×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Як розкрутити інтернет-магазин в...

Розкрутка Instagram інтернет-магазину - ми з вами поділимося 5 найпопулярнішими та найефективнішими способами, як просунути ваш бізнес у цій...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Отже, наша нова тема звучить: Як розкрутити інтернет-магазин в Інстаграмі? Ми з вами поділимося 5 найпопулярнішими та найефективнішими способами, як просунути ваш бізнес у цій соцмережі.

Розставляємо правильні хештеги

Отже, найголовніший помічник, як розкрутити інтернет-магазин в Інстаграмі - це хештег. Якщо ви їх правильно підберете, то забезпечите собі приплив потенційні клієнтів.

Декілька правил підбору хештегів:

 • У рядку пошуку введіть тему, з якою пов'язана ваша продукція. Наприклад, «корейська косметика». Програма вам видасть відразу кілька десятків варіантів, які краще розмістити в пості про конкретний товар, щоб його змогли відшукати;
 • Підберіть оригінальний хештег, який буде пов'язаний конкретно з вашим магазином або продуктом. Часто це робиться при запуску рекламної кампанії, щоб споживач міг знайти продукцію певного бренду. Але на перших порах розкрутки краще почекати з креативом;
 • Хештег повинен відповідати тому, що зображено на фото. Якщо ви будете постити все підряд, лише б користувачі переходь до вас на акаунт, користі буде небагато - люди просто не будуть затримуватися на сторінці, не виявивши того, що шукали.
 • Також варто проставляти і геотеги, якщо у магазину є шоу-рум або ж інша офлайн точка, де споживач може подивитися товар.

Взаємопіар

Отже, як просувати інтернет-магазин в Інстаграм ефективно і безкоштовно? Це можна зробити за допомогою ваших друзів, які підписані на сторінку. Ви можете попросити їх у сториз або в пості дати посилання на ваш магазин і написати пару позитивних коментарів про вашу діяльність. Це забезпечить вам нових передплатників і потенційних покупців.

Також ви можете підшукати акаунт інших онлайн-магазинів, які не є вашими конкурентами, але мають схожу цільову аудиторію і зацікавлені в піарі. Наприклад, ви продаєте косметику, значить, вам потрібно шукати продають профілі майстрів у б'юті-сфері - візажистів, перукарів і так далі.

Як знайти акаунти для взаємопіару:

 • Вручну. Для цього використовуємо все ті ж хештеги і геотеги. Важливо зупиняти свій вибір на тих сторінках, які мають приблизно те ж число передплатників, що і ви. Популярні і розкручені сторінки в рідкісних випадках погоджуються розмістити пост про більш «молодих» продавців;
 • У Фейсбуку або в Інстаграмі є спеціальні спільноти, де власники бізнес-акаунтів шукають інших користувачів для взаємного піару;
 • Зробіть пост про те, що ви шукаєте партнерів для взаємопіару і поставте до нього хештеги в стилі # sfs або # взаємний піар. Потім залишиться лише дочекатися, коли до вас в Директ напишуть люди, які зацікавлені в такому методі просування. Плюс саме такого способу в тому, що вам напишуть тільки ті, хто на 100% готовий почати співпрацю з вами.
 • Даний метод вважається одним з найбільш ходових, як розкрутити інтернет-магазин в Інстаграм безкоштовно і при цьому з досить непоганими результатами для власника сторінки. Головне, щоб ваш профіль був цікавим і якісно оформленим, тоді більша кількість власників торгових сторінок захочуть з вами співпрацювати.

Розповісти про себе на сторінці відомого блогера або зірки

Отже, у багатьох «відомих» сторінок бувають пости, де вони спілкуються з фантами і щоб активність аудиторії зросла, просять поділитися в коментарях, чим захоплюються їхні фанати. Так от, ви можете розповісти про те, чим займається ваш магазин. Краще це робити з вашого особистого профілю, написавши про те, що ви є власником магазину з продажу одягу, косметики, і так далі і кому цікаво, можете дати посилання в директ. Так вас точно не звинуватять у спамі, а ви отримаєте на 100% зацікавлених у вашій продукції споживачів.

Це ще один популярний і при цьому абсолютно безкоштовний метод, як розвивати інтернет-магазин в Інстаграмі і при цьому привести реально зацікавлену аудиторію на ваш аккаунт.

Влаштовувати розіграші та акції

Як розкрутити свій інтернет-магазин в Інстаграмі? Дуже просто - влаштуйте розіграш. Виберіть подарунок, який зацікавить вашу аудиторію і запропонуйте їм поставити під постом лайк, а в коментарях відзначити друга, кому була б цікава ця продукція. Обов'язкова умова: це не повинні бути торгові сторінки. Чим більше коментів, тим вище шанс на перемогу, а у вас більше цільових підписок.

Переможця обирають за допомогою спеціальної програми. Краще провести розіграш в прямому ефірі. Тоді, ваш інтернет-магазин Інстаграм зіткнеться з меншою кількістю негативу від тих, хто не виграв - все по-чесному і абсолютно прозоро.

Влаштовувати акції - це ще один метод, як просунути інтернет-магазин в Інстаграм. Ви можете раз на тиждень або місяць влаштовувати розпродаж, щоб підвищити активність аудиторії і мотивувати зробити покупку у вас.

Таргетована реклама

Це дуже ефективний. Але платний спосіб, як просувати інтернет-магазин в Інстаграмі. Його головний плюс полягає в тому, що реклама налаштовується на вашу цільову аудиторію, яка може бути зацікавлена у вашому продукті. Її можна запустити через Інсту або Фейсбук. Другий варіант дозволяє налаштувати більш точно. Для цього вам знадобиться перевести створити бізнес-профіль і синхронізувати його з акаунтом на FB.

При налаштуванні таргетованої реклами враховують такі параметри ЦА:

 • Пол;
 • Місце проживання;
 • Вік;
 • Інтереси.

Ми радимо налаштувати відразу кілька варіантів реклами, щоб подивитися, який з варіантів принесе більше користі і допоможе залучити покупців і підвищити продажі. Цей спосіб, як розкрутити свій інтернет-магазин в Instagram, вважається найдієвішим, але при цьому вимагає фінансових вкладень.

Підіб'ємо підсумки

Ми розглянули найбільш популярні варіанти, як правильно просувати свій Instagram інтернет-магазин. Вони бувають як платними, так і безкоштовними. Ми рекомендуємо використовувати їх всі в комплексі, щоб домогтися більшого ефекту від розкрутки. Але не варто забути, що у вас нічого не вийде без якісного і різноманітного товару, адекватних цін і хорошого наповнення профілю, тому саме цьому потрібно приділити час в першу чергу.

Крім того, ви можете звернутися за допомогою до спеціальних «ADS group». Ми знаємо, як розкрутити ваш профіль і підвищити кількість продажів. Цікаво? Заповнюйте форму нижче, і ми з вами обов'язково зв'яжемося.


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом