×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Як зробити дизайн...

Зірковий дизайн і відмінний контент - це дві речі, які характеризують успішний веб-ресурс. Навіть найкращий контент не зможе сяяти на тлі тьмяного дизайну. В результаті всі ваші відвідувачі...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Зірковий дизайн і відмінний контент - це дві речі, які характеризують успішний веб-ресурс. Навіть найкращий контент не зможе сяяти на тлі тьмяного дизайну. В результаті всі ваші відвідувачі просто підуть до конкурента. Замислюватися про те, як зробити дизайн сайту необхідно вже тоді, коли ви тільки вирішили створити новий онлайн-проект.

6 кроків до ідеального веб-сайту

Визначіться з призначенням сайту. Перш ніж приступити до розробки вашого сайту, вам потрібно спочатку чітко зрозуміти його призначення. Дизайн вашого сайту безпосередньо пов'язаний з вашим брендом, і він повинен виглядати автентично і привабливо. «Культура мети» організації відповідає на найважливіші питання про те, хто вона і чому вона існує.

Як тільки ваша мета ясна, фокус зміщується на те, що ви хочете, щоб відвідувачі робили, коли вони потрапляють на ваш сайт. Навіщо він створений? Просто для відображення інформації? Продавати продукти? Щоб отримати реєстрацію? Відповідь на ці питання в кінцевому підсумку буде визначати, як повинен виглядати сайт.

Враховуйте останні тенденції в галузі веб-дизайну. Веб-дизайн розвивається швидко, з деяких тенденцій можна сміливо отримувати уроки. Але варто врахувати, що якщо веб-тенденція актуальна, це не означає, що вона вам підходить. Близько 50% користувачів вважають дизайн найважливішим фактором веб-сайту, тому важливо не поспішати і перед тим як створити дизайн сайту варто подивитися на те, що роблять конкуренти. Проводити дослідження краще за галузями, а не за віком або статтю.