×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Динамічні заголовки на...

Вічне питання - як зробити релевантну сторінку сайту, щоб користувач, зайшовши на сайт відразу зрозумів, що він знайшов те що...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Вічне питання - як зробити релевантну сторінку сайту, щоб користувач, зайшовши на сайт відразу зрозумів, що він знайшов те що шукав. Адже якщо з перших секунд користувач це зрозуміє, ймовірність того що він почне вивчати контент сторінки виростає в рази, а це і є поведінкові фактори, поліпшивши які можна домогтися позитивних результатів в SEO, і не тільки, адже якщо користувач бачить, що хотів те і більш вірогідніше що він зробить конверсійні дії на сторінці.

Отже, як же відвідувачу сайту відразу донести що він там, де йому потрібно

Один зі способів - це динамічні заголовки на сторінці. Наприклад користувач за пошуковим запитом в google «Створення сайту під ключ» бачить нашу рекламу, переходить по ній і перше що він бачить це заголовок «Створення сайтів під ключ», після цього у користувача не повинно залишитися сумнівів що він потрапив туди куди потрібно. Другий користувач вводить пошуковий запит «Купити лендинг недорого» знову ж бачить нашу рекламу переходить по ній і першим, що він бачить це заголовок на сторінці «Купити лендинг недорого». Це і називається динамічні заголовки, коли заголовки сторінки змінюються і підбираються під певного користувача.

Розгляньмо один з варіантів як це налаштувати без залучення розробників, для цього буде потрібно тільки Google Tag Manager (встановлений на сайті).

Крок 1. Створення тригера

Створюємо новий тригер зі спрацювання якого буде змінюватися заголовок, вибираємо такі налаштування як показано на скріншоті і назвемо тригер «Динамічний заголовок»

Крок 2. Створення Теґу

Тепер безпосередньо створимо тег (тобто задамо параметри на що міняти будемо заголовок). Вибираємо параметри як показано на скріншоті:

У HTML вставляємо скрипт:

$ («h1») .text («Новий свій динамічний заголовок»);

У заголовку вказуємо свій заголовок.

Як тригер вибираємо створений нами раніше «Динамічний заголовок» і натискаємо Зберегти, і відправляємо всі зміни на сайт.

Ви можете перевіряти цю сторінку - оригінальну сторінку (посилання) та сторінку з динамічним заголовком (посилання).

Тепер залишилося тільки налаштувати нашу рекламну кампанію таким чином, щоб в URL сайту містив UTM мітку test_site, і все, налаштування динамічного заголовка завершено.


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом