×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Як розкрутити...

У цій статті ми поділимося з вами секретами, як розкрутити Інстаграм...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

У цій статті ми поділимося з вами секретами, як розкрутити інстаграм магазин.

Чому саме Instagram?

Зараз ця соцмережа стала чи не найбільш топовою для бізнесу. Саме тут «мешкає» цільова аудиторія більшості бізнес-ніш. Тому, якщо ви хочете відкрити свій магазин, Інстаграм - це відмінна платформа для отримання прибутку.

По-перше, зареєструвати профіль не варто ні копійки. По-друге, не потрібно ламати голову над унікальним дизайном, але якщо у вас вже є сайт, то це відмінне джерело цільового трафіку на ваш веб-ресурс. По-третє, є безлічі способів розкрутки магазину, в тому числі і безкоштовні.

Створюємо бізнес-профіль

Інстаграм магазин - це в першу чергу продає ресурс, тому для нього краще не використовувати особистий профіль. Бізнес-аккаунт дозволяє підвищити рівень лояльності споживача, а також має поліпшений для бізнесу функціонал: кнопки зв'язку, можна налаштувати Гугл-карту, щоб людина могла швидше знайти ваш офіс або шоу-рум, запускати таргетовану рекламу в сториз та інше.

Щоб скористатися цією опцією потрібно прив'язати Інстаграм-сторінку з профілем на Фейсбуці.

Не забувайте про заклики до дії та URL-сайту в шапці профілю

Саме шапка аккаунта - механізм просування вашого бренду в мережі. Саме заклик до дії, розташований у цій галузі. Допомагає отримати трафік на ваш веб-ресурс, або на сторінку певного продукту або будь-який інший розділ сайту.

Як правильно написати текст:

 • Поясніть аудиторії, що їй потрібно робити і куди натискати, наприклад, «Клікайте за посиланням, якщо хочете купити крутий подарунок коханому!» або «Подивіться огляд нашої нової колекції одягу»;
 • Використовуйте емодзі для візуального привернення уваги.
 • Але й інформація повинна бути актуальною для аудиторії. Ніхто не буде переходити за посиланням, якщо споживача буде чекати нецікавий і нудний відеоролик або неякісна продукція. Тому в першу чергу варто досконально вивчити свою ЦА, щоб знати, на які пропозиції вона швидше відреагує.

Продаючий контент

Отже, головний спосіб, як розкрутити Інстаграм магазин - це постити цікавий і якісний контент. Не забувайте, що ця соцмережа спрямована на візуал, тобто, вам необхідно в першу чергу подбати про привабливі зображення вашої продукції і бажано з усіх ракурсів, щоб споживач міг краще розглянути майбутню покупку.

Кожен пост повинен асоціювати з вашою компанією, тому заздалегідь продумайте фірмовий стиль постів. Краще для початку подивитися успішні профілі ваших головних конкурентів, щоб отримати порцію натхнення.

Використовуйте хештеги

Саме хештеги - це головні помічники, якщо вам потрібно розкрутити магазин в Інстаграм. Вони допомагають потенційному клієнтові знайти потрібний товар і вибрати вашу компанію з тисячі інших. Тому не забуваємо проставляти їх при кожній новій публікації.

З часом, коли магазин стане більш популярним, можна придумати пару-трійку брендових хештегів, які будуть асоціюватися з вашою компанією і допоможуть споживачам стежити за оновленнями. Також бажано розбавляти хештеги текстом, щоб вони виглядали більш природно і мотивували користувачів їх ставити в пошук, щоб стежити за публікаціями вашого профілю.

Таргетована реклама

Це, мабуть, найефективніший спосіб, як розкрутити магазин в Інстаграм. Втім, перш ніж почати її налаштовувати, визначіться з цілями, яких ви хочете досягти:

 • Впізнаваність бренду;
 • Збільшення кількості фоловерів;
 • Підвищення конверсії.

Є всього п'ять типів таргетованих оголошень в Інстаграмі:

 1. Фото, щоб показати один або кілька товарів з асортименту магазину;
 2. Відео. Ролик займає максимум 60 секунд і демонструє переваги продукції, щоб залучити більше клієнтів;
 3. Кільцева галерея. З її допомогою можна продемонструвати товар з різних ракурсів;
 4. Слайди. Вони включають в себе 10 фото товарів, які об'єднані в короткий родик, щоб краще продемонструвати асортимент;
 5. Добірка, щоб продемонструвати продукт у повному форматі.

Покази можуть бути налаштовані як для стрічки, так і для сториз. Для початку варто спробувати кожен варіант, щоб визначитися, який краще представить ваш магазин через Інстаграм і завоює більшу кількість передплатників і клієнтів.

Влаштовуйте конкурси та проводьте акції

Ще один спосіб, як розкрутити магазин Інстаграм - це влаштовувати конкурси і дарувати подарунки за лайки і позначку друзів у коментарях. Також умовою участі може стати репост публікації в сториз, щоб збільшити охоплення і залучити більше споживачів.

Переможець оголошується рандомним шляхом. Ми рекомендуємо проводити розіграші в прямому ефірі, щоб продемонструвати передплатникам, що все по-чесному. Це підвищує рівень лояльності до бренду.

Спілкуйтеся з аудиторією

Просування магазину в Інстаграм здійснюється і за допомогою спілкування з передплатниками. Не залишайте без уваги жодне питання в коментарях. Так ви не тільки сприяєте продажам, але і збільшуєте градус довіри до компанії. Особливо важливо для користувачів, як компанія відпрацьовує негативні пости.

Не забувайте створювати різні опитування. Залученість аудиторії також створюють різні ігри. Подивіться, як це роблять ваші розкручені конкуренти, щоб почерпнути пару ідей.

Підключайте інші соціальні мережі

Розкрутка магазину в Інстаграм піде швидше, якщо ви розповісте про свою компанію в Фейсбуці або в Твіттері. Це допоможе збільшити кількість передплатників і збільшити інтерес до вашої компанії.

Проводьте прямі ефіри

Прямий ефір - це ще один безкоштовний і ефективний спосіб розкрутки бренду в Інстаграмі. Там ви зможете дати відповіді на найпопулярніші запитання користувачів, зробити огляд новинок або просто поспілкуватися з аудиторією.

Підіб'ємо підсумки

Просування бізнесу в соціальних мережах вимагає багато часу і постійної роботи над якістю контенту і взаємодії з аудиторією. Щоб справи йшли швидше, доведеться вкласти бюджет у таргетовану рекламу.

Але також ви можете скористатися і допомогою професіоналів. SMM-фахівці з «ADS group» знають, як розкрутити магазин в Інстаграм з нуля. Заповнюйте швидше форму знизу, і з вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер!


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом