×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Нам 7...

22 квітня 2018 року ми відзначили День Народження нашої компанії «ADS group». Нам виповнилося 7...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

22 квітня 2018 року ми відзначили День Народження нашої компанії «ADS group». Нам виповнилося 7 років!

Можливо, хтось скаже, що це мало, але для нас ці 7 років дали багато. Ми разом побудували прекрасну команду, в якій дружня атмосфера, дух постійного розвитку, розумні і цілеспрямовані хлопці. Ми рухаємося вперед і знаємо, що немає межі нашому розвитку.

За цей час ми реалізували понад 200 проектів і 43% клієнтів з нами вже більше 3 років. Нас в команді стало більше в 8 разів, але ми так само притягуємо до себе активних хлопців і рухаємося в одному напрямку, на краще результату. За останній рік ми чітко сформували цілі компанії і безперервно рухаємося до них. Ми визначили місію і наші ключові цінності. Ми абсолютно чітко уявляємо, що ми робимо і навіщо, а також чого ми прагнемо.

Ми набиралися досвіду, нових знань і цікавих проектів. Раніше ми використовували стандартні методи і підходи до роботи, а тепер завжди застосовуємо індивідуальні рішення і комплексний підхід до проектів. Ми поліпшили якість наших послуг і використовуємо нові технології, інструменти та враховуємо сучасні тренди розвитку онлайн-бізнесу. Ми не стоїмо на місці і знаємо, що потрібно ще багато дізнатися і поліпшити, щоб досягти бажаних результатів.

Ми намагаємося вибудувати кращий клієнтський сервіс, чути і розуміти кожного клієнта, а найголовніше перевершувати його очікування. Ми прагнемо збільшувати прибуток наших клієнтів, використовуючи передові технології веб і маркетингу.

Цей Company Day дав можливість колективно озирнутися назад і оцінити свої успіхи і помилки, націлитися на майбутні перемоги.

До святкування цього дня ми готувалися довго і дружно. Ми вирішили відкинути всі минулі варіанти і влаштувати по-новому наше спільне свято. Ми не обирали заклад, а створили свій креативний простір, який придумали самі. Ми самі організували брендову фотозону і прикрасу залу, підготували свою музику і вечірню програму. Перед святом ми зняли відео про життя нашої компанії з інтерв'ю кожного співробітника. У нас був веселий вечір з ведучим, іграми і жартами і в підсумку всі залишилися дуже задоволені.

Все пройшло здорово і дружно, була неймовірна атмосфера цього чудового свята, яке дороге для кожного з нас! Це запам'ятається нам надовго і стане стимулом рухатися вперед...

А зараз за роботу, назустріч новим цілям і перемогам!

Команда ADS group


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом