуємо технічну підтримку на всіх етапах і своєчасне оновлення.

Готові підтримати прагнення до досконалості у всіх сферах бізнесу. У нас можна замовити:

 • демо-версію. Містить живий функціонал. Підійде для демонстрації інвесторам, перевірки сприйняття користувачами;
 • повний спектр послуг. Включає розробку, розміщення кінцевого продукту, просування, збір та аналіз статистики;
 • додаток, в якому передбачено мінімум функціоналу. Це може бути месенджер, який дасть можливість обмінюватися листуванням, але виключає пересилання файлів і т. п. Вигідно, якщо є необхідність протестувати на великій чисельності реально існуючих користувачів.


Вартість кожного пакета визначається в індивідуальному порядку.

Для тих, хто вірить у себе


Якщо все ж зважилися працювати самостійно, рекомендуємо скористатися можливостями програм для створення додатків. Ми підготували ТОП 5 кращих у своїй області. З їх допомогою вийде розробити мобільні додатки для блогу, реалізації різних товарів або послуг, просування бізнесу та інші.

Mobil Roadie. Працює з операційними системами Android і iOS. Конструктор орієнтований на всі типи носіїв. Використовуються візуальні параметри. Ви можете скористатися HTML, JSON, XML, PHP, CSV. Fan Wall оновлюється автоматично, що дуже зручно для активного спілкування з користувачами в умовах реального часу. Платформа самостійно імпортує ключовики з Google News, RSS або Twitter. Можна розсилати повідомлення Push.


Good Barber. Є кілька варіантів готових шаблонів, оригінальних іконок, передбачений доступ до Google Fonts. Конструктор передбачає можливість оптимізації ресурс для ПК, смартфона і планшета. Можна створити поле активного спілкування зі своєю цільовою аудиторією, дозволивши користувачам стати співавторами: відправляти відео і фото, текстовий контент. Самостійно можна поповнити функціонал прямими трансляціями, звуковим супроводом.


Appery. Io. Працює конструктор у хмарі, тому відпадає необхідність що-небудь завантажувати або встановлювати. Працювати в цій платформі легко. Візуальний редактор, який використовує елементи перетягування під час створення контенту користувача. Код для них проводиться автоматично. При необхідності зберігати дані можна в готову програму додати хмарний сервер або базу даних. Конструктор надає у користування свій каталог плагінів і дозволяє створювати власні. Платформ дає можливість команді працювати спільно в режимі реального часу.


TheAppBuilder. Тут дозволено творити, спираючись на можливості самого конструктора або користуючись онлайн-інструментами. Додаток можна підготувати в стилі власного бренду. В одному вікні можна розташувати декілька програм. Можна організувати захист, використовуючи паролі та імена користувачів, спираючись на можливості Active Directory OneAppBuilder. Платформа не обмежує в бажанні додавати або змінювати додаток. Робити це можна одночасно на всіх пристроях, достатньо одного кліка мишкою. Протягом 60 сек відбудеться бажане оновлення. Працює на мобільних пристроях яблучного складу і андроїдах.


Appy Pie. Підходить для тех. хто зовсім не розбирається в питаннях веб-будівництва. Все дуже просто: перетягніть потрібну сторінку і створюйте свій додаток в онлайн-режимі. У вас буде ресурс, який базується на HTML5 і відмінно ладнає з електронікою Apple, пристроями, що працюють на Windows і Android. Тут можна підключати соціальні мережі, блоги зірок, аудіо-канали, сайти тощо. Зможете взаємодіяти з користувачами, розсилаючи Push-повідомлення, відстежуючи географічне положення. Отримувати аналітику в режимі реального часу. Для компаній, що надають різного роду послуги, у платформи є вигідна пропозиція: «планувальник зустрічей». На відміну від інших конструкторів, тут можна скористатися безкоштовною версією, якщо згодні на підключення сторонньої реклами.


Скориставшись інструментами готових конструкторів зумієте створити свій мобільний додаток. Якщо не готові пускатися в автономне плавання по бурхливому морю програмування, ми завжди готові підставити надійне плече будь-якій компанії, що діє на території України.


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом