×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Просування в...

Просування в Pinterest - що потрібно...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Для досягнення успіху в бізнесі застосовують різні засоби. Хтось старанно займається розвитком фірми, активно освоюючи локальні та загальнонаціональні ринки збуту продукції. Великі гравці організовують промоакції, ролики на телебаченні, спонсорування телешоу, намагаючись залучити різні верстви споживачів. В останні роки величезну популярність завоювали соцмережі і загальнодоступні сервіси, в яких дуже просто знайти нових клієнтів. На думку фахівців IT-студії ADS group, пильної уваги заслуговує SMM просування в Pinterest. Якщо грамотно здійснити такий хід, позитивний результат не змусить себе довго чекати. Ви отримаєте збільшення трафіку, підвищення конверсії, а в підсумку - розширите цільову аудиторію і заробите додаткові очки (у вигляді зростання кількості покупок і збільшеного доходу).

Що потрібно знати про ресурс: важливі нюанси

У наші дні за допомогою Пінтерест просування товарів або цілого ряду послуг являє собою захоплюючий процес. Більшість соціальних мереж, настільки улюблених багатьма користувачами, мають стандартну конструкцію. Призначення особистої сторінки - відображення цікавих, важливих, значущих моментів життя власника аккаунта. Спільноти мають розширений функціонал. На їхній стіні можна:

  • публікувати кумедні картинки і нотатки;
  • ділитися корисним досвідом (рецепти, поради тощо);
  • вести продаж товарів;
  • організовувати розіграші, тощо.

Пінтерест базується на візуальному сприйнятті інформації. Він має кілька кардинальних відмінностей:

Це не звичайна соцмережа, а спеціальний сервіс, майданчик, на якому можна створювати величезну кількість віртуальних дощок (кожна зі своєю тематикою).

Параметри збірок задаються індивідуально, що дозволяє відчути себе креативщиком, конструктором, що створює акаунт своєї мрії.

Простота і зручність процесу. Завдяки продуманому дизайну в Pinterest можна зберігати шляхи переходу на зовнішні ресурси, а також використовувати інформацію з «чужих» профілів.

Можливість тісного спілкування. На платформі можна «зафрендитися» з іншими людьми, знайти однодумців, обмінятися лайками, написати і прочитати коментарі до картинок. Чим більша активність акаунта, тим вищий ваш рейтинг. А це дає додаткові переваги - які саме, розповімо нижче.

Щоб здійснити просування через Пінтерест, для початку доведеться зареєструватися в нім. Для володарів власної сторінки в Facebook це займе мінімум часу. Потім починається найцікавіше.