×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Як просунути сайт на Prom і відірватися від...

IT-компанія ADS group пропонує всім власникам інтернет-сайтів, розміщених на торговій онлайн-платформі Prom, послуги SEO-просування за найдоступнішими цінами в...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

IT-компанія ADS group пропонує всім власникам інтернет-сайтів, розміщених на торговій онлайн-платформі Prom, послуги SEO-просування за найдоступнішими цінами в Україні. Для нашої команди абсолютно не має ніякого значення вік і тематика вебресурсу. Ми готові розробити для вас індивідуальну стратегію просування в пошукових системах Google і Яндекс. Особливо актуальною дана пропозиція буде для представників оптових і роздрібних продажів одягу, взуття та аксесуарів.

Навіщо замовляти послугу SEO?

Багато представників середнього і малого бізнесу вважають, що розміщення на даному інтернет-майданчику вирішує всі стандартні питання оптимізації та просування інтернет-магазину в мережі. Однак, це не зовсім так. Зрозуміло, такий великий портал як Prom надає деякі базові налаштування, варіанти шаблонів дизайну, організаційні модулі та інше. Додаток, розроблений спеціально для клієнтів даного майданчика, лише разово автоматично оптимізує ваш сайт для пошуковиків. Всі наступні оптимізації ви можете довірити тільки професіоналам, оскільки пошукові системи регулярно впроваджують в роботу інноваційні розробки і змінюють звичні алгоритми.

Річ у тому, що спектр дій та інструментів, що застосовується сапорт-службою Prom в рамках наданих пакетів, є обмеженим і не дає можливості опрацювати всі канали і механізми залучення зацікавлених покупців ваших послуг і товарів. Відповідно це є значним обмеженням для підвищення рівня доходів власників бізнесу та підприємців, які обрали в якості інтернет-представництва своєї компанії саме даний онлайн-майданчик. Команда професіоналів у галузі пошукового просування ADS group підходить індивідуально до вирішення актуальних для кожного підприємця питань. Ми використовуємо перевірені авторські технології вебпросування, які протягом багатьох років показують свою ефективність.

Ось деякі приклади результатів нашої роботи:

Приклад 1: assorti-odessa.com.ua - Прямий постачальник жіночого одягу

Приклад 2: rusher.com.ua - Інтернет-магазин одягу.

Які інструменти ми використовуємо для просування сайтів на Prom?

Search Engineering Optimization (SEO) - це ряд маніпуляцій, які дозволяють просунути вебсайт в ТОП і забезпечити відповідність кожної сторінки порталу сучасним вимогам систем пошуку. Правильні налаштування і своєчасна оптимізація допоможуть залучити більше число потенційних клієнтів і збільшити середній чек.

Наші фахівці:

 • Оперативно налагодять процес залучення цільової аудиторії з пошукових систем Google і Яндекс;
 • Коректно заявлять на всю мережу Інтернет про ваш ресурс і популяризують бренд;
 • Використовують виключно «білі» методи розкрутки;
 • Своєчасно забезпечать зростання конверсії і контроль аналітики.

Також ви можете розраховувати на суттєве підвищення показників відвідуваності та збільшення числа транзакцій внаслідок використання таких ефективних інструментів нашими експертами як:

 • Продумана розбивка каталогу на категорії та підкатегорії;
 • Оптимізація метатегів;
 • Внутрішня перелінковка;
 • Розширення природного посилального профілю та нарощування посилальної маси;
 • Створення якісного, унікального та корисного текстового контенту.

Розробка індивідуальної стратегії і застосування найефективніших інструментів допомогло збільшити число продажів, а також вивести інтернет-портали в ТОП цілого ряду компаній, що працюють у сфері реалізації одягу та взуття.

Чому замовляти послугу потрібно в ADS group?

Наша компанія протягом понад сім років діяльності прагне стати для своїх клієнтів не тільки надійним партнером в області розвитку бізнесу, а й готова забезпечити необхідну підтримку в процесі просування і масштабування online-ресурсу. Команда кваліфікованих експертів докладе максимум зусиль для досягнення поставлених цілей. Чудовим доказом цього є ряд переконливих кейсів, представлений нашою компанією. Ваш успіх уособлює наші досягнення! Давайте разом виведемо ваш онлайн-бізнес на новий рівень!

У розгорнутому вигляді результати просування сайтів, створених на платформі Prom, представлені в кейсах:

Кейс assorti.com.ua

Кейс rusher.com.ua

З усіх питань звертайтеся за телефонними номерами:

(099) 602-07-70; (093) 602-07-70

Наші контакти!


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом