×

Якою мовою вам буде зручно спілкуватися?

Українська Російська

Ціна на сайті: все, що потрібно знати для того, щоб...

Критеріїв купівлі багато, але основна частина споживачів приймає рішення про замовлення, ґрунтуючись на вартості. Звичайно, не варто ставити непомірно низьку ціну - це не вигідно для вашого...

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

Критеріїв купівлі багато, але основна частина споживачів приймає рішення про замовлення, ґрунтуючись на вартості. Звичайно, не варто ставити непомірно низьку ціну - це не вигідно для вашого бізнесу, та й до того ж, якщо дешево, то, значить, «кульгає» якість.

Ідеальний варіант, коли клієнти купують вашу продукцію незалежно від її вартості. Але це швидше варіант для великих брендів з великою лояльною аудиторією. Але навіть і в їхньому випадку ціна товару відіграє першорядну роль.

Чи варто вказувати вартість на сайті або в соціальних мережах?

У більшості випадків вартість товарів вказують виключно онлайн-магазини, а ось ті, хто пропонують свої послуги, перенаправляють клієнтів до Директа або ж до месенджерів. Не всі хочуть починати спілкування з менеджером, тому, що так людині складніше відмовити в замовленні. Багато співробітників використовують агресивні способи тиску на споживача і буквально змушують його здійснити покупку. Це все, безумовно, відлякує потенційних клієнтів. І в підсумку компанія отримує мінімальну конверсію.

Багато брендів вважають, що якщо приховувати ціну і називати її клієнтам, то так можна захистити себе від конкурентів. Це абсолютно невірно, адже до вас в личку може постукати людина, що працює на фірмі конкурента і дізнатися цінову політику. До того ж, клієнти вибирають у кого робити покупку не тільки за наявністю найнижчої вартості, але й орієнтуючись на якість продукту, рівень сервісу, зручність оформлення замовлення і так далі.

Не варто винаходити велосипед, а сміливо пишіть вартість товарів і послуг, хоча б приблизну, якщо кінцева сума залежить від певних факторів. Наприклад, від курсу долара і так далі. Так ви зменшите навантаження на менеджерів і зможете отримувати тільки цільові звернення вже «теплих» споживачів.

3 причини завжди вказувати ціни товарів

Клієнти підуть до ваших конкурентів, які вказали ціни. Споживач любить, щоб процес покупки відбувався максимально швидко. Сподобався товар, підійшла вартість - товар у «Корзині». Ніхто не хоче ще чекати відповіді менеджерів. Особливо, якщо замовлення відбувається не в робочий час.

Ваші знижки та акції не будуть безликими. Якщо вказана вартість, то і видно вигоду від вашої пропозиції. В іншому випадку, ви просто будете намагатися продати бульйон з-під яєць: звідки покупець знає, що ви не миттєво придумали ціну? Коли цифри вказані під постом або в картці товару, то все стає ясним.

Клієнт може очікувати іншої ціни. Людина вже склала для себе вартість вашого продукту і тут є два варіанти: відповідь менеджера його задовольнить або засмутить. Другий випадок, звичайно, гірший для вас. І, щоб захистити свою компанію від можливого негативу, подбайте про те, щоб вказати всі актуальні ціни під вашою продукцією або послугами.

Вказавши вартість товарів, ви демонструєте лояльне ставлення до клієнтів. Ви дбаєте про їх час, який вони могли б витратити на листування з вами. Та й значно бережете свої нерви, спілкуючись з незадоволеними покупцями, які вже склали уявлення про ваш товар. Не ускладнюйте собі роботу, а вашим клієнтам процес придбання товарів і ви зможете досягти відмінних результатів.

Найкращі способи продажу ціни вашої продукції

Знижки, бонуси і вигідна доставка

Якщо ви не хочете розоритися на постійних знижках і акціях, щоб залучати примхливих клієнтів, вам потрібно робити такі пропозиції тільки на обмежений термін. Наприклад: «Тільки сьогодні замість 300 грн - всього 150!». Або: «Приведи друга і отримай знижку 10% на будь-яку нашу послугу».


Людина повинна побачити реальну вигоду від вашої пропозиції, а не просто черговий марний заклик до купівлі.

Непогано спрацьовує знижка, яка покриває вартість доставки товару. В такому випадку, люди активніше купують, так як відчувають вигоду. До речі, такий варіант діє навіть краще, ніж бонус у вигляді безкоштовної доставки.

Тарифні пакети допомагають продавати

Відмінний варіант для продажу складних видів послуг і тренінгів. Вартість виходить куди дешевше, ніж якщо брати все окремо. До того ж, ви створюєте ілюзію вибору у споживача: купити все відразу або спочатку протестувати ваш продукт.


Формуйте різні за кількістю послуг і цінами пакети. Так ви зможете залучити більше клієнтів, які зацікавлені в конкретному результаті.

Формування різних пакетів послуг - це частина стратегії будь-якої компанії. Від цього залежить успіх вашої справи, тому підходьте до справи максимально відповідально. Можна для орієнтиру подивитися пропозиції конкурентів.

Введіть можливість оплати за частинами


У кризу деякі люди можуть відразу викласти круглу суму за якісь послуги або товари. Такий спосіб оплати, якщо ціна досить немаленька, підвищити градус лояльності до вас і стане поштовхом для отримання хороших результатів.

Розкажіть, чому вартість саме така

Якщо вартість послуг складно розраховувати, то клієнти повинні розуміти, звідки формується кінцева вартість. Вона може бути прив'язана до курсу валют, виходить зі складності роботи і так далі. Це підвищує ваш професіоналізм і демонструє людині, що ви розбираєтеся у власному бізнесі, а не берете цифри зі стелі.


Наведемо приклад перукарських послуг. Вартість фарбування волосся залежить від складності техніки, довжини і густоти волосся клієнтки, кількості відтінків і так далі. Але ви завжди можете вказати початкову ціну як орієнтир. Тоді, споживачеві буде легше зрозуміти, чи захоче він скористатися вашими послугами чи ні.

Покажіть цінність вашої продукції

Для того, щоб у покупця не виникало питань, а чому ваш продукт коштує саме стільки, то покажіть його склад і переваги. Наприклад, ви торгуєте натуральною косметикою без шкідливих речовин і з гіпоалергенним складом. У вас в наявності тільки брендові речі і так далі.

Тим самим ви підвищуєте інтерес клієнта і захищаєте себе від негативу, мовляв, а чому так дорого.

Якщо мова про пакети послуг, то розпишіть детально кожен з них, чим вони відрізняються. Людина повинна чітко розуміти, яка пропозиція їй підійде, а яка - ні.


Поділитися:


Читайте також:

  • inst
  • facebook
  • twitter

Отримайте консультацію

з розвитку Вашого інтернет-проекту

Александр - менеджер и эксперт отдела продаж ADS group

Олександр - менеджер та експерт відділу продажів ADS group

×

Зв'язатися

Ми зв'яжемося з Вами, найближчим часом