Розробка
Інтернет-маркетинг
Інтернет здатний «підлити масла у вогонь», особливо на гребені всесвітньої істерії. Мережа буквально завалена «гарячими» фактами про коронавірус. Мало хто з користувачів фільтрує інформацію, а ось репост особливо «смажених» фактів зробити готовий, чим ще більше роздуває паніку.
Хоча, як стверджує уряд, і проводиться моніторинг інформації, але в мережі все одно з'являються фейкові новини, що підривають соціальні мережі.
Панікерів готові карати за статтею 173-1 «Поширення неправдивих чуток», але наразі жодного випадку не було зафіксовано офіційно. Втім, якщо у блогерів на тлі загального хайпу виникне ідея пожартувати на тему коронавірусу в громадському місці, то їх явно чекатиме адміністративна відповідальність. Наприклад, московського «жартівника», який зображував напад захворювання в метро, взяли під варту. В Україні подібних пранків не спостерігається.
В Будь-якому випадку, не піддавайтеся загальній паніці і не поспішайте робити репост статей з гучними заголовками, наприклад, "Лікарні переповнені хворими на коронавірус. Чому влада мовчить? "і так далі. Це явно фейк, мета якого - зібрати якомога більше охоплень, ніж донести корисну інформацію людям.
Кому пандемія, а кому додатковий дохід. Будьте пильні, зараз набирають обертів схеми шахрайства. Розглянемо основні методи, які використовують зловмисники:
У мережі шукають не тільки свіжі новини про пандемію, а й народні або не надто кошти від вірусу. Тому в розпал епідемії активізувалися мисливці за наживою, а саме ті, хто пропонує диво-товари від коронавірусу.
Наприклад, у мережі ви зможете знайти безліч оголошень про продаж тестів, народних ліків і навіть амулетів проти захворювання. Крім того, знайдуться і псевдомедики, які проведуть діагностику в режимі онлайн. Природно, це не безкоштовна процедура.
У продажу ви знайдете часник, дбайливо вирощений на грядці, чай, що блокує розмноження вірусу в організмі, заговорені амулети, бейджики та інші дрібниці, що нібито рятують від болю.
Трапляються і відверто смішні оголошення. Автори, таким чином, намагаються підняти настрій аудиторії. Але, можливо, знайдуться і ті, хто прийме інформацію за чисту монету.
У мережі з'являються пропозиції дезінфекції приміщень. Втім, клінінгові компанії зараз актуальні. Тому нічого кримінального в цьому немає, якщо, звичайно, автори не обіцяють застосувати диво-речовину, що рятує від усіх зараз, включаючи коронавірус.
Ви можете зустріти замість згадки COVID-19 або «коронавірус» картинку з молекулою, оскільки часто модератори блокують такі повідомлення.
Для того, щоб не попастися на гачок шахраїв, ми радимо:
В Інтернеті ви і справді зможете знайти достовірну інформацію практично на будь-яку тематику, включаючи і про коронавірус. Головне - це правильно підібрати джерела, звідки черпати дані про захворювання. Наведемо вам кілька ресурсів, які рекомендовані:
У соціальних мережах також є пабліки, де можна знайти цікаві дані, але тут потрібно бути гранично обережним і перевіряти інформацію в інших джерелах.
Зате соцмережі - це Клондайк гумору. Ви знайдете смішні меми, різні челенджі, які закликають зберігати спокій і з користю проводити карантин. Тому зберігайте спокій і дійте за ситуацією!
Одна з переваг Інтернету - це можливість працювати під час карантину віддалено. Це безпечно, і в той же час ефективно в плані фінансів. Коли економіка завмерла, такий вихід здається чи не єдиним для багатьох сфер бізнесу.
Крім того, різні онлайн-курси, вебінари та інші аналогічні формати навчання та підвищення кваліфікації набирають обертів. Багатьох споживачів вже зацікавили такі інфопродукти, які коштують трохи дешевше офлайн-формату.
Багато розважальних додатків і сервісів пропонують промокоди або зовсім надають безкоштовний доступ до платних продуктів. Популярність все більше набирають онлайн-кінотеатри. Українські фільми ви можете подивитися, наприклад, на ivi або megogo.
Все більше зустрічається реклами MMORPG-ігор, що пропонують бонуси і фішки для гравців. Щоправда, донат ніхто не скасовував, але Інтернет пропонує широкий вибір варіантів, чим геймерам зайняти себе під час самоізоляції. Якщо у вас раніше не було часу на таке дозвілля, то зараз цілком можна його влаштувати.
Платформа для знайомств «Тиндер» запустила новий формат «Карантіндер», який дозволяє не тільки заводити нові знайомства, а й пропонує пожертвувати фінансові кошти на благодійність.
Міжнародний онлайн-бар також дозволить вам провести час з користю і знайти співрозмовника за духом. Тому навіть у карантинному режимі ви зможете спілкуватися.
Інтернет - це не тільки кладезь корисної інформації, а й поле для шахрайства і фейків. Вивчайте першоджерела і не піддавайтеся паніці.
Для бізнесу - це пора активних дій і нових рішень. А наша компанія ADS group допоможе вам у цьому. Заповнюйте заявку нижче, і ми з вами обов'язково зв'яжемося!