×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Facebook запустило можливість здійснювати замовлення, не...

З травня 2020 року в Facebook з'явилася нова фішка - продавати і купувати можна безпосередньо в цій соціальній мережі. До руху приєдналася і не менш популярна серед українців платформа -...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Facebook запустило можливість здійснювати замовлення, не залишаючи додаток

Бізнесмен і філантроп Марк Цукерберг, вирішив внести свій внесок у підтримку малого бізнесу, що зазнає збитків у період пандемії.

З травня 2020 року в Facebook з'явилася нова фішка - продавати і купувати можна безпосередньо в цій соціальній мережі. До руху приєдналася і не менш популярна серед українців платформа - Instagram.

Раннє можна було продавати і купувати на FB тільки через Marketplace людям з однієї спільноти, а в Інстаграм дозволялося купити виключно зазначені в рекламі або публікації вироби.

Новий продукт дає можливість побудувати повноцінний магазин з повною викладкою продукції, картками товарів та іншими інструментами продажу.

Ось що буде:

  • просувати торгівлю вийде через сторис і рекламу, куди органічно вбудуються магазини;
  • створювати свій Facebook Shop дозволено безкоштовно;
  • підбирати обкладинку і кольори доведеться самостійно;
  • оформити замовлення, зберегти обрану продукцію, вийде не виходячи з додатка.

Функція досить зручна і інтерес до неї буде тільки зростати. Тому можна з упевненістю сказати, що і з зникненням коронавірусу, вона буде затребувана, як продавцями, так і покупцями.

Ця впевненість простежується і у виступі Цукерберга на традиційній сесії в Facebook Live. Засновник мережі вважає, що людство продовжить активно розвивати спілкування і будувати бізнес в режимі онлайн.

Розробка дуже допоможе малому і мікробізнесу. Вони, як правило, не мають персональних сайтів. Нова функція дає їм можливість розкритися повною мірою, представивши свій бренд автономно у звичному середовищі. Персональний онлайн-майданчик з повноцінним каталогом і чіткою структурою обіцяє хороші перспективи.

Сьогодні вже більше мільйона різних бізнес-напрямків випробували нову пропозицію. Всі одностайно зазначають, що дійсно відкрито доступ до всіх налаштувань, прив'язаних до товарів, оформлення замовлень та організації доставки. Сервіси працюють чітко і швидко.

Великі гравці в системі e-commerce зможуть продовжити співпрацю на колишніх умовах або продумати інше рішення з урахуванням нововведень.

Обидві соціальні мережі не залишаться в накладі. Помірна плата буде стягуватися з кожної завершеної угоди. Але основний розрахунок зроблений на приріст рекламодавців, що і стане справжньою монетизацією проєкту, підкреслив Ден Леві, який займає посаду віце-президента з реклами в компанії Марка Цукерберга.

Найближчим часом можна очікувати ще одну сенсаційну пропозицію - Instagram Shop, старт якого очікується найближчим часом.


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом