×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Чому для клієнта важливо надавати унікальний...

Якщо ви вирішили розкрутити бренд за допомогою соціальних мереж, приділіть особливу увагу підготовці фото- і відеоконтенту. овать...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Чому важливий унікальний фотоконтент для клієнта?

Будь-який бізнес, будь це кафе, салон або магазин, потребує просування. Якщо ви вирішили розкрутити бренд за допомогою соціальних мереж, приділіть особливу увагу підготовці фото- і відеоконтенту. Ні для кого не секрет, що картинки сприймаються людиною набагато швидше, ніж текстове повідомлення. Така реклама краще привертає увагу клієнтів і дозволяє сформувати думку.

Для швидкої розкрутки бренду дуже важливо надавати саме унікальні картинки. Звичайне копіювання фотографій з різних онлайн-ресурсів може бути сприйнято покупцями як неповагу, тому ви можете втратити їх довіру. Персональний фотоконтент підвищить лояльність клієнтів і дозволить вам висловити свою індивідуальність і солідність. Будь-який онлайн-проєкт розробляється за типом реального. Він повинен створювати в голові споживачів необхідний образ. Наприклад, якщо ви маєте інтернет-магазин, його слід наповнити фотокартками товарів, які дозволять покупцеві зрозуміти, що саме йому пропонують і як це виглядає насправді. Наявність картинок і відео - це не питання особистих уподобань, а необхідність, що дозволяє домогтися розташування клієнтів. Надання унікального контенту дозволяє вирішити такі завдання:

  • збільшення конверсії відвідувачів;
  • наочна демонстрація всіх позитивних сторін пропонованого товару або послуги;
  • стимулювання клієнтів вчинити певну дію (передплата, оформлення замовлення тощо);
  • істотна економія часу на наданні онлайн-консультацій.

Пам'ятайте, що фотоконтент є обличчям вашої компанії. Адже за характером подачі матеріалу на сайті визначається ваше ставлення до покупців. Важливо розуміти, що використання не унікального контенту призведе до зниження продажів і зіпсує вашу репутацію.


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом