×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Як розкрутити інтернет-магазин одягу в...

У цій статті ми розповімо, як розкрутити інтернет-магазин одягу в...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

У цій статті ми розповімо, як розкрутити інтернет магазин одягу в Інстаграмі.

Розкрутка в Instagram: з чого почати?

На перших етапах вам потрібно подбати про якісні фотографії продукції. Найкраще зробити фотозйомку в професійній студії, щоб показати майбутнім покупцям товар з різних ракурсів і в кращому світлі. Навіть якщо ви пропонуєте брендовий, якісний і при цьому за помірною вартістю одяг, якщо зображення не будуть привабливими, то навряд чи ви зможете розкрутитися і завоювати велику аудиторію.

Потім вигадайте назву. Інтернет магазин одягу в Інстаграм може називатися аналогічно вашому вже існуючому, якщо у вас вже запущений сайт або ж ви працюєте в режимі офлайн.

Зареєструйте бізнес-акаунт. Це дасть вам більше переваг, оскільки за рахунок спеціальних кнопок для швидкого зв'язку з продавцем. До того ж ви зможете налаштовувати таргетовану рекламу зі свого аккаунта в Інстаграмі, а не за допомогою кабінету в Фейсбук.

Встановіть аватар. Як правило, це логотип вашої компанії. Бажано, щоб зображення було унікальним. Заповніть опис профілю: чим займається ваш магазин, вкажіть сайт, якщо він є. Все повинно бути ємко і коротко, для привернення уваги можна розбавити емодзі.

Потім приступаємо до розробки контент-стратегії. Інтернет-магазин одягу в Інстаграмі - це не тільки торговельний майданчик, а й ресурс для спілкування та отримання швидкого зв'язку від аудиторії. Публікації повинні виходити регулярно. Якщо ви завантажуєте нову колекцію, то робіть пости з анонсами, щоб «підігріти» аудиторію. Не нехтуйте описом товару: розмір, склад тканини, вартість.

Обов'язково робіть огляди в сториз. Це можуть бути як фото нового надходження, розпакування товару або ж демонстрація найпопулярніших моделей. Ви можете відповісти на найпопулярніші запитання своїх споживачів. Загалом, публікації повинні бути корисними і цікавими для вашої аудиторії.

Безкоштовні методи розкрутки

Отже, як розкрутити Інстаграм магазин з нуля? У цьому розділі ми поговоримо про безкоштовні методи просування, якими не варто нехтувати. Вони теж здатні принести вашому акаунти користь і допомогти на перших порах отримати перших передплатників і клієнтів:

Використовуйте хештеги. Саме ці тематичні мітки способи привести до вас клієнтів. Щоб зрозуміти, які хештеги використовувати, подивіться на акаунти ваших успішних конкурентів. Також вам допоможе пошук. Почніть вводити цікаву вас мітку, наприклад, «купити туфлі» і система сама запропонувати вам аналогічні варіанти, які використовують споживачі, коли хочуть придбати подібний товар;

Розкажіть про свій акаунт в інших соціальних мережах, наприклад, у Фейсбук. Ваші друзі обов'язково відгукнутися на заклик підписатися на ваш Інстаграм і ви буквально за пару годин отримаєте перших фоловерів. Не соромтеся написати пост у вашому профілі і попросити зробити репост;

Коментуйте публікації під вашим бізнес-профілем. Але не варто в постах рекламувати свій аккаунт і просити на нього підписатися. Цей крок сприймається вкрай негативно;

Влаштовуйте конкурси та розіграші. Ніщо не мотивує так аудиторію, як отримання безкоштовного подарунка. Зробіть головною умовою конкурсу, щоб користувач відзначив свого підписника, якому теж буде цікава ваша пропозиція. Це не повинен бути блогер або інтернет-магазин, інакше виграш анулюється. Результати оголосіть під час прямої трансляції або запишіть відео і киньте в сториз, щоб аудиторія бачила, що все чесно;

Крос-постинг. Головне підібрати акаунт за схожою тематикою, але не є вашим конкурентом і з тією ж ЦА, наприклад, ви продаєте одяг, вам краще підшукати профілі, які торгують взуттям і аксесуарами. Вибирайте акаунти, у якої кількість передплатників однакова з вами. Топові профілі навряд чи захочуть розмістити відгук про вас. Потім зв'язуйтеся з власником і запропонуйте їм розмістити сториз або публікацію про вас, а ви в свою чергу зробите теж саме для них.

Платні методи розкрутки

Безкоштовні методи дуже довго можуть не приносити результату, адже в даній ніші висока конкуренція. Як розкрутити інтернет-магазин одягу в Інстаграмі швидше? Використовувати платні способи просування.

Таргетована реклама в Інстаграм - це найбільш ефективний спосіб, як почати продавати товари. Для цього вам необхідно пов'язати ваш аккаунт з вже діючим у Фейсбуку, але якщо у вас вже підключений бізнес-аккаунт, то цього робити не потрібно - цей крок ви вже зробили раніше. Ви можете налаштовувати таргетинг прямо з Інстаграму, або скористатися Ads manager в ФБ. Останній варіант вважається більш ефективним за рахунок більшого вибору цілей і точного визначення цільової аудиторії. Втім, ви можете зробити тести і вирішити, який варіант є у вашому випадку більш ефективним.

Природно, що для таргетованої реклами потрібен бюджет. На жаль, без витрат на рекламу вам буде досить складно розкрутитися і обійти своїх конкурентів. І бажано відразу не вкидати по максимум тільки в одну рекламну кампанію грошей, а запустити кілька компаній, щоб подивитися яка краще окупається і приносить клієнтів.

Замовити рекламу у блогерів. Така реклама коштує недешево, та й акаунт потрібно підібрати такий, де «мешкає» ваша цільова аудиторія і має позитивну репутацію. У топових блогерів вартість публікації або сториз досить висока. Та й останні дослідження показали, що багато брендів стали менше співпрацювати з профілями з тисячною аудиторією. Частіше почали звертатися до профілів з меншою кількістю підписок, але більш активними фоловерами. Та й ціна такої реклами істотно нижча, що дозволяє заощадити. Крім того, з такими людьми можна домовитися про бартерну співпрацю. Тобто, ви їм висилаєте товар, а вони роблять на нього огляд і рекомендують ваш онлайн-магазин.

Чого не потрібно робити під час просування

У деяких статтях на тему, як почати продавати одяг в Інстаграмі, написано, що можна використовувати для просування аккаунта спеціальні інструменти з накруткою лайків і передплатників. Вартість такої послуги зовсім не дешева, а користі від неї нуль. Справа в тому, що навіть, якщо вас не забанять, у вас з'явиться «мертва» аудиторія. Можливо, на перших порах це зіграє свою роль, мовляв, у вас є фоловери, значить, на ваш профіль можна підписатися. Але краще ці гроші вкласти в хорошу таргетовану рекламу, яка принесе більше користі..

Також ви можете звернутися за допомогою в «ADS group». Наші фахівці мають досвід у просуванні інтернет-магазинів в Інстаграм з нуля. Зацікавило? Тоді, заповнюйте форму нижче, і вами зв'яжеться наш менеджер і розповість подробиці співпраці з нами.


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом