fbpx

Розробка сайтів у Львові

Розробка сайтів у Львові – це один із пріоритетних видів послуг від нашої веб-студії «ADS-group». Ми пропонуємо сучасний індивідуальний дизайн майбутнього інтернет-ресурсу, інноваційні технології та інформаційну підтримку клієнтів. Наша команда професійних фахівців створить проект, який приверне увагу потенційних споживачів, буде стабільно працювати та якомога найкраще представить ваш бренд на ринку!

Як ми працюємо над веб-проектом?

Щоб створити сайт, який буде відповідати всім сучасним вимогам, потрібна команда професіоналів. В нашому агентстві працюють фахівці з багатим досвідом та об’ємним портфоліо. Всі працівники постійно підвищують свою кваліфікацію, щоб запропонувати нашим клієнтам якісний продукт.

створення сайтів у Львові

Створення сайтів у Львові, якщо ви замовляєте послугу саме у нас, має декілька важливих етапів:

 1. Розробка технічного завдання. Спочатку проводиться аналіз бізнес-ніши клієнта, щоб визначити цільову аудиторію та основних конкурентів.
 2. Web-дизайн. Ми підходимо до цього етапу дуже ретельно, щоб створити дійсно сучасний та оригінальний веб-сайт, який задовольнить потреби користувачів.
 3. Верстка та програмування. Наші фахівці зроблять ваш майбутній ресурс максимально комфортним для мобільних пристроїв, а також забезпечимо безперебійну роботу всіх елементів сайту.
 4. Наповнення контентом. SEO-спеціалісти розроблять семантичне ядро, яке буде відповідати вимогам пошукових роботів, щоб вивести ресурс у ТОП. Наші фахівці наповнять сторінки корисним та унікальним контентом.
 5. Тестування та повноцінний запуск веб-сайту.

Розробка сайтів у Львові від нашої веб-студії допоможе вам знайти готове рішення для вашого бізнесу, а також отримати нових клієнтів!

Які види веб-сайтів ви можете замовити?

Замовити сайт під ключ у Львові ви можете в нашій IT-студії. Ми пропонуємо:

 • лендинги або односторінкові сайти. Вони допоможуть вам вигідно представити товар або послугу від вашої фірми, щоб привернути увагу аудиторії;
 • корпоративні сайти. Це великий ресурс, який містить основну інформацію про бренд, каталог продукції або послуг, контакти;
 • інтернет-магазин у двох сегментах: b2b і b2c.

Ми працюємо із різними CMS. Вибір конкретної платформи залежить від поставлених задач та виду інтернет-ресурсу, який розробляється. Забезпечимо безперебійну роботу сайту цілодобово та гарантуємо усунення усіх технічних помилок ще до повноцінного запуску проекту.

Переваги нашої веб-студії

Якщо вас цікавить розкрутка веб-сайту у Львові, то ми можемо запропонувати наші послуги. Чому потрібно звернутись саме до нас:

 1. Сучасний та індивідуальний веб-дизайн, який якомога краще представить ваш бренд на ринку.
 2. Використання інноваційних технологій, які дозволяють розробити ефективний та функціональний ресурс.
 3. Технічна підтримка сайту та усування багів.
 4. Офіційний договір, де буде прописаний бюджет та точні строки, здачі проекту.
 5. Персональний менеджер, який буде вам звітувати про виконану роботу.

Наша команда спеціалістів успішно реалізувала багато інтернет-проектів в різних бізнес-нішах. Ми готові запропонувати вам нестандартні та ефективні рішення, щоб розкрутити ваш сайт та вивести в ТОП пошукових систем.

Бажаєте замовити проектування та розробку веб-сайту? Тоді заповнюйте форму для зворотного дзвінка, й з вами зв’яжеться менеджер!

05.03.2019