×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Як створити сайт на...

Створення сайтів на вордпрес - це нескладний процес. Користуйтеся складеним нашими фахівцями керівництвом, і ви зможете запустити ресурс максимально...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Як створити сайт на Wordpress? - це актуальне питання для новачків у сфері web-розробки. Якщо ви маєте смутне уявлення про такі терміни, як хостинг або html, тоді ця стаття спеціально для вас. Щоб створити свій перший веб-сайт на базі цієї CMS не потрібно спеціальних знань верстки і навіть основ програмування, вам не доведеться вкладати фінанси в покупку домену або хостингу, оскільки можна отримати працюючий і привабливий онлайн-ресурс в мінімальні часові рамки.

Як створити сайт на Wordpress?

Чому WordPress: основні причини


Якщо ви думаєте, що при всій простоті сайт на WordPress не буде виглядати професійним, або не принесе вам в майбутньому прибуток, то ви глибоко помиляєтеся. «Це одна з найбільш затребуваних CMS» - за словами авторитетного новинного порталу «Web Technology Surveys» у 2015 році. На ній працює понад 60% всіх майданчиків у мережі.

Отже, основні плюси, чому варто вибрати саме цю систему:

 1. Наявність безкоштовного движка. Річ у тім, що є відкрита ліцензійна угода, яка дозволяє використовувати цей продукт навіть з комерційною метою. Вам не доведеться вкладати «в справу» фінанси і навіть у разі невдачі ви нічого не втрачаєте.
 2. Можна створити будь-який онлайн-ресурс: новинний портал, портфоліо, блог, сайт-візитку, онлайн-магазин тощо.
 3. Відмінна функціональність. Вам будуть доступні безкоштовні та платні шаблони сайтів WordPress, які відповідають трендам сучасного веб-дизайну. Крім того, у відкритому доступі всілякі плагіни, що допомагають вирішити основні завдання, забезпечуючи ефективну функціональність майданчика.
 4. Проста «адмінка». У налаштуваннях може розібратися навіть новачок.
 5. Можливість опублікувати перший контент вже протягом п'яти хвилин після створення сайту.

Звичайно, щоб довести «до розуму» ваш ресурс знадобиться більше часу, але вже через кілька хвилин ваша перша новина або пост будуть видним користувачам в мережі.
Якщо ви вважаєте, що сайт на ВордПрес підходить виключно для ведення особистих блогів або медіа-галерей? Ця думка в край неправильна. Систему використовують такі компанії, як Reuters, TechCrunch, Fortune. Його оцінили гідно навіть такі зірки, як Snoop Dogg.

Алгоритм створення веб-сайту


Створення сайту на WordPress абсолютно нескладний процес. Користуйтеся складеним нашими фахівцями керівництвом, і ви зможете запустити ресурс максимально швидко і приступити до його наповнення.

Почнемо з реєстрації хостингу та домену: який вибрати, платний або пакет free? Якщо бажаєте створити некомерційний проект, а просто портфоліо або ресурс «для душі», тоді не варто витрачатися, але, якщо ви маєте намір зайнятися бізнесом в мережі - доведеться інвестувати. Не варто зосереджуватися на таких поняттях, як розмір дискового простору хостингу і так далі. У перший час буде вистачати стандартних можливостей, наданих хостером. Потім, визначтеся з тарифним планом, виберіть доменне ім'я, якщо воно на цей час вільне. Підбирайте коротку назву, яка відповідає основній тематиці, і легко запам'ятається користувачам. Цей фактор ніяк не вплине на функціональність ресурсу, але допоможе залучити споживачів.

Після цього зробіть вхід на офіційний веб-сайт ВордПрес і виконуйте послідовно кроки інструкції:

 • завантажте файл з дистрибутивом;
 • відкрийте архів;
 • натисніть «Створити базу» (кнопка знаходиться в меню кабінету вибраного хостинг-провайдера). Дайте їй назву;
 • вкажіть персональний логін і пароль;
 • необхідно змінити ім'я файлу замість wp-config-sample.php на wp-config.php. Його необхідно відкрити за допомогою блокнота і прописати хост, вибране найменування бази, логін і пароль;
 • скористайтеся FileZilla або будь-яким іншим зручним для вас FTP-клієнтом, щоб завантажити файли CMS в теку httpdocs;
 • після можна встановлювати систему за допомогою посилання на «адмінку». Потім потрібно заповнити поля: назва, ім'я та пароль, вказати e-mail. Поставте галочку, якщо ви згодні на індексацію ресурсу пошукачами.

Якщо всі кроки виконані вірно, то з'явиться віконце з привітаннями про успішне завершення процесу.

Вибір і налаштування тем


Створення сайту на ВордПрес - це досить захоплюючий і творчий процес за рахунок великої кількості доступних шаблонів і тем. Ви зможете підібрати оформлення на свій смак. Якщо бажаєте чогось ексклюзивного, тоді варто звернути увагу на платні функції.

Звичайний або адаптивний шаблон? Другий варіант буде раційним тільки в тому випадку, якщо ви в майбутньому плануєте створити мобільну версію ресурсу. Рішення актуальне для власників онлайн-магазинів, корпоративних майданчиків, що пропонують свою продукцію, фотографам, що демонструють портфоліо і так далі.

Щоб підібрати оптимальний вигляд, скористайтеся зручними фільтрами для пошуку на сторінці видачі. Всі варіанти розміщені за тематичними каталогами, вони мають різний дизайн, колірні гами, характеристики і так далі.

Алгоритм налаштування максимально простий. Спочатку викачується дистрибутив, а потім натисніть «Вигляд» на функціональній панелі. На сторінці вкажіть шлях до файлу та натисніть кнопку «Встановити». На панелі, що відкрилася, оберіть шаблон, який ви бажаєте вибрати, і активуйте його. Звертаємо увагу на те, що тему можна русифікувати.

Створення сторінок та записів


Отже, ви виконали всі кроки, розібралися з дизайном, тепер прийшла черга наповнення. Спочатку відкрийте меню та виберіть «Сторінки» та натисніть кнопку «Створити нову». Після цього додайте відповідну назву та прописуйте текстове повідомлення. Ми рекомендуємо в якості першої сторінки написати вітання і пару рядків про те, чим ви займаєтеся. Можна додатково додати зображення.

Не ігноруйте прописування тайтла, мета-тегів і ключових слів. Це допоможе пошуковим системам упізнати майданчик і пропонувати його користувачам при відповідних запитах. Якщо необхідно, можна створити мініатюру. Після чого сміливо приступайте до публікації, попередньо переглянувши, як буде виглядати готовий результат. При необхідності можна відредагувати.

Щоб створити перший запис, використовуйте ті самі кроки, які описано вище. Для цього необхідно натиснути кнопку «Створити запис» і повторити весь процес заново. Потім підберіть відповідну рубрику, щоб юзерам було зручно знаходити інформацію. Щоб додати ключі, теги використовуйте плагін All in One SEO Pack.

Які завдання вирішують плагіни?
Багато власників ресурсів на основі даного движку починають качати безліч плагінів, намагаючись їх все «впихнути» в майданчик і тим самим шкодять розвитку ресурсу. Велика кількість розширень перевантажують веб-сайт, роблячи його більш повільним, а значить незручним для юзерів.

Крім того, в гонитві за різними «фішками» втрачається основна робота. Ви починаєте підбирати відповідні розширення, намагатися налаштувати їх, і при цьому геть забуваєте про якісний контент, оновлення цін і карток товарів.

Ми радимо використовувати плагіни тільки з конкретними цілями:

 • Забезпечення безпеки майданчика.
 • Зниження відсотка спаму.
 • Оптимізація за правилами пошуковиків.
 • Поліпшення функціональності та юзабіліті.

Сервіси аналітики: навіщо вони потрібні?


Щоб ви могли відстежувати, наскільки ефективно працює ваш майданчик, є спеціальні інструменти аналітики, які допоможуть відстежити конверсію сайту. На перших порах звичайні безкоштовні лічильники допоможуть вирішити це завдання, але потім, коли ваш веб-сайт вийде на новий рівень, рекомендуємо придивитися до більш серйозних варіантів.

До найпопулярніших сервісів належать Google Analytics і Яндекс.Метрика. Кожен з них має свої переваги і недоліки тому, який краще, відповісти однозначно не вийде. Фахівці рекомендують використовувати їх у тандемі, щоб отримати максимум інформації.

Ми відповіли вам на питання: як створити сайт у WordPress? Цей процес не складний і не займає багато часу, тому із завданням зможе впоратися навіть користувач-початківець CMS. У підсумку ви отримуєте повністю робочий і функціональний інтернет-ресурс. Наступним кроком повинна стати зовнішня і внутрішня оптимізація майданчика і його подальше просування в рейтингах пошукових систем Гугл і Яндекс.


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом