×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

25 жовтня - День маркетолога...

Сьогодні - 25 жовтня — День маркетолога 2018! З чим команда «ADS group» і вітає своїх колег по «робочому цеху». Ми з щирого серця бажаємо Вам більше креативу і менше творчого застою, цікавих проектів...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Сьогодні - 25 жовтня - День маркетолога 2018!

З чим команда «ADS group» і вітає своїх колег по «робочому цеху». Ми з усього серця бажаємо Вам більше креативу і менше творчого застою, цікавих проектів і вдячних клієнтів. А ще не втрачати почуття гумору і прагнути розвиватися в професійному плані!

У цей, хоча і святковий день, трудова «кухня» нашого офісу не перестає «випікати» гарячі проекти. Вся команда нашої компанії злагоджено трудиться на радість своїм клієнтам. Ми прагнемо завойовувати нові вершини, тому не зупиняємося на досягнутих успіхах. Як це у нас виходить, зараз коротко розповімо!

Щоб черпати нові ідеї і отримувати корисні знання проводяться інфо-сніданки. Це корисні заходи, які заплановані не тільки з метою професійного зростання, а й для згуртування команди. Ми прагнемо до того, щоб в колективі панувала дружня і тепла атмосфера, що допомагає підвищити працездатність і ефективність співробітників. Обмін досвідом і знаннями допомагає реалізовувати складні цілі і черпати натхнення, адже без останнього в нашій нелегкій справі нікуди!

Тому навіть у святкові будні в нашому офісі чується дружний стукіт за клавішами клавіатури, телефонні переговори з клієнтами, а також обговорення робочих питань за чашкою кави в обідню перерву!

Команда ADS groupПоділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом