×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Наші досягнення цієї...

Підбиваючи підсумки цієї весни, хочеться поділитися нашою радістю і успіхами. А почнемо ми з останніх і найприємніших новин травня місяця і повернемося до початку...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Підбиваючи підсумки цієї весни, хочеться поділитися нашою радістю і успіхами. А почнемо ми з останніх і найприємніших новин травня місяця і повернемося до початку весни...


У травні, наша компанія «ADS group» брала участь у Всеукраїнському конкурсі сайтів «WEB AWARDS UA», перемогла у 2-х номінаціях:

1. Розроблений нами сайт, який ми постійно покращуємо і працюємо над його комплексним інтернет-маркетингом, www.housenew.com.ua для компанії «New House» зайняв 1 місце в номінації «Меблі та інтер'єр».

Хочемо висловити велику подяку компанії «New House» за плідну співпрацю вже більше 6-ти років. Ми раді, що разом з Вами ми пройшли нелегкий шлях розвитку і зростання наших компаній, що працюючи постійно над розвитком Вашого сайту і просуванням бізнесу, ми змогли досягти бажаних результатів. Спасибі Вам за співпрацю, розуміння і приємне спілкування, а ми і далі будемо працювати на результат і радувати Вас такими перемогами!


2. Наш проект інтернет-магазину «TopTel» - www.toptel.com.ua/, який у нас на комплексному інтернет-маркетингу і тех. підтримці сайту, зайняв «Приз глядацьких симпатій» Хочемо сказати велике спасибі керівництву і команді «TopTel» за те, що вже більше року ми плідно співпрацюємо, і що за цей час разом ми досягли чималих результатів. Ми разом дізнаємося багато нового і експериментуємо, розвиваємося і крокуємо вперед. Спасибі, що вірите в нас, ми будемо намагатися і працювати все більше і краще, і ще не один раз порадуємо Вас!


У квітні нашій компанії «ADS group» виповнилося 7 років, і ми відзначили цей День народження чудово. Цей день дозволив нам оцінити все, що було пройдено за ці роки, чого ми досягли і де помилялися, а найголовніше - націлитися на майбутні перемоги. Все пройшло здорово і дружно, була неймовірна атмосфера цього чудового свята, яке дороге для кожного з нас! А більше про це розповідається в статті «Нам 7 років!».


У березні наша компанія, представлена на відомому сервісі «IT Rating UA», посіла такі місця в основних щорічних рейтингах України за 2017 рік:

«Рейтинг веб-студій України 2017»

- понад 500 компаній України

- наша компанія зайняла 22 місце

Наши достижения этой весны…

«Рейтинг SEO компаній України 2017»

- понад 300 компаній України

- наша компанія зайняла 31 місце

Наши достижения этой весны…

«Рейтинг розробників інтернет-магазинів України 2017»

- понад 300 компаній України

- наша компанія зайняла 19 місцеНаши достижения этой весны…

«Рейтинг компаній з SEO просування інтернет-магазинів України 2017»

- понад 300 компаній України

- наша компанія зайняла 22 місцеНаши достижения этой весны…


 

Кожен рік, місяць і день нашої роботи наповнений новими досягненнями і перемогами: маленькими і великими, всієї команди або окремих фахівців. Головне - динаміка! Не стояти на місці, генерувати ідеї, втілювати в життя найсміливіші задумки, вносити частинку себе, рости, змінюватися, вірити в свою справу, і тоді обов'язково все вийде. Наші досягнення - результати плідної роботи справжніх друзів: наших клієнтів і команди професіоналів ADS group. Вони надихають і підштовхують рухатися далі, підкорювати нові вершини, ставати новаторами, ставати кращими! 


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом