×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Як просунути...

Як просувати...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Як просувати Telegram-канал?

У зв'язку з блокуванням популярних соціальних мереж (ВКонтакте, Одноклассники) в Україні, а також через зростаючу потребу в швидкому спілкуванні та пошуку потрібної інформації через інтернет настала епоха бурхливого розвитку месенджерів. Що цінують користувачі найбільше?

Мінімум нав'язливої реклами, максимум користі для себе, а також можливість цікаво провести дозвілля і обмінятися повідомленнями з родичами, колегами, знайомими. Ось де приховані невичерпні джерела нового прибутку, а також потенційні клієнти для вашої фірми!

Фахівці студії ADS Group розкажуть, як просунути Telegram канал, а також познайомлять з основними етапами процесу. Ми знаємо, як досягти вражаючих результатів за короткий проміжок часу!

Характерні відмінності ресурсу

Як і зведення прогнозів погоди, інтерактивні карти та інші посилання, Телеграм канали щодня переглядає безліч людей. Багато українців заходять туди через мобільні пристрої, оскільки це просто, доступно, зручно. Унікальну особливість месенджера активно використовують маркетологи для успішного вирішення різноманітних завдань. Фішка полягає в тому, що люди шукають авторитетну думку або експертну оцінку, їм нецікаво читати довгий пост, написаний в нейтральному тлі.

Що можна зробити за допомогою цього ресурсу? Насправді його можливості настільки широкі, що тут стають реальністю найсміливіші ідеї. Ось те, з чим Telegram messenger чудово справляється сьогодні:

 • масштабна клієнтська підтримка, отримання зворотного зв'язку, відгуків, рекомендацій;
 • підвищення впізнаваності окремого продукту або цілого бренду (в межах регіону, цілої країни або континенту);
 • помітне збільшення трафіку;
 • ефективне залучення нових учасників до чергової рекламної акції, розширення цільової аудиторії;
 • солідне підвищення рівня продажів продукції або послуг (у підсумку - зростання доходів).

Особливий плюс, притаманний розкрутці Телеграм каналу - робота не тільки на «теплих», а й на «холодних» контактах. Новим клієнтом легко стає людина, яка донедавна навіть не чула про вашу компанію! Давайте розберемося, чи дійсно все так чудово на практиці.

Унікальні привілеї ресурсу

На сьогоднішній день, на думку багатьох фахівців, Телеграм месенджер залишається найпростішим у використанні. Тут немає серйозних обмежень для користувачів, властивих іншим популярним платформам.

Зате є маса інших достоїнств:

 • розширені можливості встановлення (мобільний додаток, вхід через браузер або спеціальну програму на стаціонарному ПК);
 • індивідуальний підбір функцій;
 • наявність ефективної пошукової системи;
 • можливість ділитися цікавими файлами з іншими користувачами;
 • висока швидкість роботи;
 • забезпечення безпеки для юзерів;
 • відсутність тарифікованої плати за користування (відкриття акаунта не тягне за собою справляння будь-яких коштів).