×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

«Тиждень добрий»: як у Миколаєві допомагали...

Місяць лютий був багатий на різні події, але найвидатнішим заходом став «Тиждень добра», який проходив з 11 по 17 лютого. Мета цієї благодійної акції, яка стала доброю традицією нашого міста -...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Місяць лютий був багатий на різні події, але найвидатнішим заходом став «Тиждень добра», який проходив з 11 по 17 лютого. Мета цієї благодійної акції, яка стала доброю традицією нашого міста - допомога онкохворим дітям.

Одними з активних ділянок щорічної акції стала відома в місті платформа «М <unk> Дій». Основна мета, якою, розвиток і поліпшення міста Миколаєва. Суть заходу полягала в тому, що будь-який житель або гість міста міг оплатити послугу або товар, які входили до переліку «Тижня добра - 2019», і тим самим приєднатися до благодійного збору. Підприємці, які брали активну участь в акції, частину доходу, отриманого від оплати послуг і продукції своєї компанії, передали на придбання медичних препаратів, яких потребують діти.

За тиждень завдяки ініціативі небайдужих громадян було зібрано 70 тисяч гривень. Придбані на ці гроші медикаменти були передані в обласну дитячу лікарню у відділення онкогематології.

З цієї суми 40 тисяч були зібрані завдяки зусиллям платформи «<unk> Дій». Це вже далеко не перша допомога, яка була надана важкохворим діткам за кілька місяців роботи.

Наша компанія «ADS group» також не змогла залишитися осторонь, і взяла активну участь у благодійній акції. Зібрані за тиждень фінансові кошти пішли до фонду онкохворих дітей. Разом з учасниками платформи «М <unk> Дій» були куплені життєво необхідні для лікування медичні препарати та передані до Миколаївської обласної лікарні.

Сподіваємося, що наша допомога зробить свій внесок у порятунок дитячих життів. Ми закликаємо всіх брати участь у благодійних акціях і вносити свою посильну допомогу. Творіть добро!


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом