×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Олімпіада «Hackathon 2018» у...

8 листопада у м. Миколаїв відбулася Олімпіада "Hackathon 2018" серед студентів факультету комп "ютерних наук, яка пройшла у" Чорноморському національному університеті імені Петра Могили...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

8 листопада у м. Миколаїв відбулася Олімпіада "Hackathon 2018" серед студентів факультету комп "ютерних наук, яка пройшла у" Чорноморському національному університеті імені Петра Могили ". Компанія «ADS group» була одним зі спонсорів цього заходу. Перед стартом олімпіади всі спонсори мали можливість виступити і представити свою компанію. «ADS group» представляв керівник відділу розробки, Гончаров Артем. Він розповів коротко про те, чим займається наша компанія, і які вакансії відкриті у відділі web-розробки. Участь в олімпіаді взяло 17 команд. Організатори повідомили всім учасникам умови завдання, які потрібно було виконати протягом 6 годин. Необхідно було створити таблицю розкладу занять та іспитів з вільним доступом для будь-якого студента, з можливістю реєстрації та відстеження змін у таблиці.

Завдяки завданню олімпіади «Hackathon 2018» буде вирішена проблема більшості студентів, які будуть сповіщені про зміни розкладу занять. Було 2 етапи змагань, а між ними - coffee break, де всі хлопці змогли поспілкуватися між собою і поділитися знаннями. По закінченню 6 годин всі команди скинули свої роботи на перевірку викладачам. З 17 команд, згідно з підрахунком балів, було визначено 3 призових місця. Три команди, які посіли призові місця, були нагороджені цінними призами від спонсорів: «ADS group», «GeeksForLess», «Globallogic».

Володарі другого місця були винагороджені нашою компанією. Всім учасникам олімпіади «Hackathon 2018» були вручені дизайнерські сертифікати від компанії «TemplceMonster». Бажаємо всім учасникам олімпіади успішного навчання і хороших оцінок. Швидше освоїти нові технології і стати фахівцями в напрямку web-розробки. Окрему подяку хотілося б висловити організаторам «Hackathon 2018».


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом