×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Як просувати...

У цій статті ми розглянемо основні способи просування...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Як просувати сайт? - це питання ставлять багато власників онлайн-магазинів та інших інтернет-проектів. У цій статті ми розглянемо основні способи просування веб-ресурсу.

Визначаємо головні цілі сайту


Якщо ви хочете просунути сайт, то вам для початку варто визначити, що конкретно ви хочете від майбутнього веб-ресурсу. Наприклад, просунути свій бренд, презентувати новий продукт, відкрити інтернет-магазин і отримати прибуток. Від цього залежить тип майданчика, який потрібно створити і правильно заповнити:

 • односторінковий ресурс або лендінг пейдж;
 • сайт-візитка;
 • масштабний корпоративний ресурс;
 • інтернет-магазин.


Якщо з цим усім зрозуміло, переходимо до наступних кроків.

SEO: перевірений спосіб розкрутки
 

Просування сайту в інтернеті практично неможливе без використання SEO. Якщо ви неправильно склали семантичне ядро вашого ресурсу або зовсім цього не зробили, то потрапити в ТОП видачі вам не вдасться.

Щоб правильно скласти список релевантних ключів використовуються різні сервіси. Вони бувають платними і безкоштовними. До перших належать: Google Keyword Planner і Trends, Генератор ключових слів. За сервіс Key collector, який вважається одним з найпопулярніших у спільноті сіошників, доведеться заплатити. Якими інструментами скористатися, буде залежати від вашого бюджету, але ми радимо спробувати все і потім вже визначитися.

Ви повинні підбирати ключі для кожної веб-сторінки та розділу. Якщо цього не зробити, то розкручувати сайт можна нескінченно, так і не домігшись позитивного результату.

Контент: унікальність і користь


Не знаєте, як просунути сайт або справа завмерла навіть при наявності унікального і зручного для користувачів дизайну? Тоді справа в контенті! Він повинен бути:

 • унікальним на 100%;
 • корисним і цікавим для відвідувачів;
 • структурованим, щоб інформація легко засвоювалася;
 • що розкриває головну тему, вказану у заголовку.


Багато хто робить головну помилку - копіює тексти зі сторонніх ресурсів. З таким наповненням ваш портал ніколи не буде рости у видачі! Завжди враховуйте ключові слова при складанні описів товарів, інформації про вашу компанію і послуги. Давайте більше корисних порад, наприклад, як полагодити мотор авто своїми руками і так далі. Експертні статті здатні підняти ваш рейтинг і розкрутити ресурс.

Використовуйте соціальні мережі


Як просувати сайт без використання соцмереж? Якщо ви хочете підвищити впізнаваність вашого онлайн-ресурсу, то у вас це навряд чи вийде. Тому використовуйте свої акаунти, щоб прорекламувати ваш портал. Створюйте цікаві пости, наприклад, у вигляді сториз, підкріплюйте до них якісні фотографії і публікуйте.

Також ви можете купити рекламу в тематичних групах або у блогерів. Таким чином, ви залучите більше зацікавлених користувачів, які можуть стати вашими постійними клієнтами і покупцями.

Розміщення статей на інших сайтах


Цей спосіб більш витратний, ніж реклама в соціальних мережах, але не менш ефективний. Вам слід вибрати тільки тематичні ресурси і ті, які знаходяться в ТОПі пошукових систем. Ще одна умова, майданчик має бути відвідуваним і з активною аудиторією, адже вам важливий не сам факт розміщення посилання, а цільовий трафік безпосередньо на веб-сайт.

І ще один спосіб, як розкрутити сайт - співпраця з нашою компанією ADS group. Заповнюйте форму нижче, і з вами зв'яжеться наш менеджер!


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом