×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Digital-агентство повного...

Важливо вибрати справжнє digital-агентство повного циклу - компанію, яка розробить сайт під ключ і забезпечить успішне просування, своєчасний аудит і технічну...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Digital-агентство повного циклу

Сучасній людині не прожити без інтернету. Одні розвивають тут свій бізнес: продають товари, надають послуги, просувають бренд, вчать, дають рекомендації. Інші шукають корисну інформацію, купують, обмінюються речами, навчаються. Наскільки успішною буде їх взаємодія, залежить від якості інтернет ресурсу. Тому важливо вибрати справжнє digital-агентство повного циклу - компанію, яка розробить сайт під ключ і забезпечить успішне просування, своєчасний аудит і технічну підтримку.

Як знайти такий сервіс серед маси пропозицій, які характеристики діяльності повинні стати визначальними, що точно викличе довіру замовника - навчимо.

Що приховує модне слово «digital»

Сьогодні велика частина компаній, задіяних у сфері інтернет-маркетингу, стали іменувати себе digital агентство повного циклу, але явно до нього не дотягують.

Якщо клієнту обіцяють тільки розробку сайту (корпоративний, візитка, інтернет-магазин), то це студія зі створення сайтів. Більш крутий її аналог - веб-студія. Тут підготують мобільну версію порталу, зроблять банкінг-систему.

Агентство сео-просування займеться просуванням готового продукту: розробить рекламну кампанію, займеться таргетингом, розкруткою в соціальних мережах, контекстною рекламою.

Замовнику доведеться переходити від одного агентства до іншого, щоб втілити в життя свій проект. Ось він і шукає тих, хто готовий запропонувати комплексне вирішення завдань.

Тут і виходить на сцену діджитал агентство повного циклу, що використовує передові технології веб-будівництва та цифрового маркетингу. Радісно зустрівши стомленого пошуком клієнта, йому запропонують:

 • стратегію дій;
 • розробку сайту будь-якої складності з урахуванням адаптованої мобільної версії для різних пристроїв, що працюють на різних операційних системах;
 • просування в соціальних мережах і пошуках, на форумах і спеціалізованих майданчиках, в блогах;
 • розробка рекламних кампаній різного спрямування: email-розсилки, банерна, контекстна, ТБ і ЗМІ;
 • проведення конкурсів, акцій;
 • аналіз роботи та аудит сайту після введення в експлуатацію;
 • технічна підтримка.

Над втіленням у життя ідей замовника працюватиме ціла армія кваліфікованих фахівців: дизайнери, маркетологи, аналітики, контент-менеджери, копірайтери, програмісти, верстальники.

Агентства повного циклу, такі як ADS group, займаються просуванням бізнес-проекту і після завершення розробки та налаштування рекламної кампанії. Співпраця може затягнутися на роки, що допоможе підтримувати високий рівень продажів, стабільність трафіку, вчасно отримувати аналітику і вносити корективи.

Канали цифрового маркетингу

Компанії, що гарантують повний набір послуг в інтернеті і за його межами, використовують всі можливості комплексного digital маркетингу.

Фахівці-маркетологи задіють для просування бізнесу в системі e-commerce не тільки традиційні канали, а й переваги цифрових технологій останніх років. Використовуються для розкрутки бренду, магазину, сайту послуг:

 1. інтерактивні екрани в транспорті, громадських місцях;
 2. брендовані додатки;
 3. WOW-дзвінки, що дозволяють взаємодіяти з клієнтом, знаючи його зацікавленість у конкретному продукті, або налагодити спілкування всередині колективу керівника та персоналу;
 4. можна замовити просування через різні смарт-пристрої: годинники, фітнес-браслети, розумні окуляри або окуляри віртуальної реальності;
 5. digital мистецтво: комп'ютерна анімація, відеоігри, рекламні ролики, звукові ефекти та багато іншого;
 6. цифрове smart-телебачення, яке вдало інтегрується з мобільними додатками. Сьогодні з телевізора вже можна зайти на свій профіль у Facebook, дізнатися останні новини, подивитися відео на Vimeo;
 7. QR-код, що відкриває доступ на сайт, посилання на додаток, перехід до потрібної інформації;
 8. геолокаційні сервіси, що дозволяють надавати користувачам певну інформацію про об'єкт на карті, з можливістю залишати власний відгук про його роботу або отримати доступ до відгуків інших людей.

Діджитал маркетинг значно розширює можливості взаємодії бізнесу з потенційними клієнтами, виводячи їх на абсолютно новий рівень. Допомагають просувати продукт швидше і більш точково.

digital-агентство повного циклу ADS group

Що пропонує digital-агентство повного циклу ADS group

ADS group входить до числа лідерів нового напрямку цифрового маркетингу в Україні.

Компанія забезпечує повний спектр послуг зі створення, запуску та розкрутки інформаційного сайту, інтернет-магазину, корпоративних майданчиків, односторінника, гарантуючи їх підтримку на будь-яких платформах.

В результаті правильно налаштованої аналітики за короткий час ми виведемо Ваш ресурс на топові позиції в пошукових системах, забезпечимо зростання популярності, приплив нових користувачів, збільшення продажів.

Працюємо за офіційним договором, при укладанні враховуємо нюанси взаємодії з кожним клієнтом. За кожним проектом закріплюється персональний менеджер, який веде його з першого і до останнього дня. Він інформує замовника про всі етапи роботи.

Кожен клієнт вибирає канали просування, виходячи зі своїх фінансових можливостей. Узгоджена ціна, прописана в договорі, незмінна і може коригуватися тільки замовником, який побажав збільшити напрямки просування.


Поділитися:


Читайте також:

 • inst
 • facebook
 • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом