×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Як набрати підписників в...

Наші фахівці ADS group поділяться з вами дієвими лайфхаками, які ви можете застосовувати на практиці вже...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Як набрати передплатників в Інстаграм, якщо ви тільки розкручуєте свій аккаунт? Багатьом здається, що дуже складно, але навіть без використання заборонених «чорних» методів, за які можна відхопити бан від соцмережі, це цілком можливо. Головне, це постійна робота над поліпшенням якості контенту і спілкування з аудиторією.

Наші фахівці ADS group поділяться з вами дієвими лайфхаками, які ви можете застосовувати на практиці вже зараз.

З чого почати?

Як набрати передплатників в Інстаграм без якісного і залучаючого контенту? Ніяк! Але що робити, якщо у вас абсолютно немає ідей на цей рахунок, то ви можете моніторити ваших конкурентів, щоб почерпнути натхнення саме там. Не потрібно копіювати всі один в один, достатньо звернути увагу, які публікації отримують більший відгук: красиві фото в якомусь певному стилі, пости, які зачіпають якісь теми, який найбільш актуальний для даної аудиторії.

Виберіть собі список тем, які ви могли б самі висвітлювати, визначіться з дизайном і поекспериментуйте з обробкою ваших фото. Все таки Інста - це в першу чергу візуальна соціальна мережа, тому особливий акцент потрібно робити саме на привабливий відео- і фотоконтент, а потім вже підтягувати цікаві пости, які залучають передплатників у дискусію.

Потім переходьте до того, щоб нарощувати вашу аудиторію. Отже, як набрати передплатників в Інстаграмі? Почніть лайкати пости і писати коментарі. Виберіть профілі, які найбільш схожі з вашою тематикою, наприклад, ви тревел-блогер, значить, шукайте людей, які теж небайдужі до подорожей. Для цього можна використовувати спеціальні тематичні хештеги. З більшою ймовірністю багато людей на вас також підпишуться, якщо ваш контент буде досить цікавим. Тому продумайте саме контент-стратегію, а потім переходьте до активних дій з нарощування кількості передплатників.

Як отримати більше фоловерів за допомогою хештегів?

Як набрати багато передплатників в Інстаграмі за короткий термін? Такий спосіб, звичайно, не дуже хороший для інтернет-магазинів, але можна спробувати на перших порах, щоб ваші потенційні клієнти побачили, що на ваш аккаунт підписані люди. Деякі блогери використовують його, щоб набрати першу тисячу фоловерів, а потім вже запускати рекламу і приступати до інших більш активних дій.

Для цього використовуються спеціальні хештеги: #followme #like4like или #instadaily. Просто гортай фото, які будуть продемонстровані по даному хештегу, щоб поставити їм лайк і поставте позначку. Вам потрібно в середньому зробити цю маніпуляції тисячу разів. Так, це досить трудомісткий процес, але якщо ви будете проробляти це кілька днів поспіль, то результат буде досить вражаючим. А головне, що це безкоштовно!

Комунікація з аудиторією

Ще один спосіб, як залучити передплатників в Інстаграм, це постійно контактувати з вашими потенційними передплатниками і фоловерами. Просто лайкайте їх фото, пишіть коментарі, відповідайте на їхні запитання у вашому профілі. Це все вам забезпечити повний контакт з людьми, а саме це і цінується аудиторією найбільше. Користувачі з більшим полюванням будуть підписуватися на блогера, який готовий відповідати на їхні повідомлення і вести з ними діалог.

Не потрібно писати есе під кожним фото. Досить коротких позитивних фраз, щоб встановити контакт з людьми. Ви можете просто поставити емодзі, щоб заощадити свій час, але все персоналізоване звернення буде більш ефективно.

Також не варто реагувати на кожен пост. У користувача може складеться враження, що ви за ним стежите. Вибирайте найбільш цікаві для вас. Головне, вести спілкування з аудиторією на постійній основі.

Як набрати передплатників в Інстаграмі без накрутки: пишіть мотивуючі пости

Крім того, що у вас красиві фото, подумайте над тим, як мотивувати ваших фоловерів на велику активність. Спробуйте свої сили в постах, що піднімають важливі теми. Головне, підібрати актуальний контент. Якщо ваша цільова аудиторія складається з мам з маленькими дітьми, то можна писати про дослідження про те, коли краще вводити прикорм, про сон, що особливо актуально для молодих батьків і так далі. Саме такі публікації найчастіше зберігаються, коментуються і лайкаються.

Зверніть увагу, що пости повинні бути лаконічними. Не розтікайтеся думкою по древу - все стиснуто і по суті, інакше вас підуть читати. Відмінно працює інфографіка.

Також ви можете писати пости зі свого життя, якщо у вас були кумедні ситуації або ви стикалися з такими ситуаціями, які цікаві вашим передплатникам. Наприклад, де найдешевше поїсти на Гоа або зняти житло в Чехії.

Можна робити опитування, щоб підвищити охоплення і залученість аудиторії. Люди люблять ділитися своєю думкою. Відстежуйте найбільш активних передплатників, саме з ними варто підтримувати найбільш близький контакт, а також лайкати фото і публікації їх фоловерів.

Можна створювати свої власні хештеги. Наприклад, ви готували пиріг, і він у вас не вийшов. Ви пишіть про це пост і ставите хештег # кулінарний провал. Попросіть своїх передплатників поділитися історіями або фото найсмішніших фейлів на кухні, використовуючи цю позначку. Так ви не тільки мотивуєте своїх передплатників діяти активно, але і зможете розширити свою аудиторію.

Конкурси та гіви

Як збільшити передплатників в Інстаграмі? На допомогу вам прийдуть конкурси та участь у гівах. Останній варіант буває не надто ефективний, так як після закінчення розіграшів відбувається багато відписок. Але якщо у вас корисний і цікавий контент, то у вас є всі шанси збільшити ваше число передплатників

Конкурси - це завжди добре, їх дуже люблять люди. Але важливо подбати і про хороший подарунок, щоб передплатники захотіли в цьому брати участь. Тому продумайте добре саме цей момент.

Що не потрібно робити?

Отже, як зробити багато передплатників в Інстаграмі, ми розібралися, але що потрібно робити, щоб від вас не відписувалися. Для початку не спамте. Не робіть купу публікацій в один день. Від цього ваші фоловери скоро стомляться і просто відпишуться від вас, а це зовсім небажано. В один пост можна помістити кілька фото - це буде більш переважно. Все інше можна завантажувати у ваші сториз.

Регулярно спілкуйтеся з аудиторією. Але не забувайте про те, що у вас можуть з'явитися такі підписники, які будуть вас критикувати. Реагуйте спокійно і без образ, інакше піде хвиля відписок від вас. Блогер з поганою репутацією швидко втрачає свою аудиторію, яку він з такою працею залучив.

Якщо ви вибрали тактику підписка за підписку, то не варто потім різко відписувати від людей. Тим самим ви тільки викличете негатив у свій бік і, як підсумок, знову піде хвиля відписок вже від вас.

Ну і, звичайно ж, не потрібно застосовувати всякі методи накрутки. Це може стати причиною бану вашого аккаунта. Тому використовуйте тільки дозволені способи і платну рекламу. Це буде більш тривалий процес, але зате найбільш безпечний для вашого аккаунта і репутації.


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом