×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Мокрі молдовські...

Будь-який серйозний бізнес-проєкт — це як правило гра в довгу, це завжди свого роду марафон, а не...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Будь-який серйозний бізнес проект - це як правило гра в довгу, це завжди свого роду марафон, а не спринт. Розуміння цього дозволяє зрозуміти, що навик такої гри можна тренувати. І для мене це тренування починається зі спорту. Будь-який вид спорту, в якому є довгі навантаження, підходить - біг, велосипед, плавання або все разом.

Цього разу вибір припав на 60 км велозаїзду в Кишиневі.

Молдавська Італія або італійська Молдова


Дорога виявилася для нас трохи довгою. Дотримуючись всіх обмежень швидкість, і витративши на дорогу трохи більше 6 годин, ми прибули на місце. Старий Орхей - історичний регіон Молдови. Ми охрестили його місцем сили. Скелясті обриви, річка і монастир на самій вершині. Стоячи нагорі думаєш про свободу, нові можливості і про те, чи варто купувати вино на розлив у місцевої жительки біля монастиря.

Містечко біля скелястого підніжжя викликає деякий дисонанс. Прогулюючись вулицями спостерігаєш картину звичного українського села з глибинки. Але як тільки заходиш у двір міні готелю або кафе потрапляєш в маленький, затишний, немов італійський дворик. Іншими словами, реальність перевищила наші очікування.

54 алко гектари та легке місто Кишинів


Наступного дня за планом було підкорення криківських підвалів. Одне з найзнаменитіших місць Молдови. 54 гектари підземних тунелів, заповнених пляшками з вином і шампанським. Спочатку у нас були сумніви чи варто дане місце відвідування, але після візиту абсолютно точно можу сказати - дійсно, це того коштувало.

І поки наш виїзний спортивний івент виглядав як дорогий алко тур ми прибули до Кишинева. Місто з населенням середнього обласного центру порадувало своєю чистотою і якоюсь легкістю. Я не встиг відчути близькість Європи, але і відгомони радянського минулого тут мінімальні. Поселення, реєстрація на велозаїзд і невеликий гастро тур по закладах першої п'ятірки tripadvisor - так пролетів день у столиці молодої європейської держави.

Морально вольовий велодень


Ранок у день нашого забігу почався з якогось абсолютно божевільного зливи. Половина учасників старту о 10:00 просто не прийшли на заїзд. Наш заїзд був о 14:00. Шанси на те, що хмари розійдуться і дощ закінчиться були мінімальні. На підтвердження цього додаток гісметео було затягнуто чорними хмарами з блискавками і зливою. Кожен для себе вирішував сам чи варто мокнути 3 години під дощем і вітром заради мети проїхати 60 км.

Ви вірите в дива? Я теж. За годину до нашого заїзду хмари розступилися, і сонце зігріло нашу надію все-таки проїхати цю дистанцію в 60 км. Настрій злетів до небес, погода відмінна, учасників багато, ми зробили розминку і були готові до старту.

Три, два, один, сигнал і час пішов. Я ніколи не брав участь у заїздах на час. Моя мета була виїхати з 3 годин. Це час, який йде в залік. Перші 10-15 кілометрів пройшли на одному диханні. А потім диво закінчилося і почався дощ.

І ось ти їдеш весь мокрий і холодний, дощ не припиняється, холодина жахлива і ти думаєш - навіщо? Навіщо мені все це? З цим питанням я проїхав ще кілометрів 20. Кілька разів мене відвідували думки зійти з дистанції і в той момент, я не вважав це проявом слабкості, швидше навіть навпаки - проявом здорового глузду. Але незабаром зрозумів, що в будь-якій складній справі бувають періоди, коли важко, іноді навіть дуже важко. У цей момент особливо важливо не зупинятися, а рухатися далі до своєї мети.

Я доїхав до фінішної прямої вибившись із сил. Мій результат 2:58:45. Це дуже посередній результат для велогонщиків, але дуже важливий особисто для мене. Я дуже радий, що все-таки дійшов до фінішу і зробив це швидше 3 годин.

Окремо хочу зупинитися на організації велозабігу. Все було дуже грамотно і чітко організовано. У мене невеликий досвід участі в спортивних івентах, але абсолютно точно тут організатори постаралися. Зона старту, музика, фотозони, камери схову, масаж на фініші, загалом було все що потрібно учасникам і вболівальникам. Окрема подяка групі підтримки, яка протягом усього маршруту підбадьорювала абсолютно всіх учасників.

Спортивні інсайти


Докручуючи останні 10 кілометрів на морально вольових до мене приходили несподівані інсайти. Один з найбільш важливих полягає в тому, що при наявності мети і перших зроблених кроків ймовірність її досягнення багаторазово зростає. Ти знаєш, чого хочеш, зробив перші кроки до цього, не можна зупинятися, навіть якщо занадто важко. Дійди до кінця і вже на фініші вирішиш, коштувало воно того чи ні.

В цілому можу сказати, доводячи себе до граничних станів, на багато речей дивишся по-іншому. Долаючи себе в спорті, ти переносиш фізичну витривалість в моральну, що в подальшому вкрай необхідно в роботі - прийняття рішень, проведення переговорів, стійкість до стресових ситуацій тощо.

З цього випливає ще один важливий для мене висновок. Спорт, який допомагає в житті, повинен бути з характером. Такою, де ти долаєш себе, перемагаєш не тільки і не стільки суперників, скільки свій власний характер. Займайтеся спортом, перемагайте себе і досягайте нових цілей.

Бажаю відмінних результатів і удачі в бізнесі!

Дмитро Суслов, CEO компанії «ADS group»


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом