×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Як отримувати замовлення з Google Shopping...

Компанія Google вирішила зробити внесок у пожвавлення торгівлі, і вирішила відкрити до кінця 2020 року доступ українським підприємцям до сервісів Google Shopping і Google Merchant Center на безкоштовній...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Як отримувати замовлення з Google Shopping безкоштовно

Пандемія, викликана вірусом, що стрімко поширюється, внесла свої корективи в усі галузі господарської діяльності, в тому числі і в сферу e-commerce. Зробити внесок у пожвавлення торгівлі вирішила компанія Google, яка збирається відкрити до кінця 2020 року доступ українським підприємцям до сервісів Google Shopping і Google Merchant Center на безкоштовній основі.

Що це обіцяє

Налаштувавши Google Shopping можна буде отримати значно більше переходів на сайт інтернет-магазину з платної та безкоштовної видачі цього сервісу. Google Merchant Center дозволяє завантажити будь-які товари і демонструвати їх в Google Shopping на різних платформах пошукової системи. Але, щоб не платити за кліки, спочатку доведеться потрудитися і завантажити продукцію в Merchant Center. Грамотно налаштований Google Shopping працює без збоїв, досить ефективно і приносить бажані дивіденди. І, звичайно ж, вже влаштувався в мобільних додатках. У смартфоні більш просунута версія, тому зображення виграє за рахунок більшого масштабування. Особливо привабливо виглядають товари з групи «Одяг». Зверніть увагу: у верхньому рядку видачі йде платна демонстрація, за нею слідує безкоштовна.

Як користуватися

Щоб не упустити можливість, радимо вже зараз пройти реєстрацію в Surfaces across Google. Для цього зайдіть в Merchant Center, клікніть «управління програмами». У висвітленому віконці «Платформи Google» поставте галочку біля «Активно». Тим бізнесменам, хто ще не включився в Shopping від Google і не уявляє, як скористатися багатообіцяльним благом, пропонуємо свою допомогу. Наші фахівці підключать, завантажать і навчать працювати. Часу порозкинути мізками не так вже й багато, більш розторопні скоро почнуть торгівлю. А їх не так вже й мало. За неперевіреними даними близько 30% вже активно стукають клавішами. Американські підприємці впевнено користуються люб'язністю потужної корпорації і успішно надолужують згаяне під час карантину.


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом