×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Як створити інтернет...

Як створити інтернет-магазин? На перших етапах можна обійтися своїми силами, але згодом, коли ваш бізнес вийде на новий рівень, бажано почати співпрацю з...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

«Як створити інтернет-магазин?» - це досить популярний запит у пошукові системи за останні кілька років. Вся річ у тім, що Інтернет вже неможливо ігнорувати в плані розвитку бізнесу і залучення нових клієнтів. Тому мало хто з підприємців залишається осторонь і не намагається залучити споживачів у мережі.

Чи популярні інтернет-магазини?


Статистика свідчить, що близько 75% споживачів здійснюють покупки саме за допомогою Інтернету. Приблизно 81% аудиторії шукають потрібні товари онлайн в інтернет-магазинах, щоб порівняти ціну з офлайн точками продажів, і близько 66% все ж вибирають перший варіант. Найбільше замовлень здійснює покоління міленіалів - приблизно 67% з опитаних респондентів, а то старше покоління поки довіряє сайтам менше - всього 28%.

Тобто, популярність бізнесу у форматі онлайн зростає з кожним роком. Тому не мудро, що на створення інтернет-магазину власники вкладають досить великі бюджети, прагнучи досягти успіху на ринку і обійти головних конкурентів.

Покрокова інструкція, як створити онлайн-магазин?


Отже, як створити інтернет-магазин самостійно - чи реально це без допомоги фахівців? Так, цілком, на перших етапах можна обійтися своїми силами, але згодом, коли ваш бізнес вийде на новий рівень, бажано почати співпрацю з професіоналами. А поки ми детально зупинимося на основних кроках:

 1. Ідея. Не варто винаходити велосипед, а лише подивитися на майданчики більш успішних конкурентів. Головне питання не в тому, як зробити інтернет-магазин найбільш оригінальним, а як створити майданчик, який буде зручний і зрозумілий для користувачів. Тобто, ніякої гри зі шрифтами, купи незрозумілих блоків і розділів - все має бути чітко і на своєму місці.
 2. Товарний запас. Не варто забувати, що у вас саме магазин, і споживач повинен бути зацікавлений у вашій продукції, інакше він просто не буде нічого купувати. Також продумайте цінову політику. Щоб було вигідно і вам і клієнту. Тут знову на допомогу прийде аналіз успішних конкурентів в обраній бізнес-ніші.
 3. Реєстрація бізнесу. Щоб створити сайт інтернет-магазин і не боятися приходу податків, вам необхідно зареєструвати офіційно свій бізнес.
 4. Вибрати домен і рушій для майбутнього майданчика, що продає. Отже, домен - це адреса вашого магазину. Назва має бути короткою і пам'ятною. Найкраще, якщо це буде оригінальна назва майданчика.
 5. Найпопулярнішими движками (CMS) за 2019 рік стали: WordPress, Shop-Script 7, PrestaShop, 1C Бітрікс. Практично всі вони мають безкоштовний і платний функціонал, оригінальний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і систему управління. Який з них вибрати - вирішувати вам.
 6. Створення контенту та заповнення карток товарів. Складність швидше полягає не в тому, як відкрити свій інтернет-магазин, а як його правильно наповнити. Користувачі хочуть бачити красиві і чіткі фотографії товару з різних ракурсів, а ще краще відео-огляди, для пошукових систем важливо унікальне наповнення. Краще для цієї роботи найняти професійних копірайтерів і контент-менеджерів, які напишуть адекватні і продають тексти, а також зроблять опис продукції і подбають про якісні зображення.
 7. Продумайте схеми оплати товару. Клієнтам важливо дати вибір, як оплатити замовлення: готівкою або безготівковим способом. Якщо у вас купують вперше, то, природно, споживач віддасть перевагу першому варіанту - самовивезення або ж накладений платіж. Наступні покупки йому буде вигідніше оплатити вам повністю, тому обов'язково необхідно налаштувати прийом оплати з банківських карток та електронних платіжних систем. Також можна з'єднати агрегатор платежів. Сервіс забезпечує роботу відразу з кількома формами оплати продукції і дозволить клієнту внести фінанси зручним для нього способом.
 8. Опрацювання варіантів доставки. І тут вам краще запропонувати аудиторії відразу кілька компаній-перевізників, наприклад, «Укрпошта», «Нова Пошта» і так далі. Саме ці сервіси вважаються найбільш популярними в Україні. Але, можливо, вам підійдуть й інші варіанти залежно від типу продукції, яку ви продаєте.


Отже, тепер ви знаєте в загальних рисах, як створити свій інтернет-магазин. Але є і свої складнощі, адже в деяких випадках вам доведеться мати справу з кодами, а якщо ви в цій справі не маєте досвіду, то ситуацію може виправити професіонал. До того ж виправляти баги і різні технічні помилки, які виникають у процесі роботи сайту, доведеться також виправляти за допомогою фахівців, якщо в цьому недостатньо зведені.

Коли ваш ресурс буде успішно запущений, почнеться процес розкрутки і просування. Але про тонкощі цього процесу ви зможете дізнатися з інших наших статей.

Які є альтернативні варіанти створення майданчика, що продає?


Іноді створення сайту інтернет-магазину на перших порах розвитку бізнесу не надто доцільне вкладення бюджету, тому можна піти альтернативним шляхом і почати продавати свої товари за допомогою соціальних мереж. На цей час найпопулярнішою мережею для продажів вважається саме Instagram. Майданчик орієнтований більше на візуальний контент і там «мешкає» різноманітна аудиторія, серед якої є ваші потенційні покупці.

Що вам необхідно для старту продажів:

 • Створити бізнес-акаунт в Інстаграм. Саме такий формат підвищує лояльність аудиторії і дає більше можливостей у плані реклами ваших послуг;
 • Створення красивих зображень. Ця соцмережа в першу чергу спрямована на візуальний контент, тому вам необхідно створити привабливі та якісні фото товарів, щоб споживач захотів їх купити. Описи повинні бути короткими і по суті: основні характеристики, спосіб застосування (якщо є особливості) і ціна;
 • Постійні оновлення. Слідкуйте за тим, щоб ваш обліковий запис був завжди наповнений свіжою та актуальною інформацією, інакше ви швидко станете нецікавими для споживача.


Отже, цей варіант, як створити інтернет-магазин в Україні користується не меншою популярністю, ніж, якщо ви будете робити повноцінний сайт. Головне, якісно продумати контент-стратегію і грамотно вести свій обліковий запис. Для цього також можна використовувати досвід більш успішних конкурентів.

Але якщо ви не хочете заморочуватися, як зробити свій інтернет-магазин, то за вас це можуть зробити фахівці «ADS group». Щоб дізнатися подробиці, заповнюй форму нижче, і з тобою зв'яжуться наші менеджери!


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом