×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Просування сайту в пошукових...

Просування сайту в пошукових системах забезпечить вам стабільний трафік, конверсію, а, отже, збільшення продажів і замовлень послуг. У цій статті ми докладніше познайомимося з основними...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Просування сайту в пошукових системах забезпечить вам стабільний трафік, конверсію, а, отже, збільшення продажів і замовлень послуг. У цій статті ми докладніше познайомимося з основними методами розкрутки.

Як оптимізувати сайт під пошукові системи?
Отже, у вас є вже готовий сайт з привабливим і чіпляючим дизайном, то наступний крок - його просування. Для оптимізації майданчика в пошукових системах використовуються інструменти SEO.

Якщо ресурс зовсім свіжий, то необхідно проаналізувати конкурентів, створити портрет цільової аудиторії, продумати концепцію проекту і кількість розділів. Для решти майданчиків проводиться оцінка:

  • Відвідуваності;
  • Існуючих джерел трафіку;
  • Основних запитів та цільових дій відвідувачів;
  • Наявність дублів веб-сторінок;
  • Внутрішніх і зовнішніх посилань.


Після виявлення і подальшого усунення проблем, потрібно скласти план дій щодо залучення цільового трафіку.

Просування в пошукових системах неможливо без складання семантичного ядра - це один з найважливіших етапів. На підставі найбільш релевантних запитів користувачів і аналізу основних конкурентів підбираються «ключі» (фрази або окремі слова), за якими цільові користувачі зможуть відшукати сайт в Інтернеті.

Бажано, щоб кожна окрема веб-сторінка була оптимізована під один або кілька запитів. Також важливо грамотно розподілити високочастотні, середні та низькочастотні «ключі». Їх необхідно застосовувати з помірною щільністю, щоб не було переспаму.


Якісні та унікальний контент - запорука швидкого просуванняКрім аудиту сайту і семантичного ядра, необхідний якісний контент. Без нього, ви навряд чи зможете вийти в ТОП майданчиків. Всі тексти повинні бути унікальними і грамотними. Природно, що вони повинні містити «ключі», щоб вони могли охоплювати пошукові запити користувачів.

Крім того, пошукові системи вимагають, щоб крім унікальності, тексти були ще й корисними. Тому поменше «води», побільше конкретики і не забуваємо про актуальність тем, особливо якщо створюється контент для блогу.

Робота з кодом
Пошукові роботи «бачать» веб-сторінки в кодовому режимі, тому обов'язковою умовою для просування є саме перевірка коду. Якщо використовуються некоректні або старі теги, сторінки можуть випасти з індексу.

Увагу варто приділити і заголовкам h1, h2 і так далі, тегам title і description. Їх правильне заповнення є запорукою якісної SEO-оптимізації сайту. Фрази повинні містити ключі подібні до цієї сторінки. А ось keywords, на думку багатьох професіоналів, вже не настільки впливає на ранжування, але все ж таки його варто заповнити.

Також ведуться роботи з файлом robots.txt. У ньому прописуються рекомендації для пошукового робота: загальні або конкретні для кожної системи. Тут же прописує і sitemap.xml (карта сайту). З її допомогою відбувається індексація майданчика. Крім цього, внутрішні роботи з майданчиком повинні включати і перелинковку між усіма веб-сторінками. А вже після завершення даного етапу можна починати закупівлю посилальної маси, зареєструвати ресурс в каталогах, розробляти рекламну кампанію і так далі.

Якщо просування сайту в пошукових системах для вас «темний ліс», то наші фахівці з «ADS group» допоможуть вам у цьому. Зацікавило? Заповнюйте форму нижче, і ми з вами обов'язково зв'яжемося!


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом