×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Як створити...

При створенні онлайн-сайту важливо скласти чіткий план і ретельно вивчити всі доступні способи. У цій статті ми розглянемо найпростіші кроки, які охоплюють все, що потрібно знати про...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Як створити сайт? Це перше питання, що виникає як у початківців веб-майстрів, так і у підприємців, які хочуть просувати свій бізнес через інтернет. При створенні онлайн-сайту важливо скласти чіткий план і ретельно вивчити всі доступні способи. У цій статті ми розглянемо найпростіші кроки, які охоплюють все, що потрібно знати про розробку сайтів.

Створення ідеї


Перед тим, як створити свій сайт, потрібно визначитися з його тематикою. Встановіть мету і функціональність, яку ви б хотіли отримати. Найпопулярнішими веб-ресурсами сьогодні є:

 • інтернет-магазини;
 • блоги;
 • новинні-сайти;
 • онлайн-спільноти.


Для тих, хто має чітко поставлену мету, вибрати відповідну платформу буде набагато простіше.

Реєстрація домену


Кожен веб-майданчик має своє доменне ім'я. Це адреса, за допомогою якої можна відкрити конкретний сайт у браузері. Домен здатний розповісти про рід діяльності організації та залучити потенційних клієнтів. Доменну зону слід вибирати виходячи зі специфіки онлайн-сервісу.

Процедура реєстрації домену займає небагато часу. Зробити це можна на спеціальних сервісах. Варто тільки придумати броське ім'я, яке буде вільним. Постарайтеся, щоб назва була максимально короткою, тоді вона легше буде запам'ятовуватися відвідувачам. Краще, якщо адреса онлайн-порталу не буде містити цифр і дефісів, оскільки це збільшує ймовірність неправильного введення.

Купівля веб-хостингу


Хостинг являє собою певне місце (дисковий простір) для розміщення проекту, який буде постійно знаходитися в глобальній мережі. Сьогодні існують сотні хостинг-провайдерів, що надають послуги оренди місця на сервері. Головне завдання цих організацій — зробити веб-ресурс доступним для відвідувачів у цілодобовому режимі. Є кілька типів веб-хостингів, вибір яких потрібно здійснювати залежно від масштабу онлайн-проекту:

 • загальний. Надає можливість зберігати кілька онлайн-майданчиків на одному фізичному сервері. Це відповідне рішення для проектів, від яких не очікується великого трафіку;
 • хмарний. Зберігає копію веб-сайту на декількох серверах. Це найкраще рішення для інтернет-магазинів і новинних майданчиків з великою кількістю відвідувачів;
 • VPS-хостинг. Це віртуальний сервер, який забезпечує більше контролю. Ідеально підходить для великих проектів і сайтів, яким потрібне налаштування операційної системи. Використання такого хостингу доцільно в плані економії, оскільки вам не доведеться купувати фізично виділені сервери і витрачати кошти на встановлення і налаштування. Вибирати потрібно тільки того хостинг-провайдера, який надає свої послуги на підставі ліцензії. Довіряйте свій онлайн-проект тільки перевіреним організаціям, тоді він буде працювати як налагоджений механізм.

Особливості вибору платформи


Платформа (рушій) - це система управління контентом. Простіше кажучи - це фундамент, на якому все будується. На даному етапі починається справжня робота. Адже успішність проекту багато в чому буде залежати від основи, яку ви виберете. Умовно розділяють чотири види рушіїв:

 • коробкові. Це загальноприйнятий шаблон з готовими рішеннями (WordPress, Drupal, Joomla, Opencart);
 • самописні. Створюються з нуля під завдання конкретного бізнесу;
  студійні. Це індивідуальні проекти веб-студій, які створюються під запити та вимоги клієнта;
 • конструктори. Це онлайн-платформи, на яких створюються прості сайти без кодів, хостингу і бази даних.


Перед тим, як створити веб-сайт, потрібно попередньо вивчити всі нюанси і намагатися бути на кілька кроків попереду.

Розробка сайтів — це досить копітка робота, яка вимагає певних знань і навичок. Якщо ви не впевнені у власних силах, краще звернеться до фахівців, які заощадять ваш час і зможуть гарантувати успішність проекту. Замовлення сайту у веб-студії надає масу переваг:

 • професійний підхід. Перед тим, як зробити сайт, фахівці аналізують бізнес конкурентів, їх цільову аудиторію та інше. На основі отриманих даних складається грамотна маркетингова стратегія, що дозволяє зробити з онлайн-майданчика робочий інструмент продажів;
 • економія сил і часу. Вам не доведеться самостійно розбиратися у всіх тонкощах і принципах створення веб-ресурсів. Вся відповідальність лягає на плечі виконавців;
  повна відповідність побажанням і потребам потенційних покупців.


Фахівці IT-компанії «ADS group» допоможуть вам розробити онлайн-ресурс, який буде працювати на ім'я компанії і збільшить ваш прибуток.


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом