×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Просування сайту в соціальних...

Просування сайту в соціальних мережах складається з 2-х частин: зовнішньої розкрутки SMM (соціальний медіамаркетинг) і внутрішньої - SMO (соціальна...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Просування сайту в соціальних мережах

Просування сайту в соціальних мережах - це популярна практика розкрутки практично будь-якого ресурсу, будь то інтернет-магазин або ж великий корпоративний проєкт. Ми поділимося з вами основними алгоритмами, як підвищити рейтинг вашого вебмайданчика і залучити цільову аудиторію.

Відмінність SMO від SMM: трохи теорії

Просування в соціальних мережах складається з двох частин: зовнішньої розкрутки або SMM (соціальний медіамаркетинг) і внутрішньої - SMO (соціальна медіаоптимізація). Без цих двох складових у вас не вийде позитивного результату.

Для початку необхідно виконати оптимізацію сайту під соціальні мережі:

 1. Вхід на майданчик за допомогою акаунтів у соціальних мережах. Такий зручний спосіб реєстрації та подальшої авторизації підвищує відвідуваність і активність користувачів.
 2. Встановлення в структуру вебресурс системи «лайків». Їх розміщують після опублікованих статей, щоб спонукати користувача вчинити дію.
 3. Можливість залишати коментарі в соцмережах. Для цього встановлюються спеціальні модулі. Це спрощує користувачам процес коментування і написання відгуків про вашу компанію.
 4. Віджети ваших акаунтів у соцмережах. Відвідувачі сайту повинні бачити, що ваші групи і сторінки популярні. Таким чином, ви будете стимулювати аудиторію частіше заходити на ваш сайт.

Тільки після цього можна починати просування сайту в соцмережах за допомогою SMM-інструментів.

Безкоштовні методи розкрутки

Просування сайту через соціальні мережі може бути без фінансових вкладень. Це буде досить трудомісткий і довгий процес, але цей варіант цілком можливий. Ми розповімо вам кілька способів, як це зробити:

 • особисті акаунти і спільноти. Ви створюєте групу або заповнюєте власний профіль, якщо ви, наприклад, пропонуєте послуги в б'юті-індустрії або в інших сферах. Заповнюєте їх корисним і цікавим контентом, запрошуєте своїх друзів, і мотивуєте передплатників ставити лайки і репости, запрошуєте інших користувачів соцмереж підписатися на сторінку;
 • можна просувати якісне фото або відеоролик. Його можна запостити на вашій особистій сторінці і ваші друзі зроблять репости, також розмістити в спільнотах ваших знайомих. Бажано поставити ваш логотип або написати адресу ресурсу, куди користувачі можуть зайти, щоб зробити покупку або замовити послугу.

Платні способи просування

Саме коштом платної розкрутки можна домогтися позитивних результатів за порівняно короткий час:

 • таргетингова реклама сайту в соціальних мережах. Цей іструмент спрямований на конкретну цільову групу користувачів, яких можуть залучити ваші послуги та товари. Для початку вам необхідно створити портрет ЦА, щоб рекламна кампанія була успішною і принесла результат;
 • розміщення рекламних постів у тематичних акаунтах і пабліках. Вести співпрацю бажано з топовими спільнотами і блогерами, у яких схожа з вами тематика. Буде дивно, якщо шуруперт буде рекламуватися в спільноті з б'юті-тематикою;
 • проведення акцій та конкурсів. Ні що так не активізує аудиторію, як можливість щось виграти. Приз повинен бути корисним і потрібним, наприклад, якщо ви торгуєте дитячими товарами, то розігрується іграшка або кумедний нічник. І тільки в такому випадку передплатники будуть активно репостити, лайкати і виконувати інші конкурсні умови.

Також ви можете звернутися в «ADS group». Наші фахівці знають, як розкрутити ваш ресурс у соціальних мережах. Цікаво? Тоді, заповнюйте заявку нижче!


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом