×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Як розкрутити сторінку у...

Як розкрутити сторінку у Фейсбуці? TOP-15 методів, як привернути увагу аудиторії до вашого профілю у...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Отже, в цій статті ми поговоримо про те, як розкрутити сторінку в Фейсбуці. Пропонуємо вашій увазі TOP-15 методів, як привернути увагу аудиторії до вашого профілю.

 • Оригінально оформіть обкладинку та аватар

Просування сторінки у Фейсбук починається з «обличчя», тобто обкладинки і аватара. Це не тільки привабливе зображення, а й один з варіантів реклами бренду. Наприклад, обкладинка аккаунта Amazon. Якщо клікнути за зображенням, на якому рекламується нова книга-бестселер або інший продукт, який буде естетично виглядати в профілі, то ви побачите короткий опис і посилання, де її можна придбати.

Злитні аватар і обкладинка - прекрасний варіант для оформлення особистого аккаунта. Для її створення можна скористатися безкоштовним інструментом - timelinecoverbanner. Виконуйте нескладні інструкції, щоб створити привабливе та креативне зображення.

 

Непогано виглядають анімовані зображення. Але тут головне не переборщити з оригінальність. Особливо, якщо ви просуваєте серйозний продукт, наприклад, інфокурси.

 • Вигадайте адресу, що запам'ятовується

Просування у Фейсбуці піде легше, якщо у вашого акаунта буде проста адреса, яку аудиторія зможе легко запам'ятати. Щоб внести зміни, відкрийте розділ «Інформація» та дотримуйтесь нескладних інструкцій.

 • Підберіть шаблон

Для цього відкрийте параметри, а потім відкрийте «Редагувати сторінку», виберіть шаблон із запропонованого переліку.

 1. Послуги;
 2. Майданчики;
 3. Фірма;
 4. Некомерційна діяльність;
 5. Ресторани і кафе;
 6. Покупки;
 7. «Стандарт».
 • Набудьте кнопку із закликом до цільової дії

Будь-яке просування сторінки в Facebook має в першу чергу мотивувати потенційних клієнтів здійснити цільову дію, тому не ігноруйте кнопки із закликом. Вони з'являються відразу після налаштувань шаблону акаунту, наприклад, якщо ви вибрали зі списку варіант «Послуги», то за замовчуванням з'явиться параметр «Зв'яжіться з нами». Але ви завжди можете замінити її на більш підходящу.

 • Прив'яжіть Instagram-акаунт

Якщо у вас є чинний профіль в Instagram, то варто обов'язково прив'язати його до своєї сторінці FB. Це дозволить запускати таргетовану рекламу (вона налаштовується за допомогою Facebook Ads Manager) і збирати статистичні дані щодо просування акаунтів.

 • Запросіть користувачів FB зі списку ваших email-контактів

Щоб розширити коло передплатників, запросіть людей зі списку ваших email-контактів. Для цього клацніть кнопкою, де намальовано три точки. Вона розташована під обкладинкою сторінки і відзначте «Запросіть друзів зі списку контактів електронної пошти». Після цього вибирайте зручний для вас сервіс. Але працює не для всіх типів сторінок.

До того ж, до цього варіанту, як розкрутити сторінку в Фейсбуці варто ставитися з обережністю, щоб не виглядати дуже нав'язливим. Але і зовсім відмовлятися не варто.

 • Запросіть підписників лайкнути вашу сторінку

На перших порах розкрутка у Фейсбуці справа складна, тому попросіть ваших фоловерів поставити лайк сторінці. Це можете підвищити її рейтинг і залучити більше потенційних клієнтів або передплатників. Для цього клацніть по кнопці з трьома точками, розташованій під обкладинкою, і відзначся «Запросити друзів», встановіть галочку навпроти «Відправити запрошення в Messenger» і напишіть коротке прохання, яке не буде нав'язливим і не викличе негативу.

 • Налаштування швидких відповідей

При натисканні на кнопку «Повідомлення» ваші передплатники або сторонні користувачі соцмережі зможуть відразу отримати відповідь на найпоширеніше запитання. Наприклад, ви анонсуєте захід, і ті, хто зацікавлений в ньому будуть писати вам в ЛС про те, яка вартість участі. Ви можете заздалегідь підготувати текст такого плану: "Спасибі, що виявили інтерес до нашого семінару/заходу. Вартість участі - потрібна сума. Для уточнення інших запитань дочекайтеся відповіді адміністратора або зв'яжіться з нами за контактними телефонами (вказати номери) ".

Це чудовий спосіб збільшити рівень лояльності аудиторії до вашої фірми.

 • Прив'яжіть аккаунт до JivoSite

JivoSite - це онлайн-чат, який дозволить вам швидше відповідати на питання і повідомлення потенційних клієнтів. Щоб прив'язати сторінку до програми, відкрийте параметри сервісу і додайте Facebook як новий канал.

 • Додайте посилання на акаунт у підпис до електронної пошти

Це ще один досить ефективний безкоштовний варіант, як розкрутити бізнес сторінку у Фейсбуці. Ваш підпис побачити будь-яка людина, з якою ви ведете електронну переписку, і при бажанні, зможе зайти і підписатися.

 • Робимо якісний контент

Жоден метод, як просувати сторінку в ФБ не буде ефективним без наявності якісного і залучаючого контенту. Робіть анонси статей з корпоративного бога, влаштовуйте обговорення, постіть актуальну інфографіку, вірусні відеоролики тощо. Загалом, все, що приверне увагу вашої аудиторії.

 •  Якщо у вас інтернет-магазин, то завантажте ФБ-сторінку товари

Для цього варто вибрати з переліку шаблонів «Магазин» і додати продукцію в акаунт у ФБ. Якщо користувач зацікавиться, то при кліку на фото товару, Фейсбук автоматично запропонує людині оформити замовлення.

Цей спосіб допомагає підвищити конверсію на сайті і збільшити кількість продажів, тому нехтувати ним не рекомендується!

 • Постіть брендовані фотографії

Фото з логотипом вашої фірми допоможуть створити оригінальний стиль акаунту. Для цього публікуємо, звичайно ж, якісні фотографії у високій роздільній здатності. Таким чином, ви підвищите впізнаваність компанії в мережі.

 • Закликайте передплатників лайкати пости і робити репости

Заклик повинен бути ненав'язливим і не до кожного посту. Але якщо ви потрудилися написати текст на важливу тему, то в проханні про репост немає нічого ганебного. Навпаки, це приверне увагу не тільки до вашої сторінки, але до важливої проблеми в цілому.

 • Домовтеся про взаємопіар

Це ще один безкоштовний і дуже дієвий метод, як просувати бізнес сторінку у Фейсбуці. Для цього вам треба знайти схожі за тематикою сторінки, але не ваших конкурентів, і з приблизно однаковим числом передплатників. І написати адміністратору в особисті повідомлення текст з пропозицією про співпрацю і взаємну рекламу сторінок. У більшості випадків відмови не буде

Ми рекомендуємо скористатися всіма способами, щоб просунути ваш аккаунт. Але якщо у вас виникають труднощі з розкруткою, то наші фахівці «ADS group» допоможуть вам їх вирішити. Заповнюйте форму нижче. І ми з вами обов'язково зв'яжемося!


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом